Kobiety w Polsce stawiają siebie na samym końcu Kamila...


Gościem Jarosława Kuźniara była Kamila Rowińska Rowińska Business Coaching. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Simon B... Przepraszam czy ktoś mi odpowie kim jest ta pani? Pierwszy raz ja widzę na oczy.
Mayflow... "Jedziesz Bejbe" dzisiaj i dosłownie, i w przenośni! Brawo Kamila!
Daniel ... Czyli praca czyni wolnym! Hahahahahahahaha
P Knoth... Hej tu mężczyzna i chciał bym się wypowiedzieć na ten temat. Popieram i chce, żeby kobiety nie były tylko "kurami domowymi", żeby mogły stać na własnych nogach, miały samochód i były samodzielne, ale proszę nie popadajcie w absurdy i nie zmieniajcie się w takie chore i nienawidzące facetów feministki jakie są w Stanach Zjednoczonych i innych krajach europy zachodniej. Żyłem kilka lat w Stanach Zjednoczonych i prawo na wielu płaszczyznach w tych krajach jest bardzo dyskryminujące wobec facetów. Nie obwiniajcie facetów za to, że za mało zarabiacie, bo to nie winna facetów tylko fakt, że kobiety często nie umieją o taką podwyżkę walczyć i starać, nie ma prawa zabraniającego wam zarabiać więcej od facetów. Jeśli chcecie równouprawienie, to musicie też np. przy randce jak facet chce za was płacić po prostu odmówić i za siebie zapłacić i tak zaczyna się zmiana spotrzegania kobiet w społeczeńswie.
Pozdrawiam!
Loz Bok... Piękna bluzka gdzie ona tę bluzkę kupiła
Edyta E... Jedyne z czym się nie mogę zgodzić to z pytaniem sie męża czy kobieta może jechać na spotkanie ?jeśli jest się partnerami to trzeba się zgrać z terminami... więc i mąż musi spytać żony i żona męża...ale domyślam się, że to skrot myslowy?wywiad super...
basio?8... Kamila Super jest moc!!!
Agata A... Świetny wywiad. Takich więcej! :)
Joanna ... Kamila jak zwykle ????
Wanda H... P.Kamila ma rację i odrabia zaległości bo niezależności powinien uczyć dom i szkoła. Szkoła powinna uczyć intelektualnej autonomii.
Drejki... I dobrze do kuchni z nimi!
Laura K... POZDRAWIAM Panią Kamilę !!!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=80i8sPrHJm4


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.