„Echo serca – Monolog z odc. 10


„Echo serca" – Monolog z odc. 10 Więcej w TVP VOD: DOŁĄCZ DO NAS: POLECAMY: Co nowego? JESTEŚMY TEŻ TUTAJ: Facebook: Twitter: Instagram: INNE NASZE KANAŁY: The Voice of Poland: SerialeTVP DzieciTVP PublicystykaTVP

Ostatnio komentowane:


12:00 nie liczy smiechometra !! Zobacz »
idealnie przed chwilą skończyłem podsumowanie z działu z rosyjskiego
a tu widzę nowy odcineczek z ff7 remake u najlepszego youtubera Sarga
pozdrawiam Sarge
Zobacz »
No i jeszcze jeden odcineczek tylko z call of Duty podobają mi się te misje i dziękuję ze dla nas nagrywasz Sarge
Pozdrawiam Sarge
Zobacz »
Ooo a ja dzisiaj skończyłem Assassin's Creed Brotherhood na 21 odcinku, będzie A kilka dni na kanale ☺️ a tym czasem oglądamy ??☺️?? Zobacz »
3:13 byłem na Gubałówce i typiara przegrala 700zl ci się zwinęli A ona psy wezwala hahah Zobacz »
Raczej zrobia ze wyjedzie czy cos. w W11 było tak ze policjantka siedziala za biurkiem a potem poszla na urlop Zobacz »
Cześć Mloteczka super mega zapis z live z sims 2 bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej niedzieli i wieczoru dla ciebie Mloteczka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Lipa straszna. Miał być jeden wyskok z rapem dla kadry. Jest już natomiast drugi kawałek znowu niesamowicie niskich lotów. Ytber nie równa się raper... Zobacz »
Zdecydowanie wolę biały Pilaten na nos i brodę, jest dużo mocniejszy. Jeżeli można prosić o test z białą będzie różnica. Pozdrawiam :) Zobacz »
Mandzio jeśli gracie na pełnej wersji 1.16 a nie na snapshotach to z tego co pamiętam już zostało naprawione pojawianie się uli z wyrośniętych drzew. Zobacz »
Z tego co wiem to konta które nie są używane długo minimum 2-3 lata już nwm ile, są automatycznie kasowane (chyba że był na nim VIP czy coś) więc pewnie dlatego chłopaka nie znalazłaś Zobacz »
Najgorszy fotel z ekoskóry! :D Już wolał, bym fotel z prawdziwej skóry, niż taką tandetę, którą w najbliższym czasie za jakiś czas znowu wymienisz ;D Zobacz »
Zgadzam się z Tobą całkowicie! Nie dawno rozmawiałam o tym z moim mężem, że niestety nasz naród w większej części nie rozumie powagi sytuacji... Pozdrawiam i zdrówka życzę!!! Zobacz »
0:16 hmmm....... Nie zostawię :O nie no żartuje :O Zobacz »
o.Prowadzący: nic tylko wypadałoby udać się z prośbą o pomoc do kogoś mającego lepszego psa w tropieniu wytrwalszego bo inaczej może być nomen omen afera!!! Zobacz »
Hej witajcie w moim najnowszym odcinku z tej strony Władek bla bla bla xd tak mi to po głowie chodzi, że powiedziałam to razem z tobą ? Zobacz »
Pokaz najlepszego aimera w Polsce 3:16 Zobacz »
2:58 TY ZŁY CZŁOWIEKU NIE RÓB TEJ SERII ZNISZCZYSZ FANÓW FNAFA NIE RÓB TEGO PROSZĘ CIĘ Zobacz »
8:35 CZECHY DOŁĄCZYŁY DO LIGI PROTESTANCKIEJ Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Wi4rAPK-0r0