Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4003 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 43311202 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 108000 użytkowników.

Baba Is You PL 5 | Not Staszek Is Win


Baba Is You gameplay PL // Baba Is You po polsku Czołem ludziska! Baba Is You to gra logiczna, gdzie zasady rządzące światem są w nim fizycznie umiejscowione jako bloki. Manipulacja nimi powoduje zmiany w działaniu świata i prowadzi czasem do bardzo ciekawych skutków. Gra posiada 200 (!) poziomów, mnóstwo intrygujących mechanik i połączeń, które czasem mogą dawać niesamowite efekty! ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Wesprzyj na YouTube! ► Albo zostań Patronem! ► ► Playlista: ► Kup grę: Babowa pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW:

Najlepsze komentarze:

PI XEL... 15:26 "Woda będzie topnieć" ~ Staszek Igraszkowski 2019 xD
Prorok... Mam pewne przemyślenia, gdyż podczas wybierania poziomów w prawym dolnym rogu znajduję się BABA IS YOU oraz FLAG IS WIN. Jest to tylko jakaś moja dziwna czy nawet chora teoria, ale jeśli piszę, że BABA IS YOU to znaczy, że przy wybieraniu gdzieś jest baba ukryta albo my cały czas się poruszamy tym kwadracikiem przy wybieraniu poziomów i to jest brane jako baba a co jeśli jakiś poziom odblokowuję nam możliwość wygrania tego szybciej podczas wybierania, czy jest tu jakiś sekret. Po pomysłach autora nie zdziwiłbym się. Oczywiście to tylko moje takie przemyślenia, ale może skłoni cię to do przemyśleń i coś po kombinujesz kto wie.
Anto? G... W czterech kropkach (dim signal) robisz to co w oryginalnej wersji (patrz - poprzedni odcinek). Zmiany: musisz wypełnić trzy miejsca dwoma robotami więc w pierwszym miejscu (pomiędzy flag i rock) wpychasz AND IS STOP żeby zatkac dziurę i wtedy robot wróci. (IS STOP to nie potrzebne komendy)
koki 10... Gost is push?
losowy ... W 5 mogłeś zdaje się zrobić ghost is push, przepchnąć jednego ducha na lewo od słowa leaf, a drugiego pomiędzy love oraz win, potem zrobić ghost is tele, przesunąć napis leaf is defeat o 2 w lewo (wtedy najpierw leaf się przeteleportuje, potem wróci, a is się przeteportuje), następnie wyłączyć ghost is tele gdy is jest wyciągnięte (w razie czego poczekać aż się zamieni z leaf). Wtedy możesz od razu wyjść, bo już nie jest leaf is defeat a poza tym masz już ustawione love is win.
Edo The... "Woda będzie topnieć"
Merisss... Kiedy widzisz, że jest nowy odcinek dosłownie kilka sekund temu, ale jesteś na uczelni i możesz go obejrzeć dopiero po powrocie do domu... A, gdy już wrócisz, to odpowiedź na zagadkę już jest w komentarzach. Cóż, może następnym razem :)
Ogólnie bardzo podoba mi się pomysł tej gry i mocno się w nią wkręciłam :D
Nexus42... A no dziękuję :p
Mupp... teraz zobaczyłem że ten las jest lokacją 4, a nie 3. moje ocd cierpi
Krzyszt... w sumie w 42:10 nie znalazłeś już połowy rozwiązania, by zamienić się w tekst? najpierw bym ułożył w linii pionowej "box" i "flag" w sumie prawie gdziekolwiek, niech będzie, że nad sosną, po prostu, by nie latały po mapie, ale to nie jest jakoś ważne, potem podmienić od góry keke is you, na text is you, by keke było pod text, zjechać na sam dół, do krawędzi, by z powrotem było keke is you, w ten sposób wydostaniemy "is" i "win", potem układamy z tego flag is win (w końcu tekst is float, więc raczej powinien przelecieć nad ścianą)
Logic D... 23:50 PUSH można użyć do usunięcia liścia. Aby to zrobić to trzeba ustawić GHOST IS PUSH i przepchnąć jednego w liście, a drugiego dać gdzieś daleko, żeby nie przeszkadzał. Ustawić GHOST IS TELE i poczekać aż liść będzie w miejscu gdzie stoi drugi duch. Dalej można rozwiązywać twoim sposobem, aby wygrać poziom ;)
Kolosek... Spóźniłem się :c odpowiedź już w komach
Mateusz... box is text, text is win
może zadziała ? bo box is text transformuje box na text (box) I text is win wygrywa, bo box is stop zatrzymuje box (rzecz) a nie box (text)
(chyba)
Dragon ... B- musisz metodą "na krzyż" ułożyć box is flag, flagę przeteleportować w prawy górny róg, wtedy metodą "na krzyż" ukladasz flag is box, a zaraz potem box is tekst, w tym pokoju w prawym górnym rogu układasz box is win, wracasz, gdzie musisz ułożyć metodą "na krzyż" flag is box i wchodzisz we flagę :)
Piesso... Staszek is Win't
To ja q... Staszek is tele
Szatyn... Cieszę się, że mogłem pomóc ;)
romaffa... Zadanie domowe:
box is flag
flag is you
przenies 1 flage do tego mniejszego pomieszczenia
keke is you
flag is text
flag is win
Dragon ... W 6 mogłeś zastosować ten sam sposób, ale żeby wyciągnąć tekst, w kutek czego mógłbyś normalnie przepchnąć flagę, potem wepchać tekst spowrotem I wejść we flagę :)
Jan Kow... Trochę szkoda że nie zobaczyłeś moich fanartów ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WXwIcvCPCxo