Karta LGBT Co to jest tak naprawdę? Analiza treści deklaracji Suwerenny PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GwlbCoYH2fANajlepsze komentarze:

Anna Po... Od kiedy człowieka przestali traktować holistycznie a w medycynie wprowadzili wąskie specjalizację, zaczely się problemy narodowej slepoty , głuchoty i głupoty.... Tu jest chyba problem... Haha... Może się mylę... Pzdr...
Anna Po... Przypomnijmy sobie rok 2014...Konkurs Eurowizji i zwycięstwo Conchity Wurst. Zwycięstwo,, jej,, jego,, przyczyniło się do rozwoju ideologii gender. To była oczywista manifestacja światu nadejścia nowej ery genderowo-queerowej. Ogladalnosc-180 mln, 45 krajów. Wystarczy, tak?!
Europa stała się tolerancyjna , dla mniejszości przyjazna, bez patriarchalnego wzorca. I stało się... LGBT zapoczątkowało ideologię antywartosci, zresztą ideologię oglupiencza naszprycowana zepsutymi postulatami .
Proponuję tym wszystkim,, mądrym,,, którzy są za, zapoznanie się z periodyzacja rozwoju czlowieka... i może wtedy uwierzą jaka głupotę chcą nam wprowadzić też Ci,, pseudo,, mądrzy. Skąd bierze się ta narodowa głupota. Przypuszczam, że z braku wiedzy. Zatem pora szukać źródeł powiększających nasza samoswiadomosc . Jest tyle możliwości. Zamiast toczyć walkę o posiadanie pilota, usiądziemy i czytajmy . Tylko po to, żeby nikt nami nie manipulowal i wciskal głupoty. Teczowi czują się stygmatyzowani, krzyczą o swoich prawach i równości. Od kiedy kobieta=mężczyzna... Nie wspominam o płci mózgu, bo to oddzielny temat.
Ręce mi opadają i dalej jest mi trudno uwierzyć, że ludzie, aż tak nie myślą...
Pozdrawiam Panie Andrzeju i dziękuję, że próbuje Pan wpłynąć na świadomość... cenne....
Gra?yna... Dopiero wszyscy byli zszokowani kapłanami krzyczeli żeby ich ukarać a tu taki syf do szkoły chcą wprowadzić , kto to wymyślił to od razu z nimi do kastracji , zboczeńcami , za sam pomysł ich to powinien być wyrok wysoki , NIC MORALNOŚCI ! KANALIE !
Jan Pat... LGBT - Lej Geja Batem Tato !!
blazej4... Trzaskowski ty jesteś homo? Czy tylko pojebany?????????
blazej4... Ci co krew za ten kraj przelali przewracają się dziś w grobie.coraz bardziej się zastanawiam czy warto w tym kraju inwestować pracować i płacić podatki.to już są jakieś jaja.normalnie płakać mi się chce jak widzę co się w tej naszej Polsce dzieje.
Krystyn... Najpierw to nauczyciele powinni skonczyc studia seksualne -bo przeciez nie sa do tego przygotowani , a temat bardzo trudny. Pewnie pan Trzaskowski juz wyprobowal to wszystko co narzuca niech zrobi pokaz np masturbacji. itp
adam005... Zaraza się rozprzestrzenia. Mialem nadzieje, ze konserwatywna Polska bedzie dluzej sie przed tym bronić, ale niestety...
Dariusz... Ten Truszkowski to niezły świr i tyle w temacie
Alina K... Co to za psychol i zwyrodniałec to pisał?
Patriot... Ale mimo wszystko warto by było, gdyby wprowadzono taką ideologię, bo można by się zidentyfikować jako pierwotniak. Na pewno większość naszych rodaków z większych miast utożsamiłoby się z takimi amebami ;)
Janina ... Wspierajcie ta akcje,to moze nas uratowac; https://www.youtube.com/watch?v=K2gWTsgnqTo
Lucyna ... Cholerne pedofile! ręce precz od majtek naszych dzieci!! wynocha z Polski jak wam się normalność nie podoba !!
Grzegor... Gender = marksizm
Jarosla... Podpisal wiec sam jest ZBOKIEM swoje dzieciaki tez tego uczy? Chodz zwale tobie konia synku
Niko88M... Chyba nie jest już zagadką skąd to wszystko idzie? Wystarczy spojrzeć na filmy, skąd duża większość z nich pochodzi to chyba też wiadomo. W najnowszych produkcjach nie ma zupełnie nic prócz kur.... prostytucji, różnorodności seksualnej no i oczywiście multikulti. Rzygać się już tym chce.
krzysla... Najgorsze przekleństwa cisną się na usta i nóż w kieszeni otwiera jak się tego słucha! Trzeba to powstrzymać za wszelką cenę !!
Andi Da... Wariactwo, patrzenie na zachód to typowe dla wschodniej Europy, tylko nie widzą że całe zło to tam się rozwija.
Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8108035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60100 użytkowników.