PROGRAM 7X24 17.03.2019 OSTRA DYSKUSJA M.IN. O ADOPCJI DZIECI...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Piotr W... A kaleka na wozku sie onanizuje. Zboczeniec!!Kwiczy jak knur.
Piotr W... Znowu ta kaleka studio?
krzy?ak... Czy my w tym kraju nie mamy innych problemów?
Kazimie... znowu o pedalach ....
Marek M... Ludzie platformy to jednak jakies mutanty z malymi mozdzkami,zaprogramowani na wszystko co moze zniszczyc i zdegenerowac spoleczenstwo Polskie!!!
001rade... Pani prowadząca to jest taka raczej prosta kobiecina i ma problemy z ogarnięciem skomplikowanych problemów wiec już tłumaczę. Małżeństwa heteroseksualne często nie mogą mieć swoich dzieci. Z różnych powodów. Mogą adoptować . Mogą skorzystać z surogatki, żona może skorzystać z nasienia dawcy, Mogą implantować zarodek, mogą pozostać bezdzietne. Tak więc możliwość zapłodnienia i rodzenia dzieci nie definiuje małżeństwa. Co ciekawe Dzietność również nie definiuje małżeństwa wg Biblii, Koranu i Tory. Małżeństwo jest " Legalne" nawet jeśli dzieci nie ma. Natomiast małżeństwo wg Biblli,Koranu , Tory i praw większości krajów na świecie definiuje status dzieci jeśli takie się rodzą. W przypadku małżeństw jednopłciowych status dzieci również jest regulowany na tych samych zasadach. Często jest tak , ż jedno lub dwoje małżonków wnosi do związku dzieci. Tzn, że np. Jedna pani, która ma dziecko z poprzedniego związku żeni się z drugą panią i teraz W wyniku zawarcia związku małżeńskiego obie panie maja równe prawa rodzicielskie. Czyli de facto jest to adopcja.
Oczywiście nie jestem naiwny i wiem , że wściekłość matołków budzą adopcje dzieci przez gejów. To oczywiste. Tylko , ż ten mechanizm automatycznej adopcji działa tu tak samo. Osobiście nie widzę problemu, żeby dwóch panów mogło adoptować dziecko. Uważam jednak , że mogą to zrobić jeśli pozostają w stabilnym długotrwałym związku małżeńskim. Może jestem trochę zacofany ale uważam , że taki układ daje dziecku większe poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.
Sub Zer... Napieralski z kim ty się na łby zamieniłeś?
Joseph ... jakiż niewinny baranek ten król europy!!!!!!!!!!!
Donsiu ... Napieralska kurwa
Joseph ... nic nie może spowodować wprowadzenia tych zwariowanych programów nauczania i zamiast szukania jakiegokolwiek usprawiedliwienia,w rożnych komentarzach,twórzmy zdecydowany front odrzucający wrogie nam treści-przeżycia ludzkie/miłość/czy to stworzenie z po zastanowiło się chociaż przez chwile-jakichże to senatorów masz RZECZYPOSPOLITA??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wieslaw... ten inwalida buja sie tylko tam gdzie zawieje tak czy inaczej niemieckie psy raz dwa trzy tak jak jarek powiedzial warrrrra od naszych dzieci niech se swinke za adoptuja a ten napieralski sereial przyjaciele ze tam widzial co za tempy pseudo polityk nawet jednego dobrego argumetu nie ma po tym programie powinien wrocic do pracy przy toytoyach raz dwa trzy niemieckie psy
Joseph ... jak widać termin jest właściwy nie tylko dla świadków stających przed każdą komisja sejmowa?????!!!!!!!!!!!!!!!
Schatte... panie libicki z faktami sie nie dyskutuje! !
Jacek P... PO uwielbia sie cwelowac
Jacek P... Ludzi o pogladach lewackich powinno sie leczyc jak dzume
UM UWED... Ale super temat. Prawa gejów to jeden z ulubionych tematów zastępczych. Obnaża brak programu po stronie opozycji, i braku skuteczności po stronie rządzących. Jakoś nikt po żadnej ze stron nie ma pomysłu co zrobić by służba zdrowia działała czy żeby sektor edukacji odzyskał godność i jakość.
Drodzy Państwo problemem nie jest to, żeby partner seksualny mógł odwiedzać partnera w szpitalu. Problem polega na tym, by obywatel w potrzebie mógł trafic do szpitala czy specjalisty kiedy potrzebuje. Wymyślcie co zrobic żeby taki cud nastał ?
bozena ... Pederaści won od dzieci.
anna g... G. Napieralsi k,uczy i imędzi
Zofia G... Czy Napieralski przypadkiem nie upadł na głowę
Ewa Ott... Jak tego typa na wozku slucham to po prostu cisna mi sie na usta najgorsze obelgi jakie znam!
Facet wywoluje u mnie najgorsze instynkty i agresje kompletna.Az sue boje ,ze mi nerwy puszcza!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RaC_nZHOJ0Q


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.