DG ciekawostki

DG ciekawostki

Historia kanału DG zaczyna się w dniu 2011-01-26 00:31:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 257 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 32982075 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 354000 użytkowników.

15 OSÓB PRZECHODZI WIPEOUT KTÓRY STWORZYŁEM W FORTNITE!


► Wbijaj! ► w sprawie biznesowej tutaj! kod NOLIF w sklepie, dzięki! ► ... grupa widzów! Musisz być aktywny serio! ► mój fanpage! ___ ► Mój TeamSpeak 3 : nolif.ovh ► Drugi kanał : ____________TU MNIE ZNAJDZIESZ__________ ► Fejs ► Subuj kanał ✘ ✘

Ostatnio komentowane:


Dla wszystkich widzów hadesiaka którzy lubili robloxa na kanale:hadesiak ma drugi kanał Hasiek w którym narazie nagrywa tylko ROBLOXA Zobacz »
72h to naprawde krótki czas na dobrą nutkę,tym bardziej dla osoby która nie jest z tym jakoś mocno związana.
Nie ważny jest talent w tym przypadku, warto się zbłaźnić dla szczytnych celów, piątka! :)
Zobacz »
W sumie byłem nastawiony na Bosaka, ale Marek Jakubiak pozytywnie mnie zaskoczył! Dlatego zaczynam się zastanawiać, czy on nie byłby lepszym wyborem... Zobacz »
Niezależność od Rosji dla narodów tej części Europy jest ważna pamiętają o tym Polacy i Ukraińcy oraz społeczeństwa tych krajów. Ja też pamiętam w dzisiejszym dniu. Zobacz »
Widac ze pana Gowina nie poparli koledzy z jego ugrupowania i sie musial wycofac . A i opozycja nie palila sie do wspolpracy z nim . Czym mial by zostac ? Premierem? Tego opozycja by mu nie dala . Nie ma mowy ! Zobacz »
dr Mengele proponował niegdyś innowacyjną metodę masowego obowiązkowego stosowania szczepionek bez wcześniejszych wieloletnich testów - wydaje się, że wreszcie zyska posłuch wśród lekarzy. Zobacz »
Gowinowi ufać już nie można.
Brylowac to na wybiegu dla modelek.
Zobaczył jakie ma poparcie i poszedł po rozum do głowy.
Zobacz »
KONKURS O ANALIZĘ!
Subskrybuj kanał, zostaw lajka pod filmem i napisz dowolny komentarz pod filmem jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu!
Pozdro mordeczki, dobrego piątku!
Zobacz »
I skip everyone’s introductions and go straight to the music so I don’t know why all the comments are being so sad ?

1:54 start
Zobacz »
Mąż pojechał na ryby, cała chata dla mnie na weekend!!! Nie mogłam się doczekać Twojego filmiku Karo, w końcu można się zrelaksować jak należy ❤?? pozdrawiam ? Zobacz »
Taka moja czerwona flaga jest kiedy juz na początku relacji typo jest tak w chuj o wszystko i wszystkich zazdrosny albo zakazuje ci ubierać się w koszulkę z dekoltem bo dla niego jest to nie okej Zobacz »
Siema, kozak się to ogląda, ale jedynym minusem jest tytuł. Nie dawaj takiej czcionki, ponieważ nie da się znaleźć twojego filmu po wpisaniu kluczowych rzeczy. Zobacz »
Szczeeeeesc Booooooze galaktyczny gospodarzu .Teraz wiadomo skąd te głupie komentarze pod filmikami jaki lider tacy mądrzy to żołnierzyki dopiero głąby . Zobacz »
Znowu "seksualizacja dzieci".
Odwracanie uwagi od tej farsy wyborczej którą PIS zorganizował.
Zobacz »
nie mozna pisac o oszczerczej antypolskiej kinomatografi tak hojnie sponsorowanej przez pis ??? - ile mi juz dzisiaj komentarzy wycieliscie ??? Zobacz »
PODBIJE ? a co robi konkurencja , da się podbić ? #GłosZAmeryki , ale niech wchodzi jak najszerzej Zobacz »
a kim jest gowin z kaczyńskim w Polsce ? oni sobie teraz tak między sobą bedą ustalać losy kraju ? ? Zobacz »
Fajnie, że Telewizja wPolsce zainteresowała się wiedza na temat rzeczywistości, ale ta wiedza dla dobrego przekazu wymaga precyzji i spokojnej rozmowy. Mniej dynamiki więcej czasu na merytorykę. Zobacz »
prawdziwa PRAWICA wszystko przetrwa - prawdziwa KULTURA tym bardziej - popisowa , zdradziecka , antypolska , oszczercza i zboczona - juz dawno by polegla gdyby nie dotacje z NASZYCH podatkow Zobacz »
Stal Brzeg ,śląsk Wrocław , start Namysłów- fani sportu homo sapiens , a homo nie wiadomo nie dla nas.Lgbt nie dla nas.Pozdrawiam panów publicystów.My jesteśmy normalni. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fQCv8qnI-X8