Civilization 6: Gathering Storm PL ⚡️ odc.11 11 DLC Wielkie...


Playlista z odcinkami CYWILIZACJA 6: Gathering Storm po polsku: I to z jakim zaskoczeniem. :) Nazwa serii: Zagrajmy w CIVILIZATION VI: Gathering Storm po polsku Gatunek: strategia, turowa Premiera: 14.02.2018 Producent: Firaxis Games Wydawca: 2K Games Grafika: 4K60 Polska wersja / spolszczenie: napisy tak / dubbing tak Wersja na YT: PC

Najlepsze komentarze:

marcin... Corle prosze wrzucisz jeszcze dzis devil may cry ??
Maciek ... Jeżeli chcesz zakładać miasto za tym wielkim oceanem, to skorzystaj też z bonusu doktryn do lojalności - "Praetorium" za gubernatora +2 lojalności i "Limitanei" +2 lojalności za stacjonującą jednostkę w mieście. Może te +4 pkt. na start coś pomoże? :)
Takie pytanie. Na zachód od Helsingborg za górami, lasami i rzeką Dunaj jest ciekawe miejsce na osadę. Wrzucisz tam jednostkę, aby zobaczyć produkcję i żywność? :>
18:41 - północna-zachodnia granica miasta ma symbole z cyframi. To oznacza, że za 2-3 tury nastąpi podtopienie terenów i burza piaskowa?
No co by dodać? Rozgrywka świetna, aż zaczyna mi brakować komplementów i pochwał. Dziękuję za dwa serduszka pod poprzednimi odcinkami i trzymam kciuki za następne dobrze rozegrane tury. ;)
kek od ... Jejj cywilizacja dzienkujem ci Alelelujaaaaaaaa corle
Wippy P... Opłacało się czekać
ptica 4... się zemszczę pod inna gra, zapytam gdzie zapis z Railway Empire Live :(
TheKami... weź częściej tą cywilizacje nagrywaj
Corle1 ciekawostki

Corle1 ciekawostki

Historia kanału Corle1 zaczyna się w dniu 2012-12-23 21:28:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3909 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54495810 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161000 użytkowników.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2YcKDcANgO4