Rosati: Kaczyński nie może być świętą krową w tym kraju | OnetRANO


Gościem Jarosława Kuźniara był prof. Dariusz Rosati Eurodeputowany, były szef MSZ. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

waldieg... Pan Rosati nie ma racji, środowiska LGBT przeprowadzają inwazję, sami zobaczycie - najpierw żądają równouprawnienia a potem już wezmą się za pojęcie normalności i ci co nie będą podzielali ich poglądów będą mieć poważne problemy np odbieranie dzieci patrz Norwegia i Szwecja. Ja toleruję wszystkich ludzi nie ma różnicy, ale grzechu np homoseksualizmu już absolutnie nie.
Piotr T... "...Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował 'socjalizm z ludzką twarzą' . To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem." Zbigniew H.
polskiz... Najwięksi szkodnicy Polski są w szeregach PiS, PO, Nowoczesnej, PSL, lewicy. Wybierani w demokratycznych wyborach przez prosty, głupiutki lud. Pod pozorem politycznych sporów jedni i drudzy nieźle się bawią i mają z tego niezłe profity.
Rados?a... Kto, jak kto, ale człowiek tamtego systemu nie powinien się wypowiadać na temat "układów, układzików" etc.
Krzyszt... Gdyby dało się żyć wiecznie, każda sprawa nawet najmniejsza byłaby poważna i godna uwagi. Jest jednak inaczej...?
wymyslm... warto nadmienić, że Pan Rosati popiera cenzurę internetu (w tym likwidację YouTube) tzw. ACTA2
Doppelg... UKŁAD Kaczyńskiego miał dostać po cichu 1 300 000 000+ z banku które miał spłacać....ten bank, płacąc SREBRNEJ za powierzchnię biurową którą miał od SREBRNEJ wynajmować.
TVP+ dostała 1 300 000 000+ z naszych pieniędzy na propagandę antypolską i propedofilsko-klerykalną.
vs. niektórzy obywatele dostali 500+ z ...własnych pieniędzy.
Gdybym nie wiedział kto nazwał Polaków 'gorszy sort' - pomyślałbym: Hitler.
Wanda H... P.Rosati myli się że p.Zalewska nie sprawdziła się bo się sprawdziła bo wykonała w 100%zadanie jakie jej wyznaczono zresztą to dotyczy innych polityków z PiS dostają teraz zasłużoną nagrodę pieniężną którą wypłaci PE.
Do Z... Opozycja jest tak bardzo bezradna że nawet nie próbuje proponować merytorycznie społeczeństwu programu. A koalicja to już największy niewypał od 89 roku. Jedyne co potrafią to dzielić rodaków na tych co chcą być za niby nowoczesnością i na tych za tradycjami. A co dla tych co cenią nowoczesność i tradycje ale bez lewactwa. A ta rozmowa to jakiś bełkot nawet nie polityczny tylko emocjonalny. Jak zawsze bez argumentów. Oparty na nienawiści domysłach lżeniu I stereotypie . Już słuchać takich bredni trudno ???
Macko... Krytykują PIS, że jest antyeuropejski, a czemu PO jest w jednej partią z partią Orbana w parlamencie europejskim?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2kOtmxDwX04


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.