NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła, oraz spotkanie z Witoldem Waszczykowskim i Janem Parysem Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6PKJrQ_fky0Najlepsze komentarze:

Darek K... https://wpolityce.pl/polityka/438410-zatrzymano-trzy-osoby-podejrzewane-o-propagowanie-faszyzmu

Następny błąd po stronie Polskiej. Oszustwo semantyczne - Policja i ABW "Zatrzymano trzy osoby podejrzewane o propagowanie faszyzmu. Oprócz nielegalnych symboli mieli... siekiery, tasaki i maczety"
Czy oni propagowali faszyzm włoski czy nazizm niemiecki? Bo to jest ogromna różnica!
Jakie symbole? Swastyka? Swastyka była Niemiecka a nie Włoska.

Jeśli będziecie zastępowali nazizm niemiecki faszyzmem włoskim to dochodzi do zdejmowania odpowiedzialności z Niemców i przerzucania tej odpowiedzialności na Włochów myląc faszyzm z nazizmem.

 Dodatkowo uderzacie w kościół katolicki (o to chodzi zwyrodniałej lewicy) bo faszyzm Włoski szukał natchnienia w kościele a naziści niemieccy byli przeciwnikami kościoła katolickiego.

przykłady:
"w celu osłabienia znaczenia i wpływu duchowieństwa na społeczeństwo zaczęto przeprowadzać przeciw księżom , zakonnikom i zakonnicom w Niemczech procesy, oskarżając ich o łamanie przepisów dewizowych, życie niemoralne itp..."

"(...)Podczas zlotu norymberskiego w 1934 roku Hitlerjugend śpiewała: [Żaden podły ksiądz nie wydrze z nas uczucia, że jesteśmy dziećmi Hitlera. Czcimy nie Chrystusa, lecz Horsta Wessela. Precz z kadzidłami i wodą święconą. Kościół nie rozumie, co dla nas jest cenne. Ta swastyka przynosi zbawienie światu; chcę podążać za nią krok w krok. Baldurze von Schirach, weź mnie ze sobą!]

A w stałym refrenie przeboju SA (Oddziałów Szturmowych) powtarzano: [Towarzysze z Oddziałów Szturmowych, wieszajcie Żydów, stawiajcie księży pod ścianą!]

Hitleryzm uderzył w najczulszy punkt kościelnego sterowania społecznego - w świadomość młodzieży i w jej wychowanie. Papierz Pius XI zareagował na to ostro w encyklice Mit brennender Sorge, z dnia 14 marca 1937 r. potępiając narodowy socjalizm i odrzucając wszelkie doktryny, które uważają rasę, naród, państwo czy osoby będące depozytariuszami władzy za podstawowe, najwyższe wartości ludzkie - doktryny te określił mianem bałwochwalstwa."


Jeśli oni propagowali nazizm niemiecki a oskarża się ich o propagowanie faszyzmu włoskiego to wy zaczynacie tuszować zbrodnie nazistów.

W zachodniej europie mamy do czynienia z odrodzeniem nazizmu niemieckiego a nie faszyzmu. To widać po walce lewicy z kościołem katolickim i propagowanie muzułmanów.
Allah jest w niebie, a na ziemi Hitler!"– głosił popularny na Bliskim Wschodzie slogan
Mufti z SS
https://www.uwazamrzehistoria.pl/artykul/1120591
Amelia ... Z całą sympatią .Pan Minister to uczciwy człowiek, ale jako polityk , a jeszcze mąź stanu : kreatywny, odwaźny, mający własne idee ........spuśćmy zasłonę miłosierdzia.Odp. dot. mniejszości polskiej w Niemczech iście rozbrajająca. Min. jest od tego ,by sprawę załatwić , a nie chwalić się przekładaniem problemu , ponieważ świadczy to tylko o nieudolności.
Ps.Pomimo wszystko z dwojga ....Min.Waszczykowski jest o niebo lepszy niź to nieszczęście &tragedia pod nazwą Czaputowicz , którego zatrudnienie zakrawa o zdradę idei patriotycznych. PIS musi otworzyć się na społeczeństwo i złowić świeźy narybek. Jest tylu mądrych , odczytanych , znających politykę ludzi np.z historycznym wykształceniem.Otaczanie się miernotami na dłuższą metę nie wróży pozytywnie. Tfu , odpukać w nie malowane.
Amelia ... "Panią Asari spotkały konsekwencje.A jakie? Nie powiem. "
Darek K... Jeśli o media chodzi to dlaczego ambasador Przyłębski mówi nieprawdę w Lipsku? Media w Polsce nie są ani wolne ani pluralistyczne bo 95% z nich jest pod okupacją niemieckiego kapitału, i tak Niemcom należy odpowiadać. Ambasador tłumaczy się jeszcze i to przed okupantem.
Darek K... Nie ma racji pan Stanisław Janecki mówiąc, że PIS zdobędzie jakieś punkty wyborcze na walce z LGBT. PIS nie zdobędzie żadnych punktów wyborczych bo PIS nic nie robi przeciwko temu zjawisku i ludzie to widzą. Samo sprzeciwianie się to za mało, tu trzeba coś robić.
Barbara Nowak: W Polsce odbyła się lekcja, na której pokazano film porno. Dzieci były przerażone https://www.youtube.com/watch?v=W7rPG1TiYU8
Amelia ... To co opowiada Pan Orzeł odnośnie gender , niestety prawdziwe, jest tak potworne , że aż niewyobrażalne. Dlaczego nasz rząd nie przetnie tego jednym cięciem poprzez legislację. WYSTARCZY WYDAĆ PRAWO ZABRANIAJĄCE WCHODZENIA GENDER (OBOJĘTNE POD JAKIM PŁASZCZYKIEM) DO SZKÓŁ ! Kto jak, do licha , nie rząd ma większość i wszelkie narzędzia ku temu. Jeśli moźna było wycofać się rakiem , w godzinę, z ustawy o IPN , to moźna równieź wyrzucić gender !!!!Mówienie Pana Prezesa na ten temat mnie i nie tylko mnie juź nie wzrusza , przy ogromnym szacunku dla Prezesa. J.Kaczyński NIE JEST W OPOZYCJI, LECZ U WŁADZY I WŁAŚNIE ON JEST WŁADNY ZLIKWIDOWAĆ TĘ ĆHORĄ IDEOLOGIĘ W POLSCE. TERAZ !"Do każdego kareta zajeźdźa tylko raz" , jak głosi przysłowie . Potem juź będzie za późno dla nas wszystkich , a co najgorsze dla naszych dzieci! !!!!
Jolanta... Kanadyjski hymn juz został zmieniony , chyba ponad rok temu, zamiast „in all thy sons command” jest “in all of us command”. Czyli jakas grupa nie lubila slowa“sons”, czyli nie chciala byc nazywana “synami” tej ziemi. Juz dawno zaczely sie takie utarczki o słowa ktore można używać .... Żenada.
Usta Ma... Zaprosiliście tych BUCÓW by dalej mydlili oczy Polakom !!!. Ale dość słuchania zdrajców ! oszustów ! sprzedawczyków ! pyszałków !!!. Czas ROZLICZYĆ ZDRAJCÓW !!!! Bez znieczulenia !!!........
Adam Te... Każdy Polak chcący Polski wolnej od gender powinien głosować na kandydatów Ruchu Narodowego na listach Konfederacji.
Darek K... Polecam ten film, obejrzyjcie do końca.
Dominik Dudek - skutki indoktrynacji dzieci LGBT https://www.youtube.com/watch?v=WC6lChD0lTI
Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3386 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28912904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40800 użytkowników.