Internetowy Głupek MANIPULUJE Widzami! Francja ZAKAŻE Żółtych Kamizelek | WIADOMOŚCI Bądź Na Bieżąco


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2WTw52SrQGcNajlepsze komentarze:

B?d? Na... Zakaz handlu w niedzielę - dobry czy zły?
Robert ... To nie żółte kamizelki niszczą sklepy i podpalają banki. Robi to Black block. Skrajnie lewicowe organizacja.
greg sz... Pół odcinka polemiki z tym pacanem. Nudzi mnie. Tamten chłopaczek jest niedojrzały jak połowa lub więcej jutuberów, plecie bzdury z nadzieją na wielkie pieniądze
baba dz... Panie Macieju, proszę się nie przejmować tym zakompleksionym gówniarzem. Pana widzowie są rozgarnięci, więc film tego dzieciaka im w głowach nie namiesza, a większość widzów (nastolatków) jego kanału i tak nie zainteresuje się "Bądź na bieżąco", bo ich świat zamyka się na Minecraft i pato-streamerach.
Robert ... nóż kurwa krew mi się buzuje ... Polscy wojskowi pojechali na wojnę rozpętaną prze USArael , płaciliśmy ze swoich na ich pensje , oni ryzykowali życiem a teraz kurwa polscy pseudo politycy srają na wojaków ... oż wy ... (chuj że usarael ma teraz miliardy ze złóż ropy a my nic) Wojskowi ! obudźcie się karabin w łapę i do sejmy postraszyć ich ... a jak nie nie zapominajcie kto zdradził kraj , was , nas ! nie pozwólcie im spierdolić jak w polsce będzie wojna !
mark ta... spoko, ludzie wiedzą co to za ciołek. nie ciągnij tej dramy, nie ma sensu, jeszcze pozwami cie oszkaluje i tylko czas zabierze
Grzegor... Macieju wyzywam Cię żebyś powiedział "wziąść" w ramach żartu, a potem włanczać i wyłączać ?
jarek S... Przepraszam za moją wcześniejszą wpiske lubię twoje spis treści ale nie wiedziałem że to coś cię atakuje (lewacki gówno) pozdro nie poddawaj się się nigdy to motto prawdziwych Polaków
Andrzej... "Czy czarny humor to obce ci kurwa zjawisko?" Gość wygrał <3 A ty Maciek lej na takich ćwierć-mózgów bo szkoda i twojego czasu (na oglądanie i odpowiadanie w tym pisanie tekstu i montaż)
Animali... WOLNE SĄDY! DEMOKRACJA! xD
Micha? ... dzień dobry
Adam Ko... Po co dyskutujesz z takim zjebem genetycznym?Niech sobie siedzi w brytyjskiej piwnicy i pierdoli głupoty do kamerki.
Vaymona... Nie znam tego "yutubera" i ze względu na szaleństwo bijące z jego twarzy (zwłaszcza oczu) nie mam zamiaru obcować z jego "twórczością"
Odpuść Maciek, nie pchaj się na bagna - bo jak wiadomo chodzenie po bagnach wciąga.
Krzyszt... Co tak późno? Nawet w Brazylii już ciemno ?
SurMika... Awięc jest jebanym wykopkiem - on się czepia o byle gówno i tnie materiały jak mu wygodnie... :P kurła prawie 20 minut... Ja bym po jego pierwszym słowie przerwał i wkleił tekst "spierdalaj"... :D
Arek KA... A wiec jakies dno kto takie cos oglada i po co
Stransk... Nie ma co tracic czasu na tego chujka z awięc. Kto go zna? To tylko promowanie szmaty.
SELDIOR... Szanuję naprawdę szanuję twoje odpowiednie podejście do sprawy i naprawdę cieszę się że istnieją jeszcze ludzie którzy nie zachowują się jak małpy wszędzie gdzie by nie były ( Awięc się do nich nie zalicza ).
Peter... Jestem po Pana stronie..życzę powodzenia..nawiedzonych ludzi nie bierze się pod uwagę :)
Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Historia kanału Bądź Na Bieżąco zaczyna się w dniu 2017-08-17 11:57:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 481 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 38448007 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 215000 użytkowników.