Zaczyna się! Łódzkie liceum otwiera klasę ukraińską


Jesli tylko masz ochote wesprzec kanal by materialy byly jeszcze lepsze i lepszej jakosci bede bardzo wdzieczny. Obecnie zbieramy na kamere, by jezdzic w teren i robic ciekawe materialy. Na piwo nie bieram i prywatne wydatki. Kazdy grosz idzie na budowe kanalu. nr konta: PKO SA 93 1240 1444 1111 0010 3428 7685 PayPal: ZRODLO Od września w Łodzi ma działać przynajmniej jedna klasa ukraińska. Trwają przygotowania do jej otwarcia w Liceum Sportowo Mundurowym w Łodzi.

Najlepsze komentarze:

Suweren... Wkrotce bedzie film o liczbie imigrantow w Polsce... To dopiero bedzie afera :) Dane na rok 2019.
Stanis?... Nie mogę pojąć zachowania polskiego rządu.
A M... Z czyjch podatków
Marta R... Ukraińców jest z 7 mln, są wszędzie, są glosni,halasliwi,pewni siebie. Chodzą grupkami, piją hektolitry wódki, tam gdzie mieszkają śmieciarze wywożą sterty pustych butelek, pół litrowki ale częściej takie małe tze małpki.
Valdi m... jezeli tak bardzo kochaja swoja kulture to dlaczego ja opuscili w swoim kraju i przyjechali do polski?
Cracus ... Za jakiś czas będą szkoły Chińskie ,Amerykańskie , Muzułmańskie ,Izraelskie itd.Rozbito Jugosławię ,Czechosłowację , teraz dzieli się Ukrainę a za moment pod młotek pójdzie Polska .
nkem67... liceum sportowo-mundurowe ... aha
Andy Ba... Ciekawe ciśnienie 180/200?????????????
Fanatyk... Gdyby Pan zbadał temat to co ZUS oferuje ukraińcom po krótkim okresie pracy u nas (to gwarantuje b.mocne wrażenia negatywne niestety)
blue bl... W UK jest tylu Polakow,ale nikt nie tworzy polskich klas w szkolach.Dzieci musza sobie radzic same i dostosowywac sie.Pomijam fakt,ze Ukraina nawet nie jest w UE.
Bartosz... Uwielbiam Polaków, którzy podniecają się strzelaniną w meczecie lub zamachem wahabitów za Odrą na społeczności tubylcze i już są gotowi łączyć się pod znakiem krzyża - przy wódeczce i zakąsce - aby lecieć na krucjatę za WASZĄ i gdzieś tam wepchniętą pod kamień Naszą Wolność, ale gdy we własnym kraju zalewa nas rak banderyzmu - ideologi skrajnie szowinistycznej i antypolskiej - wszyscy ci hojracy gotowi ostrzyć szabelki na muslimów chowają głowę w piasek i udają, że nic się nie dzieje. Ba, co tu mówić o gównie banderowskim, jak ci wszyscy Polacy uważający się za patriotów idących tłumnie rok w rok przez Warszawę nie potrafią zorganizować tak samo licznej manifestacji przeciwko LGBT - QWERTY - mimo, że te zboki wyciągają łapska po nasze dzieci.
Ile razy powtarzałem zostawcie muslimów Francuzom, Anglikom, Niemcom, Włochom, Szwedom, a skupcie się na miłość boską na Żymianinach i banderowskim pomiocie na polskiej ziemi, bo znowu zachód się wywinie, a Polska zostanie wydupczona - ale co ja tam wiem, i mi podobni. Prawda!?
Fanatyk... Dlatego ten rząd przegra wybory przyjdzie zapewne gorszy ale ten gabinet przegra za ukrainizacje Polski i należy mu się to
Jopek K... NIEEEEE KURWA NIE
gucio j... Ty nie możesz tego czytać a ja tego słuchać.
gucio j... Zaczynam tracić nadzieję.skończymy źle.
Jolanta... Witam?
Do było do przewidzenia! Nie damy rady prawie! NIC zrobić napisałam ,,PRAWIE,,bo zostały wybory GŁOSUJCIE NA KONFEDERACJĘ !!! Tylko jak zmienimy rząd z żydow. To możemy coś zmienić !!!!!!!!!!!!
Czołem Wielkiej Polsce ? ✊!
Marek K... Naród PACHOŁKÓW do liceum,to tak jakby z Chama zrobić Pana żenada ?
S?awomi... To wszystko jak przypuszczam sie niebawem skonczy a winni wszelkich zbrodni i patologi zostana osadzeni adekwatnie do ich czynow!!!!!!
Tomasz ... Suwerenny PL dopisz do opisu, że tytuł wpłat ma być "DAROWIZNA"
Jan Kow... trzeba ogłosić referendum dwa pytania :czy chcesz przywrocenia zapisu w konstytucji ze wszystkie dobra naturalne woda lasy ziemia są własnością Narodu i pytanie 2. Czy chcesz wprowadzenia w Polsce modelu prezydenckiego i tyle . nowa Konstytucja nowe otwarcie i zadnych ukladów z wladzą
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CEyJ_EsSvQY


Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8108035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60100 użytkowników.