Gdzie się kończy lifestyle? O standardach WHO i nie tylko


Wolicie mówić otwarcie o swoich poglądach czy zostawiacie je dla siebie? ⬇Moje linki ⬇ INSTAGRAM → FACEBOOK → GRUPA → TWITTER → BLOG → PATRONITE → ______________________________ Standardy Światowej Organizacji Zdrowia: Film Maćka Białobrzeskiego: Film Nishki: Moje wpisy: Mój udział w debacie DEON.pl: "Wykorzystywanie seksualne małoletnich w Kościele": ______________________________ NAPISY DO FILMU Wystarczy kliknąć w trzy kropki pod filmem po prawej stronie i dalej w "Dodaj tłumaczenia", a potem spisać choć fragment. Mega Wam dziękuję za każdą najdrobniejszą pomoc! ______________________________ Muzyka: Epidemic Sounds Sprzęt: Canon g7x + mikrofon Zoom H2n Jeżeli spodobał Ci się ten filmik daj łapkę w górę! : ) Subskrybuj:

Najlepsze komentarze:

Ewa Ch.... Bardzo mi się podoba że nie dajesz sobie odebrać prawa do głosu i własnego zdania. Pozdrawiam Cię ciepło!
Karolin... Rozmawiam i mówię swoje zdanie, ale z biegiem czasu coraz ostrożniej. Podobnie jak Ty, Jolu, niemal zawsze staram się konfrontować informacje i opinie z różnych źródeł, zanim wyrobię sobie zdanie. Ale też wiem, że w rodzinie nikogo nie przekonam, co najwyżej nieostrożne słowa mogą sprawić, że wszyscy będą obrażeni. Więc: teraz już jestem ostrożniejsza.
I tym bardziej cieszę się, że gdzieś tam są ludzie, którzy myślą podobnie jak ja i widzą w chrześcijaństwie otwarcie na każdego człowieka, a nie: zadanie zbudowania twierdzy. ;)

W kontekście edukacji seksualnej mi jeszcze spodobał się film Nishki: https://youtu.be/6qg6Hcg7Th0

Pozdrawiam Cię serdecznie, zawsze bardzo się cieszę, gdy widzę Twój nowy film. Wspaniale, że jesteś! :)
Anyone ... Jola, a nie chciałabyś nagrać własnego filmu o standardach WHO, gdzie są według Ciebie przekłamania i co Ty o tym myślisz? Chętnie posluchałabym właśnie Ciebie na youtube, bo w odmętach internetu będzie mnóstwo sprzecznych informacji, hejtu i osobiście nie mam siły się przez to przekopywać. Retoryka Maćka Białobrzeskiego w filmie, do którego link wrzuciłaś, jest niestety dla mnie nie do przełknięcia ?
Projekt... Ten film jest świetny! Dzięki, Jola!
Nadia G... Co studiujesz?
Romeo i... Mówię głośno o swoich poglądach, często spotykam się z niezrozumienien, czasem wyhamowuję w pewnym momencie, bo nie chcę kłótni... Mam złe doświadczenia ze studiów związane z wyrażeniem własnych poglądów. Byłem przez ludzi z roku dyskredytowany, musiałem czasem ukrywać swe postępowe poglądy na teologii, by z nie mieć problemów (były osoby, które zbierały na mnie haki)... dodam, że wszystko mieściło się w ramach Magisterium Ecclesiae. Umiałem powiedzieć klerykom co myslę o ich zachowaniu, oni wtenczas się oburzali. Byłem persona non grata, przez to, że umiałem powiedzieć prawdę.
Gabriel... Świetny filmik!!! :)) Ja mówię otwarcie o swoich poglądach i również je bronię swoimi argumentami. :* Serdecznie pozdrawiam.❤️
Agniesz... Mam tak, że również znam swoje mocniejsze strony i te słabsze. Niestety wiara jest tą słabszą stroną gdzie szukałam autorytetów i trudniej mi było o własne doświadczenia. Jednak pracuje nad swoim poglądem. A mocniejszą stroną właśnie są tematy zdrowotne :) jestem osobą, która nie dzieli się szeroko swoimi poglądami, co nie znaczy że ich nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od tematu na który mam się wypowiedzieć. Wiem, że historia, polityka, aspekty prawne są moją słabszą stroną w związku z czym trudniej mi się na to wypowiedzieć. Ale gdy w grę wchodzi WHO to w mojej głowie również zapaliła się czerwona lampa, bo z tekstami WHO miałam do czynienia na studiach :) i sama również zainteresowałam się tematem :) pozdrawiam! Super, że poruszasz takie tematy i dzielisz się swoim racjonalnym podejściem :)
aga... Bardzo cieszę się, że mówisz o takich tematach. Pozdrawiam jak zawsze :)
Karol! ... To nie jest tak, że trzeba lub nie trzeba otwarcie dzielić się poglądami. Gdyby ktoś mnie zapytał, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem. Co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania i przypadkowo znalezione kanały na youtubie są często źródłem chęci do życia. Życie to śpiew, życie to taniec, życie jest nowelą. Dzisiaj oglądam mega genialny kanał Joli, a jutro mogę ot, choćby oglądać Plebanię. ?
Katarzy... Nawet nie wiesz jak bardzo potrzebna jest taka osoba jak Ty, głośno przedstawiająca swoje poglądy które są racjonalne, z szacunkiem do innych a jednocześnie jest w tym wszystkim Bóg
Listy d... Jolu.... Podziwiam Cię za odwagę.... Sama założyłam kanał religijno psychologiczny.... Ciekawe do jakich wniosków dojdę po latach jego prowadzenia...Puki co serdecznie zapraszam.!!! https://www.youtube.com/channel/UCnvSM6dT0TxvU2AigOuBtLg?view_as=subscriber
wyj?tko... Ja ostatnio zaczęłam się więcej wypowiadać na temat wiary, bo jest to ogromna część mnie. Jak narazie spotykam się raczej z neutralnością, bądź że jestem taka mocno wierząca a inni są bardziej normalni.
Kiiaank... Jola bardzo Cię lubię i zgadzam się z tym co mówisz, tylko jedno "ale". Te Twoje pismo jest bardzo trudno rozczytać i za szybko te napisy znikają. Często nie zdążę doczytać.
Mariolu... To dzisiaj ma być ten protest rodziców w Warszawie przeciwko karcie LGBT? Popieram protest z południa Polski.?
Monika ... Pierwszy kom!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=etc8S5VqprQ


Jola Szymańska ciekawostki

Jola Szymańska ciekawostki

Historia kanału Jola Szymańska zaczyna się w dniu 2014-10-13 17:22:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 105 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3691968 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47700 użytkowników.