Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.

Sonia Magdalena Louis | KONKURS | przerażająca powieść!


Rozpaczliwa opowieść o tragediach dzieciństwa, traumach dorosłości i bliskich, którzy odwracają oczy – „Sonia” Magdaleny Louis. #WBBINGO: REGULAMIN KONKURSU: Organizator: Olga Kowalska i Wydawnictwo Świat Książki. Konkurs trwa: Od 18 marca 2019 do 31 marca 2019 do godz. 23:59. Zwycięzcy: Zwycięzca zostanie wybrany po 31 marca 2019. Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzach pod tekstem. Koszt nadania nagród ponosi organizator. Termin zgłaszania się po nagrodę to 10 dni od podania wyników konkursu, po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nie wysyłam nagród poza granice RP. Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj. Film powstał we współpracy z Wydawnictwem Świat Książki.

Najlepsze komentarze:

Anna D.... Wszystkie książki tej autorki. które dotąd czytałam są dość ..mocne" - tzn. są na pewno dużo głębsze niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Omawiana przez Ciebie książka jeszcze przede mną. Swoją drogą bardzo żałuję, że proza autorki jest w naszym kraju dość nieznana. Stąd bardzo Ci dziękuję za ten filmik :)
23Karol... Muszę chyba przestać śledzić Twój kanał, bo jak tak dalej pójdzie, to będę musiała szukać większego mieszkania na te wszystkie dodawane do listy tytuły. Chętnie wezmę udział w rozdaniu, na tę jedną jeszcze znajdę miejsce ;) Intrygują mnie historie, gdzie prawda wychodzi na jaw po wielu latach. Takie historie ukazują, jak jedno kłamstwo potrafi zmienić życie wielu ludzi i jak przeszłość ma wielki wpływ na nasze życie. Z książek o podobnej tematyce, gdzie pojawia się właśnie motyw ujawnionej po latach skrywanej tajemnicy polecam "Trzynastą opowieść" Diane Setterfield.
Domi L.... Chciałabym, aby książka trafiła do mnie z powodu zbliżonego tematu mojej pracy magisterskiej. Temat mojej pracy dyplomowej dotyczy przemocy seksualnej wobec osób z niepełnoprawnością intelektualną, a często pokrywa się z pedofilią... Jestem bardzo ciekawa fabularyzowanego wątku z perspektywy osoby bliskiej, ale nadal trzeciej osobie doświadczającej przemocy. Literatura powinna nieco częściej dotykać trudnych tematów mając na uwadze PTSD doświadczane w dorosłym życiu, o tym rzadko się mówi a traumatyczne przeżycia zawsze wpływają na osobę.
Damian ... Chciałbym otrzymać egzemplarz tej dobrze zapowiadającej się książki, ponieważ odnoszę wrażenie iż idealnie wpisuje się w moje zainteresowania. Uwielbiam analizować tak ciężkie historie z perspektywy każdego bohatera oraz samego siebie jako osoby trzeciej. Jeśli faktycznie historia jest tak bardzo smutna, będę miał niezłe wyzwanie starając się zachować zimna krew przy dokładnej analizie. ❤️
Magdale... Po twojej recenzji chciałabym wygrać tą powieść,ponieważ uważam że "Sonia" to trudna pod względem tematyki, ale bardzo potrzebna książka.Przerażająca historia o przemocy domowej, znęcaniu się nad słabszymi i poszukiwaniu pomocy...
Uwielbiam taką fabułę w książkach po której przez kilka dni nie moge dojść do siebie,myśląc o niej i całej histori w niej zawartej.??
imafish... A co to za plaster na palcu? :)
Madlene... Taka tematyka od razu mi przypomina piosenkę Soul Asylum - "Runaway train"
Julia P... Dopisuję "Sonię" do mojej listy książek, które chcę przeczytać.
Possibl... Zrobisz recenzję "Tatuazysta z Auschwitz "
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NMNI702gBR0