Rosati: Kaczyński nie może być świętą krową w tym kraju | OnetRANO


Gościem Jarosława Kuźniara był prof. Dariusz Rosati Eurodeputowany, były szef MSZ. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Rosati: Kaczyński może świętą krową kraju OnetRANO

Najlepsze komentarze:

Macko...Krytykują PIS, że jest antyeuropejski, a czemu PO jest w jednej partią z partią Orbana w parlamencie europejskim?
Do Z...Opozycja jest tak bardzo bezradna że nawet nie próbuje proponować merytorycznie społeczeństwu programu. A koalicja to już największy niewypał od 89 roku. Jedyne co potrafią to dzielić rodaków na tych co chcą być za niby nowoczesnością i na tych za tradycjami. A co dla tych co cenią nowoczesność i tradycje ale bez lewactwa. A ta rozmowa to jakiś bełkot nawet nie polityczny tylko emocjonalny. Jak zawsze bez argumentów. Oparty na nienawiści domysłach lżeniu I stereotypie . Już słuchać takich bredni trudno ???
Wanda H...P.Rosati myli się że p.Zalewska nie sprawdziła się bo się sprawdziła bo wykonała w 100%zadanie jakie jej wyznaczono zresztą to dotyczy innych polityków z PiS dostają teraz zasłużoną nagrodę pieniężną którą wypłaci PE.
Doppelg...UKŁAD Kaczyńskiego miał dostać po cichu 1 300 000 000+ z banku które miał spłacać....ten bank, płacąc SREBRNEJ za powierzchnię biurową którą miał od SREBRNEJ wynajmować.
TVP+ dostała 1 300 000 000+ z naszych pieniędzy na propagandę antypolską i propedofilsko-klerykalną.
vs. niektórzy obywatele dostali 500+ z ...własnych pieniędzy.
Gdybym nie wiedział kto nazwał Polaków 'gorszy sort' - pomyślałbym: Hitler.
wymyslm...warto nadmienić, że Pan Rosati popiera cenzurę internetu (w tym likwidację YouTube) tzw. ACTA2
Krzyszt...Gdyby dało się żyć wiecznie, każda sprawa nawet najmniejsza byłaby poważna i godna uwagi. Jest jednak inaczej...?
Rados?a...Kto, jak kto, ale człowiek tamtego systemu nie powinien się wypowiadać na temat "układów, układzików" etc.
polskiz...Najwięksi szkodnicy Polski są w szeregach PiS, PO, Nowoczesnej, PSL, lewicy. Wybierani w demokratycznych wyborach przez prosty, głupiutki lud. Pod pozorem politycznych sporów jedni i drudzy nieźle się bawią i mają z tego niezłe profity.
Piotr T..."...Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował 'socjalizm z ludzką twarzą' . To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem." Zbigniew H.
waldieg...Pan Rosati nie ma racji, środowiska LGBT przeprowadzają inwazję, sami zobaczycie - najpierw żądają równouprawnienia a potem już wezmą się za pojęcie normalności i ci co nie będą podzielali ich poglądów będą mieć poważne problemy np odbieranie dzieci patrz Norwegia i Szwecja. Ja toleruję wszystkich ludzi nie ma różnicy, ale grzechu np homoseksualizmu już absolutnie nie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2918 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62481437 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.