Zaczyna się! Łódzkie liceum otwiera klasę ukraińską


Jesli tylko masz ochote wesprzec kanal by materialy byly jeszcze lepsze i lepszej jakosci bede bardzo wdzieczny. Obecnie zbieramy na kamere, by jezdzic w teren i robic ciekawe materialy. Na piwo nie bieram i prywatne wydatki. Kazdy grosz idzie na budowe kanalu. nr konta: PKO SA 93 1240 1444 1111 0010 3428 7685 PayPal: ZRODLO Od września w Łodzi ma działać przynajmniej jedna klasa ukraińska. Trwają przygotowania do jej otwarcia w Liceum Sportowo Mundurowym w Łodzi.Zaczyna się! Łódzkie liceum otwiera klasę ukraińską

Najlepsze komentarze:

Jan Kow...trzeba ogłosić referendum dwa pytania :czy chcesz przywrocenia zapisu w konstytucji ze wszystkie dobra naturalne woda lasy ziemia są własnością Narodu i pytanie 2. Czy chcesz wprowadzenia w Polsce modelu prezydenckiego i tyle . nowa Konstytucja nowe otwarcie i zadnych ukladów z wladzą
Tomasz ...Suwerenny PL dopisz do opisu, że tytuł wpłat ma być "DAROWIZNA"
S?awomi...To wszystko jak przypuszczam sie niebawem skonczy a winni wszelkich zbrodni i patologi zostana osadzeni adekwatnie do ich czynow!!!!!!
Marek K...Naród PACHOŁKÓW do liceum,to tak jakby z Chama zrobić Pana żenada ?
Jolanta...Witam?
Do było do przewidzenia! Nie damy rady prawie! NIC zrobić napisałam ,,PRAWIE,,bo zostały wybory GŁOSUJCIE NA KONFEDERACJĘ !!! Tylko jak zmienimy rząd z żydow. To możemy coś zmienić !!!!!!!!!!!!
Czołem Wielkiej Polsce ? ✊!
gucio j...Zaczynam tracić nadzieję.skończymy źle.
gucio j...Ty nie możesz tego czytać a ja tego słuchać.
Jopek K...NIEEEEE KURWA NIE
Fanatyk...Dlatego ten rząd przegra wybory przyjdzie zapewne gorszy ale ten gabinet przegra za ukrainizacje Polski i należy mu się to
Bartosz...Uwielbiam Polaków, którzy podniecają się strzelaniną w meczecie lub zamachem wahabitów za Odrą na społeczności tubylcze i już są gotowi łączyć się pod znakiem krzyża - przy wódeczce i zakąsce - aby lecieć na krucjatę za WASZĄ i gdzieś tam wepchniętą pod kamień Naszą Wolność, ale gdy we własnym kraju zalewa nas rak banderyzmu - ideologi skrajnie szowinistycznej i antypolskiej - wszyscy ci hojracy gotowi ostrzyć szabelki na muslimów chowają głowę w piasek i udają, że nic się nie dzieje. Ba, co tu mówić o gównie banderowskim, jak ci wszyscy Polacy uważający się za patriotów idących tłumnie rok w rok przez Warszawę nie potrafią zorganizować tak samo licznej manifestacji przeciwko LGBT - QWERTY - mimo, że te zboki wyciągają łapska po nasze dzieci.
Ile razy powtarzałem zostawcie muslimów Francuzom, Anglikom, Niemcom, Włochom, Szwedom, a skupcie się na miłość boską na Żymianinach i banderowskim pomiocie na polskiej ziemi, bo znowu zachód się wywinie, a Polska zostanie wydupczona - ale co ja tam wiem, i mi podobni. Prawda!?
blue bl...W UK jest tylu Polakow,ale nikt nie tworzy polskich klas w szkolach.Dzieci musza sobie radzic same i dostosowywac sie.Pomijam fakt,ze Ukraina nawet nie jest w UE.
Fanatyk...Gdyby Pan zbadał temat to co ZUS oferuje ukraińcom po krótkim okresie pracy u nas (to gwarantuje b.mocne wrażenia negatywne niestety)
Andy Ba...Ciekawe ciśnienie 180/200?????????????
nkem67...liceum sportowo-mundurowe ... aha
Cracus ...Za jakiś czas będą szkoły Chińskie ,Amerykańskie , Muzułmańskie ,Izraelskie itd.Rozbito Jugosławię ,Czechosłowację , teraz dzieli się Ukrainę a za moment pod młotek pójdzie Polska .
Valdi m...jezeli tak bardzo kochaja swoja kulture to dlaczego ja opuscili w swoim kraju i przyjechali do polski?
Marta R...Ukraińców jest z 7 mln, są wszędzie, są glosni,halasliwi,pewni siebie. Chodzą grupkami, piją hektolitry wódki, tam gdzie mieszkają śmieciarze wywożą sterty pustych butelek, pół litrowki ale częściej takie małe tze małpki.
A M...Z czyjch podatków
Stanis?...Nie mogę pojąć zachowania polskiego rządu.
Suweren...Wkrotce bedzie film o liczbie imigrantow w Polsce... To dopiero bedzie afera :) Dane na rok 2019.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSGC6p8NYQPhk-Z7qfmmdBQ


Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 467 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8151709 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42700 użytkowników.