Rafał Otoka Frąckiewicz pyta: CO ŁĄCZY KOALICJE WYBORCZE? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YzEx2_agrmENajlepsze komentarze:

Jan Pe... ?Godek, to jednak wariatka ahahaaa nie będzie odpowiadać na pytania. Następnym razem niech przyjdzie, przeczyta swoj manifest i wyjdzie?
NET SER... co to za leming?
Sewur k... Tego chłopaka dosyć szybko zgasili i zignorowali xd
darek b... to nie dziennikarz tylko prowokator, drugi Pan to...naiwna pustka, JEDYNIE PANI GODEK MÓWIŁA SENSOWNIE I INTELIGENTNIE!!!
Creativ... No no towarzysz prowadzący Frąckiewicz widać pozazdrościł Mazurkowi orderu Goebelsa i wyskoczył najpierw z porównaniem NSDAP do środowisk Konfederacji a potem wypowiedź o stanie populacji na zachodzie Pani Godek do cyt: "de facto powtarza pani manifest tego człowieka" - skandalicznie insynuując jej nawiązywanie do manifestu (wielowątkowego) którego nie czyni;

Żałosne oficerze prowadzący frąckiewicz - widać trzeba się zaskarbić nowemu pracodawcy?
Creativ... Pan z zielnonych wypadł bardzo słabo i niemerytorycznie - powtarza jakieś frazesy, którymi karmią zachód mainstreamowi zarządcy systemu;
Hanna M... Ta kobieta jest niesamowita! Potrafi odeprzeć ataki takich trolli/ profesjonalistów jak Panowie Mazurek i Otoka-Frąckiewicz? Wielka elokwencja i logika, życzę żeby dostała się jako poseł do PE.
Pawel B... Ale ten Frackiewicz jest pojebany
Adam Ki... Fajnie, że Koalicję Europejską reprezentuje tu taki idiota :) Oby więcej takich "orłów" w całej kampanii :)
Hussar ... Lewandowski jest ZIELONY! Pasuje mu!
Joanna ... OF I ten kapellmeister z koalicji okropnie obnizaja dyskusje. Wylaczam sie.
Will Sm... Otoka już u karnowskich?... A ogólnie zaorane ... polegla godek a o tym drugim to nawet nie wspominam
obserwa... Dzidzi tonie pod bzdurami, które gada. Kajagogo siła spokoju.
Kristof... Jak słucham tego Linusa to myślę że A. Breivik miał rację.
Prezes... Z kąt się wzięła Godek?czy nie ze strajku niepełnosprawnych? i robi polityką tfu,a z tym Szczęść to nie szafujcie.
Micha? ... Te wybory, to będzie prawdziwa kopalnia lolkontentu. Dzięki Bogu są jeszcze lewicowi publicyści i nie będzie kandydatom łatwo ukryć, co naprawdę myślą i jak pokrętna jest ich logika.
Pan Mak... Wypromuj się na rozmowach z Michalkiewiczem, udawaj, że zgadzasz się z nim co do całej masy zaniechań rządu w wielu sprawach-->w rozmowie z Gadowskim nazwij środowisko, któremu kibicuje Michalkiewicz gówniarzerią, zasugeruj, że nie ma alternatywy poza PiS-->tydzień później poprowadź swój pierwszy wywiad w pisowskiej tv, poziomem uwielbienia dla wodza nie odbiegającej od TVP--->ciśnij z największym konkurentem rządu na prawo, rzucaj analogiami do NSDAP.
Zaczytując się 5 lat temu w pitu-pitu nie sądziłem, że tak się to skończy, ręce opadają. Pan Otoka stoczył się, zanim zdążył się porządnie wybić. W saloniku Ziemkiewicza czasem zdarzy się pocisk na wolnościowców/narodowców, ale jakby podyktowany raczej troską, by te środowiska w końcu politycznie dojrzały. Otoka ostatnio jawnie nimi pogardza, w dość prymitywny zresztą sposób i właśnie awansował, gratulacje. Za brzydki do TVP, za cienki do Republiki, ale w wPolsce z pewnością się odnajdzie sądząc po tym co tu prezentuje. Może dramatyzuję, ale nie o takiego Otokę-Węglarczyka w ogóle nie walczyłem.
ROBERT ... A ten cudak Lewandowski, przyszedł statystować? Ale pacjent. Ubawiłem się
Pawel K... Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie jest członiiem Konfederacji nie jest związany z ruchem Narodoywm a publiczny profil na Fb ma charkater gównie informacyjny i takie zadanie miało opublikowanie tej Deklaracji- Informowania. Rozumiem że jak ktoś teraz opublikuje Manifest Komunistyczny czy ogłoszenie ISIS to też będzie oskarżony przez pana Egona Otokę o szerzenie rasizmu faszyzmu i terroryzmu? Hipokryzja level hard.
RaferoF... Ten gość nawet się wysłowić nie potrafi, a jak już coś powie to jest to kalka tego co mówią na górze w partii. Młody chłopak a nie potrafi samodzielnie ułożyć dwóch zadań. Brawo publiczna edukacja!
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.