Korwin Mikke wywiad o: Gwiazdowskim, Konfederacji, wyborach, gospodarce UE namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wEyVO3unqAsNajlepsze komentarze:

Adrian ... Przeraża mnie to z jakim przekonaniem i pewnością siebie pan Janusz powtarza ciężkie, nienaukowe bzdury na temat szczepień. Nie chodzi mi nawet o jego poglądy na ten temat, ale o sprawdzalne, materialne błędy merytoryczne.
namzale... Gdyby ktoś zechciał wesprzeć naszą działalność - Patronite: https://patronite.pl/namzalezy i wsparcie jednorazowe: https://namzalezy.pl/wsparcie/
Rob Al... 6:35  Czy istnieje akt uznania przez ojca ojcostwa przed urodzeniem ?  Przecież ojciec zawsze wykonywał gest uznania dopiero po urodzeniu !   Na przykład, gdy ojciec przebywał na wyprawie krzyżowej przez 5 lat, a dzieciątko w łonie jego małżonki czekało na powrót ojca aby się urodzić, to właśnie po to, żeby ojciec bezpośrednio po porodzie mógł dokonać gestu ojcowskiego, no właśnie - ...po porodzie.
Dekor D... JKM, wielki szacunek dla Pana, doceniam, podziwiam i dziękuję za wszystko co Pan robi dla mojej ukochanej ojczyzny, za niezmienność poglądów, wierność ideałom, patriotyzm. Jest Pan geniuszem, od 20 lat głosuję na Pana i uczę się pojmowania świata i logicznego myślenia.
DamianN... Też byłem sceptyczny do Pani Godek, ale ostatnio daje takiego czadu że nie ma złudzeń... bez niej nie ma Konfederacji
DamianN... Wprawdzie Gwiazdowski nie mówi o Hitlerach, ale za to o sprowadzaniu brudasów i reformie 4-ej rzeczy europejskiej. Poza tym, cytuję Korwina "JA BYM ROZSTRZELIWAŁ HITLERA". Wystarczy ex-kucom?
Rob Al... 3:20  Braun w Gdańsku PRZEGRAŁ I ODPADŁ - nie liczy się, nie ma go niezależnie czy zdobył 12% czy gdyby zdobył 49%
Micha? ... Czy jest etycznym by człowiek A miał władzę nad życiem człowieka B - bez zgody B - poza obroną suwerenności życia własnego? Nie, gdyż to by było niewolnictwo. Czy można oddać/przekazać coś, czego się nie ma? Nie. Skąd pochodzi (oficjalnie) etyczna legitymacja państwa do decydowania o ludzkich życiach (prawa, nakazy, zakazy itd.)? Od ludu. Czy zatem dowolne państwo ma etyczną, moralną legitymację do decydowania o życiu choćby jednego człowieka, który mu tej władzy nie daje? Polecam: https://youtu.be/mwezOLmmJ-c
EssEnnC... w tych wszystkich wyborach nikt nikomu nie zabiera głosu

EKSTERMINACJA NARODU SŁAWIAN W POLSCE trwa i trwa

zmieniają się rządy, stołki i ludzie, a 1 agenda ONZ nr 21 i 2030 trwa i trwa

Konfederaci watykanu milczą, pislam się cieszy że wprowadza AGENDĘ 2030

PO i lewactwo żydowatykanu robi inną robotę

a wszystko skończy się tak , że :

"WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE""

nie łudźcie się ... TYLKO PIOTR LIROY MARZEC jest godny zaufania,
pochodzi tak jak my z POLSKICH BLOKOWISK
HeroGen... Dzięki zachowaniu bezmózgich kuców i MEMtzena, wiem że kuce to jednak takie same durnie, co lemingi głosujące na popis. Mazurek przegiął w kilku momentach, ok, ale jeśli wyzywacie jednego z najbardziej niezależnych dziennikarzy w PL od pisiorów, to znaczy że nie macie jednego gwoździa w mózgu, a kilo gwoździ.

Poza tym będę głosował na Gwiazdowskiego, bo Korwin nic nie osiągnął przez 30 lat. 1 wybory z przekroczonym progiem, gdy próg był niski + przejście do PE, bo była wtedy niska frekwencja. Załosne.

pozdrawia, ex-kuc który ma dość ADOLF ADOLF ADOLF ADOLF, za każdym razem, jak kulfon mikke przekroczy 5%.
Ronald ... Trochę pokory Panie Januszu. Ponad 25 lat i nadal do sejmu się nie dostał
namzalezy.pl ciekawostki

namzalezy.pl ciekawostki

Historia kanału namzalezy.pl zaczyna się w dniu 2012-02-05 17:50:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 323 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12995775 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82500 użytkowników.