Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Historia kanału Remigiusz Maciaszek zaczyna się w dniu 2010-07-22 07:46:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6293 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 489211216 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1481536 użytkowników.

4K 60fps dla każdego, czyli Stadia od Google


Google zaprezentował swój nowy pomysł na granie w gry. Usługa nazywa się Stadia i pozwoli na zabawę na dowolnie wybranym urządzeniu obsługującym przeglądarkę Chrome. Nie zależnie od rodzaju sprzętu będziesz mógł zagrać w najnowsze gry, przy maksymalnych detalach w rozdzielczości 4K I 60 klatkach na sekundę. Film powstał przy współpracy z Totalizatorem Sportowym Ważne linki: ^^ Internet od MOICO ^^ Sprzęt Rocka ^^ Forum ^^ Facebook: ^^ Rock ^^ JaRock ^^ Twitter ^^ Instagram #Stadia #Google #GDC60fps każdego, czyli Stadia Google

Najlepsze komentarze:

KRIO... No powiem szczerze że ciekawe. Poczekajmy na więcej info ale... czy rewolucja dzieje się na naszych oczach?
aart... Stadia niedostępna w Polsce. I to w sumie skreśla wszystkie pozytywne doniesienia na jej temat.
AntoniV... Poza tym że youtube padnie po wprowadzeniu ustawy to spoko, ale moje pytanie jest takie, jaki trzeba mieć internet żeby to rzeczywiście płynnie działało.
Mateusz... Ma ktoś kanał Borysa?
Franca ... Czy tylko ja zauważyłem, że na początku filmu wszyscy wpatrywali się w smartfony?? Ludzie nie rozmawiają ze sobą, tylko siedzą obok i oglądają "coś" lub robią "coś" na urządzeniach przenośnych. Lubię Cię słuchać Rock, ale ten początek mi się bardzo nie podobał.
A sama usługa ciekawa :)
TetroX... Jeden z lepszych vlogów na kanale. Dość krótki, treściwy i z ładnymi kadrami. Przyjemnie się to ogląda wieczorkiem ! Szanuje za włożoną pracę ;) Pozdrawiam!
Kiler-7... Obawiam się trochę o bezpieczeństwo takiego konta, czy nie będzie lawiny hakerów i kradzieży wirtualnych kont. Już teraz są z tym problemy a jak wszystkie kupione gry milionów graczy będą na jakimś dysku to defakto nie będziemy nigdy fizycznymi właścicielami zakupionej gry. Może jestem starej daty ale dlatego wolę kupować pudełkowe wersje gier. Pozdrawiam.
LET S T... Wszystko fajnie, lecz trzeba by mieć podobną jak i nie lepszą prędkość przesyłu niż będzie miał w tym momencie streamer hah xd. Ciekawie się zapowiada ta stadia, ale czy wypali w praktyce? Wątpię. Jak każdy prototyp, będzie miał problemy. Może za parę lat będzie wtedy stabilne to wszystko i bez problemu sobie pogramy w ten sposób.
Trism E... No proszę, nauczył się normalnie mówić jak facet, a nie tak wymiękle, jak kiedyś.
smiesze... Mam nadzieje ze bede mogl pykac na klawiaturze i myszce bo kontroler to raczej scigalki nba i fifka przynajmniej tak ja to preferuje pozdrawiam waldek
ILoveMy... Pocieszam się tym że cały chajs jaki przewaliłem na Lotto poszedł na wsparcie Rocka... Raz dobrze zainwestowałem :d
Mario L... Już niedługo Meteor leci w kierunku ziemi rozdupcy te Internety I będzie dupa, A ja wyciągnę se ps2 i będę grał w grę?
SuperPi... Szczerze jestem ciekawy ceny tej usługi i jak ona będzie rzeczywiście wpływać na brak cheatowania, ponieważ to byłoby (chyba) najlepsze rozwiązanie dla osób nagrywających gry, muszę się również zgodzić z Rockiem, że w przyszłości potencjalni widzowie zamist przychodzić na streama będą woleli sami grać co jest ogromnym minusem. Może to sprawic że twitch skończy jak hitbox a yt jak telewizja. Dziękuje za uwagę jeżeli ktokolwiek to przeczytał.
Dan nyB... Rock chciał być pierwszy z tematem na polskim YT.
I mu się udało. Gratulacje.
Stadia - nie mogę się doczekać.
t0xic... Cheatowanie...to jest problem na który nikt nie znalazł panaceum i Stadia od Google będzie się musiała z nim zmierzyć prędzej czy później... dlaczego? Ano dlatego że mamy dostęp do urządzenia, które wysyła zestaw danych lub sygnały do maszyny docelowej a to wystarczy aby stworzyć jakiś cheat zaszyty w kontrolerze. Zobaczycie, prędzej czy później znajdzie się ktoś kto to zrobi.
GRyF... R.I.P torrent :'(Kappa
sir Dav... Czyli na jakiej zasadzie to działa jak nie mamy żadnego fizycznego urządzenia, nawet bez kontrolera? Ta 'usługa' przypisuje się nam do konta google czy jak?
bgj fgh... Może mi ktoś wyjaśnić, czy to będzie działać na takiej zasadzie, że mając "drewnianego" peceta będzie można grać w najnowsze tytuły na tymże komputerze bez lagów, spadków fps itd.?
Rafa? C... super relacja
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k