Odkryj naszych nowych ambasadorów muzycznych! | TasteTheFeeling


Naszą nową ambasadorką muzyczną została NATALIA SZROEDER! Odgaduj kolejnych na i weź udział w loterii! Codziennie do wygrania 10 x 100 zł! Szczegóły i regulamin na: Loteria trwa do 24.03.2019 r. do 23:59. Obserwuj nas na bieżąco na:

Ostatnio komentowane:


kod do sejfu który kupiliście to 4 8 2 6 tak jak nazwy tych osadników . łapkujcie żeby widział Zobacz »
Myślę że największa obawa jest zły kolor, szczerze jeszcze nigdy nie miałam dobrze dobranego podkładu. Zawsze albo za ciemny albo za jasny :/ Zobacz »
#Karma oby Karma mnie nie dopadła XD Zobacz »
Wkurwia mnie jak Rockstar wrzuca trailer w datę premiery. Na chuj komu trialer jak można już zagrać? Zobacz »
Miałam to tylko różowy kolor i zgadzam się z Tobą do tego różowy pobrudzil mi wszystkie ubrania :) Zobacz »
Drukarki Brotheta są ekstra, niezawodne. Ja swoją mam już chyba 7 lat. Wcześniej mialam 3 inne i żadna roku nie przetrwała. Mam nadzieję, że też będziesz zadowolona. Zobacz »
JEST TYLK9 JEDNA PRAWDZIWA SOLIDARNOSC WALCZACA TO ONI DALI NAM WOLNOSC I PIS A LEWICA I TECZOWA IDEOLOGIA LGBT ZNIEWOLENIE AMEN Zobacz »
Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że PiS organizuje te prowokacje żeby przykryć "fuck up" Vateuszka na szczycie w Brukseli. Zobacz »
A co jeżeli ktoś jest jawnym gejem i patriotą? xD Ewentualnie gejem,ateistą i patriotą, czy bycie Polakiem wymaga uczestniczenia w mszach ? Zobacz »
I co z tymi Hajerami, będą fryzjerami psów? Można zlikwidować wydobycie ale trzeba mieć dla Tych ludzi miejsca pracy. Nie bardzo widzę te miejsca. Rząd do tej pory to umie tylko rozdawać nie swoje pieniądze. Zobacz »
Mia już taki doroślak ❤️ Ja właśnie puściłam sobie Wasz filmik jako relaksik przed sprzątaniem po moim synku ? Buziaki dziewczyny i zapraszam też do siebie w wolnej chwili ? Zobacz »
Co ma do zaproponowania? Korona świrus i kagańce na twarz, wysokie podatki i uwłaczające godności zasiłki socjalistyczne typu 700 Minus, emerytura dla maDek za nic. Zobacz »
"Ojczyzno moja ukochana, Polsko ... Bóg cię wywyższa i wyszczególnia ... Umiej być wdzięczna" z ust Jana Pawła II: https://youtu.be/ayZdAleUwpM Zobacz »
Tak go koleje losu wyrzuciły że został Volksdoicze i z Donaldem służą lewicowej Europie sponsorowanej przez Rosję w sposób pośredni Zobacz »
Serial Mission Impossible zarobił około 3.5 miliarda dolarów. Mają kase.
Minimum 50 milionów zeta za most.
Zobacz »
Super.... Z debile jeżdżą na wakacje i rozsiewają wirusy, wesela msze szkoły..... ? ? ? ? ? ? ? Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji UDOSTĘPNIAJCIE Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji UDOSTĘPNIAJCIE Zobacz »
#kanał pozdro też widziałem ten film i wszystkie filmy są ustawione na prywatne oprucz tego nagranego filmu przez hakera Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KGP8B_G9-vM


Coca-Cola Polska ciekawostki

Coca-Cola Polska ciekawostki

Historia kanału Coca-Cola Polska zaczyna się w dniu 2016-11-14 12:55:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 217 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 91999688 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33000 użytkowników.