¿Por qué se enfadaron Nagore Robles y Carolina Sobe? Las claves...


El hecho de trabajar en un medio de comunicación como la televisión puede significar que todo lo que digas en ella se va a quedar tanto en la memoria del público así como en los archivos. Es por esta razón que es necesario tener mucho cuidado con lo que se dice o lo que se hace ya que recular o conseguir que la gente se olvide de un suceso, es tarea complicada. Y si no que se lo pregunten a Carolina Sobe, quien destrozó su amistad con Nagore Robles delante de miles de espectadores.   Carolina ... televisión Noticias TV: últimas noticias de series, programas y mucho más +Help me 1OOOO Subscribe, please. I really appreciate it! Please Click Subscribe or Click here: for Daily News Update #¿Por, #enfadaron, #NagoreRobles, #CarolinaSobeLas, #claves, #enemistad, #antes, #GHDúo #porque, #enfadaron, #nagore, #carolinasobe, #carolina, #sobre, #claves, #enemistad, #enemigas, #traicion, #dinero, #sofiacristo, #acorralados

Ostatnio komentowane:


Super odcinek❤? no rzeczy takie sobie, ale jest OK ☺ a co do paznokci to są śliczne chociaż podchodzą już trochę pod Halloween ? Zobacz »
Motocykl leciwy, a wygląda zajebiście, nigdy mi się ten wygląd nie znudzi :) A dźwięk to mistrzostwo :D Może tylko rsv4 lepiej brzmi :P Zobacz »
nie dość, że źle zrobiony to nieodpowiedni ser użyty i dodane dodatki w postaci pieczarek i szpinaku xd kto go tego nauczyl, bo na pewno nikt z Włoch Zobacz »
01:04
- Siemanko, witajcie w mojej ku-
-rwa Sylvanas spaliła Telldrasill, rozpoczęła wojnę i nie poniosła żadnych konsekwencji.
Zobacz »
domek jest świetny!!! następny domek byłoby fajnie jakbyś zrobiła w stylu kina domowego. kocham te akcesoria i cały ten kolorowy styl. Zobacz »
Polub żeby naładować
██████████████]99%


?*NIE ROZWIJAJ!!*?
ZA SUBA DAJE 35 W 72 GODZ!! ⚡⚡x
Zobacz »
Podczas wcześniejszej prezentacji gier Ubisoftu masz narzucone czego nie możesz powiedzieć? Mam na myśli coś co Ci się w grze nie spodobało ale zabronili Ci o tym powiedzieć Zobacz »
A może tu chodzi o większą głębokość słowa nie ruszaj się bo jakby te rzeczy w poziomie też cie poruszają Zobacz »
Ello w dniu emisji tego filmu chyba widziałem Twoją osobę na załadunku w Żywcu w Browarze. Ale jeśli to nie byłeś ty to masz sobowtóra :) Pozdrawiam Zobacz »
Wiecie co siedze se nad wodom i muśle czemu te dzieci tak ryczom ich rodzice pewnie som za sicianom i myślom co to za kszyk i dla czego . Wracając siedze tam gdzie ich miejsce na kiblu astala wista baby . Zobacz »
Nasza kochana Legia - taki wspaniały i wielki klub, a nie stać nikogo na zakup lepszych mikrofonów. Zobacz »
Pierolone skąpce mało wam kasy to prawdziwej roboty się brać a nie kradnięcie tylko kasę i byście się zajęli naprawa wota nerfić arte i op tanki i poprawić inne Zobacz »
Właśnie kilka dni temu kupiłem to
Mi się bardzo przydaje USB i mouse bungee a stojak i ledy to fajny dodatek dla mnie
Zobacz »
Dostępne są polskie napisy, wystarczy kliknąć pierwszą ikonkę na dole po prawej stronie odtwarzacza! :) Zobacz »
Dziękuję! Polecicie coś o FB? Interface jest lepszy już, ale dalej daleko od ideału...SEO kuleje... Zobacz »
Gk Dudek
ŚO Maldini, Carlos, Ramos
Pomoc: Maradona, Veron, Błaszczykowski, Pirlo
Atak: Neymar, Pele, i oczywiście Polak rodak Lewandowski.
Trener. Adam Nawałka
Kierowałem sie sentymentem
Zobacz »
Wczoraj na tym twoim live tak było, że usnąłem.
Kiedy #OdZera...?
Zobacz »
Pana filmy dla głodnego człowieka to jak kara... Patrzysz a dotknąć nawet nie możesz...o konsumpcji nawet nie wspomnę... Zobacz »
4:49 co jest z tymi rękawiczkami Zobacz »
Ludzie obrażający uczucia religijne szatanistów powinni dostawać karę dożywotniego więzienia, a później jeszcze trafiać na wieczność do piekła! Zobacz »
Sasaki ciekawostki

Sasaki ciekawostki

Historia kanału Sasaki zaczyna się w dniu 2014-02-25 19:42:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5736233 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23000 użytkowników.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rSNWCNZqu2I