Rodzinka Roller Benefit NOWOŚCI


Przeczytaj Opis Dziś zapraszam na pierwsze wrażenie 2 produktów z serii Roller marki Benefit. Przy okazji sprawdzę czy mój ulubiony tusz, nadal jest taki super! Testowałam : Brązowy eyeliner Roller Liner Kredkę na linię wodną Roller Eye Bright Pencil Tusz który BARDZO lubię Roller Lash mascara Zasady mini rozdania / konkursu 1. zabawa dla subskrybentów kanału Anioł Na Resorach (zachęcam do polubienia filmu) 2. Pod tym filmem, w komentarzu dokończ zdanie "idealna kreska ... " Jedno konto może zostawić jeden komentarz. 3. Zabawa trwa od 18.03 godziny 11:00 do 21.03 godziny 11:00 (komentarze zostawiane po 21.03 godz 11:00 nie będą brane pod uwagę) 4. Zabawa dla osób pełnoletnich lub niepełnoletnich, z pisemną zgodą opiekuna prawnego na udział w zabawie 5. Do wygrania jeden Roller Liner Mini marki Benefit, w kolorze czarnym + niespodzianka! 6.Wyniki ogłoszę między 23.03 a 25.03 jako odpowiedź na komentarz który wygrał a także w opisie filmu. Nagrodę wysyłam w ciągu 7 od dostarczenia danych do wysyłki. Zwycięzcę proszę o kontakt na adres Adres będzie wykorzystany wyłącznie do przesłania nagrody. Nagrodę wysyłam na terenie polski. 7. Jeżeli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w ciągu 7 dni to wybieram kolejną osobę. 8. Eyeliner dostałam do własnego użytku ale postanowiłam go przekazać w konkursie / rozdaniu. Marka Benefit nie jest organizatorem zabawy. 9. Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu. 10. Zostawiając konkursowy komentarz akceptujesz wszystkie punkty regulaminu. Powodzenia! Dziękuję że jesteście :) Znajdziesz mnie : facebook najszybsza forma kontaku Instagram Mój mały świat (Blog) Kontakt adres skrytki pocztowej : Bogumiła Siedlecka Goślicka skrytka pocztowa nr 26 Urząd Pocztowy 116 01 837 Warszawa __ Informacje Techniczne : Nagrywam i robię zdjęcia, aparatem Sony Alfa 6000 oraz komórką Samsung S8+ Obrabiam filmy w programie Movie Studio Platinum 14.0 Oświetlam się światłem dziennym lub 2 lampami LED Komentarze są moderowane ! Nie będę akceptować obrażania mnie lub moich widzów, wulgaryzmów i szydzenia kogokolwiek. Zostaw konstruktywny komentarz takie bez względu czy pozytywne czy negatywne będą akceptowane. Akceptacja komentarzy może potrwać do 24h więc proszę o cierpliwość! Twórcami Intro, Outro oraz Logo jest grupa VLG vlg.com.pl Posiadam prawa do użytkowania materiałów zamieszczonych na kanale.

Najlepsze komentarze:

Nathali... Idelna kreska to taka która pasuje do całego makijażu oka elegancka , seksowna a może zwariowana?! ??❤️
Patisa ... Cześć,jestem nowa chcialam powiedzieć Ci że jesteś ładna?
Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i życzę duży subów i zdrówka
Aleksan... Dla mojego oka idealna kreska to brak kreski ? ewentualnie jakimś cieniem lub kolorowym linerem :) (nie chce brać udziału, tak tylko napisałam ☺️)
IloSzy... Idealna kreska jest wtedy gdy mimo tego, że nie jest perfekcyjna to nie zmywamy całego makijażu tylko wychodzimy z uśmiechem z domu ?
TAK TO ... achhh kocham nowości - mogę nawet przetestować to na moim kanale - będę zaszczycona:))Idealna kreska - na pomarszczonym oku- chętnie spróbuje ogarnąc:)
Dominik... idealna kreska to taka, która nie będzie idealna, ale taka w której będziemy czuć się dobrze i pewnie.
Budzi E... To ... soczyście czarna i precyzyjna ?
Lucius... Nie używałem, ale filmik mi się podobał. Masz bardzo ładnie pomalowane usta.
Joanna ... Kochana idealna kreska ...... nigdy mi nie wychodzi ? pozdrawiam ?
Jolanta... Bogusiu, jesteś świetną babką, lubię Cie oglądać i słuchać !!!
Lena M.... Idealna kreska jeszcze nigdy mi nie wyszła ? Pozdrawiam Bogusiu. Ślicznie Ci w takim makijażu.
Fioleto... dealna kreska to taka która podkreśla oko i nadaje piękny koci kształt
Joanna ... Idealna kreska to setki/tysiące kresek nieidealnych poprzedzających wykonanie tej jedynej :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=clfc81eKuBc


AniolNaResorach ciekawostki

AniolNaResorach ciekawostki

Historia kanału AniolNaResorach zaczyna się w dniu 2012-02-11 12:08:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 883 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10922505 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42300 użytkowników.