Nieprzeciętne Życie ciekawostki

Nieprzeciętne Życie ciekawostki

Historia kanału Nieprzeciętne Życie zaczyna się w dniu 2016-04-05 19:06:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 106 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17548269 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 252657 użytkowników.

Jak WYMIATAĆ w Dowolnej Dziedzinie WYMIATASZ Matthew Syed


→ Subskrybuj: → Możliwość wsparcia kanału: → Rozwiń po więcej↓ KOD RABATOWY 35% od ceny detalicznej na zakup książki Kod rabatowy: zycie Ważny do piątku 22.03.2019 r. Książka dostępna tutaj: Fanpage: Instagram: LinkedIn: Czym tworzę animacje? Mikrofon: Program do animacji: Program do dźwięku: Jak spełniać marzenia ? Jak być lepszym ? Jak osiągnąć sukces ? Jak osiagnac cel ? Jak wymiatać w życiu ? Jak podnieść swoje umiejętności ?WYMIATAĆ Dowolnej Dziedzinie WYMIATASZ Matthew

Najlepsze komentarze:

Natka16...Z całym szacunkiem, ale dla mnie to podejście jest zbyt uproszczone :/ Zero-jedynkowe podziały mogą być prawdą tylko dla komputerów. Gdziekolwiek indziej brzmią jak próba wejścia komuś na ambicję. Ale cóż - wszelkie materiały motywacyjne kierują się własnymi prawami i będę to szanować.
Damian ...Wymiatacz!
Maciej ...Lubię twoje odcinki i doceniam twoją pracę. To naprawdę pomaga w wielu sytuacjach! Mam nadzieję że takie komentarze cię motywują do dalszego tworzenia. Warto ?
LOLLK...Jak zwykle bardzo dobry odcinek :) każdy odcinek napędza do działania ;)
gumixs...Z koziej dupki klarnetu nie zrobisz ....
Sebsoni...Impulsy zawsze mają tą samą prędkość! Ale od wprawy sygnał nie musi iść tam i spowrotem
Jacek M...Świetny filmik. Motywuje i otwiera oczy :) :) :)
Meow...Dobra to idę teeaz to wcuelić w życie
Ksen...Hmm, tak... czyli ci, którzy nie są najlepsi, to patentowane lenie?
Oj, coś chyba nie tak! Nie żyjemy na samotnej wyspie i nasz sukces zależy także od innych ludzi i zwykłego przypadku
ananase...Ja zawsze jestem niezadowolona ze swoich,, osiągnięć" choć dostane 6 zrobię bez błędnie Ale i tak mogłam ładniej napisać dokładniej
12345 6...Mega filmik
Barti K...Rodzą się ludzie z talentem np z danymi sytuacjami radzą sobie lepiej niż z innymi ale jemu jak tak naprawdę wszystkiemu w naszym życiu trzeba pomóc najczęściej ciężką pracą i choć nie mamy gwarantu sukcesu to dajmy sobie szansę. Film jak zwykle bardzo dobry, powodzenia w drodze do 0.5 mln subów.
Rados?a...Doskonały filmik, sam się rozwijam, uczę, czytam, oglądam ciebie na YT. Wiele osób nie rozumie tego, że na przykład nie chce pić alkoholu czy imprezować bo chcę porobić to co już opisałem. Chciałbym raz jeszcze pochwalić i pozdrowić :) Trzymaj tak dalej Nieprzeciętne życie :).
bartek ...Ćwiczenia są bardzo ważne ale talent też jest ważny bo jak do czegoś nie masz talentu to idzie bardzo ciężko
Prince ...Ten filmik obejrzą tylko ludzie nastawieni na rozwój, gdyż ci drudzy uważają że film i tak nic im nie pomoże.
TheShiv...Bardzo fajny, mądry film.
Mi?osz ...To prawda ,że treningiem się dochodzi.Jako dzieciak byłem otyły ani raz się nie podciągałem na drążku.Potem schudłem i mam zarysowane mięśnie brzucha a podciągam się taką ilość razy ,że dla osoby bardzo sprawnej będzie nie osiągalne ;) na dzień dzisiejszy więc w większości sytuacji to prawda co jest w filmiku nic nie dzieje się z dnia na dzień.U mnie to była dyscyplina ciężkie treningi ,które się opłaciły.Pozdrawiam :)
iksDave...Nie, że was oskarżam, ale to conajmniej dziwne, że wrzuciłeś film tego samego dnia o tej samej książce co ziomek z kanału "Przeciętny człowiek".
lubiezm...Jestem totalnym przegrywem
Co kolwiek nie zrobie to albo to zjebie albo popsuje innym gre
Nawet jak coś mi sie uda cokowiek zrobić zawsze z małym błędem to kazdy tą prace ignoruje totalnie i każdy to zrobił lepiej albo wytyka ten błąd i praca zostaje odrzucona


Przegryw życiowy ze mnie no
Furry K...No dla mnie jest za późno...

No Jedynie w czym jestem super to w niszczeniu wszystkiego... Więc już mnie to nie dziwi


A filmik oczywiście świetny ?????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYhiZcIe6c8y538FUxBOpdQ