HAUL KOSMETYCZNY | SEPHORA, COLOURPOP, ROSSMANN


♡ Jeżeli spodobał Ci się mój film, zapraszam do subskrybcji! ♡ PRODUKTY, O KTÓRYCH MÓWIĘ COLOURPOP SEPHORA ROSSMANN 263038,8533 313760,8545 315763,8552 314028,8699 233547,8553 MINTISHOP //mintishop.pl/product pol 30642 Affect Cien sypki Zodiac Sign Charmy Pigment N 0155 Aries.html NA HASŁO MSDONCELLITA MACIE 10% :) CO MAM NA SOBIE Koszulka Zara Kolczyki New Look MAKIJAŻ Podkład Rimmel Lasting radiance Pomadka Lovely Perfect line 01 + Nabla Closer ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ DRUGI KANAŁ➡ INSTAGRAM➡ INSTAGRAM FITNESSOWY➡ FACEBOOK➡ FACEBOOK FITNESSOWY➡ SPRZĘT Aparat, którym nagrywam filmy i robię zdjęcia: Sony a6500 + Sigma 30mm f1.4 Vlogi nagrywam: Canon G7 X Mark II Filmy obrabiam w: Final Cut Pro Zdjęcia obrabiam w: Lightroom

Ostatnio komentowane:


#pilot #łysy,admiros xd Zobacz »
Komentarz czysto dla statystyki


Jak zawsze po pracy do zarcia w kuchni kanapki z mielonym przy tobie to jak obiad od mamusi czuje sie kochany
Zobacz »
Tez mam ten bug z tym łapaniem jak gram killerem. Ostatnio postać mnie nie widziała dosłownie cigale siedziała przy genie ja chcialam złapać I nic także no Zobacz »
Cześć Wojtek miło ciebie wiedć ja na pewno będzie oglądać u ciebie live pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie Wojtek i cynamona ?❤️ Zobacz »
To, że nie lubisz takiego stylu gry to nie powód żeby go hejtować. Leopardem też nie pojedziesz na przepychacz, a 430U jak nabardziej ;-)Przydałyby się tylko szybsze pociski i więcej koni na tone. Zobacz »
Jeszcze nie włączyłem, ale wiem, że się wkurwię...

EDIT: wow, jedna z nielicznych sond, której nie muszę rozchodzić potem...
Zobacz »
Cześć kador wróciłem do Farminga simulator 17 niezła akcja załadowanie do przyczepy podoba się bardzo pozdrawiam Zobacz »
Kocham wasze odc!!! Tylko jakby mogły być krótsze i wiecej lokowań i lajko-żebrów, dziękuję <3 Zobacz »
Pozdrawiam wszystkich langustowiczów i zaprszam na co czwartkową godzinę świętą od godziny 23 do 24. https://youtu.be/jq84SlJxvls Zobacz »
Rojson: robi taki suchy zart że aż chce się napić
jego mózg: Po co to zrobiles nikt tego nie łapie
Zobacz »
Dizowskyy dawaj więcej odcinków z Fnaf'a !!! Oglądam stare kilka razy... Mega lubię jak nagrywasz UCN Zobacz »
6:35 naboje nawet nie leciały ? Zobacz »
A to ta podróbka slay the spire... no ok może nie podróbka bo ma pomysł na siebie ale jest mniej więcej z wylewu po slay the spire Zobacz »
great mix great footage
https://youtu.be/ZwZ9SkBu_H4
Zobacz »
Cieszę się że nagrywasz 3 tylko taka sugestia abyś robiła to w zminimalizowanym oknie bo jest ciemna i nie oddaje koloru i piękna całego :) Zobacz »
Ale trzoda Poliniaków. Szok na jakie oszustwa ludzie, ciemna masa wpada. Zapewne to też donosiciele i wyznawcy sekty covidianów. Zobacz »
Witam odcineczek cudowny, jeśli można chciałbym być tym nowym wielka szefo goblinow nazwijmy go Gryzipiórek wielkiego grzyba Zobacz »
Maszyna piękna, stonowana, dostojna i klasyczna, czyli kwintesencja samochodu dla Brytyjskiego arystokraty. Do mnie jednak nie przemawia w tym momencie być może za kilka lat :). Zobacz »
Obejrzałem cala serie tylko po to żeby zobaczyć jak ty zareagujesz na niektóre sceny.. powiem ci jak bym na końcu patrzył na siebie po skończeniu gry ;) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4sVraLFW-8k


Mediakraft TV ciekawostki

Mediakraft TV ciekawostki

Historia kanału Mediakraft TV zaczyna się w dniu 2013-07-02 10:00:25.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 221 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17605662 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 132000 użytkowników.