WWWLOSY.PL ciekawostki

WWWLOSY.PL ciekawostki

Historia kanału WWWLOSY.PL zaczyna się w dniu 2015-05-17 17:36:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 278 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9821374 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101368 użytkowników.

Keratyna z LUDZKICH włosów Poznajemy składy!


W opisie niżej wszystkie linki oraz tytuły badań, które są źródłami w tym filmie. / Mój sklep Keratin – origins, properties, application Paweł STAROŃ, Marcin BANACH, Zygmunt KOWALSKI Institute of Inorganic Chemistry and Technology, Cracow University of Technology: CHEMIK 2011, 65, 10, 1019 1026. Safety Assessment of Keratin and Keratin Derived Ingredients as Used in Cosmetics, The 2015 Cosmetic Ingredient Review Expert Panel members are: Chairman, Wilma F. Bergfeld, M.D., F.A.C.P.; Donald V. Belsito, M.D.; Ronald A. Hill, Ph.D.; Curtis D. Klaassen, Ph.D.; Daniel C. Liebler, Ph.D.; James G. Marks, Jr., M.D.; Ronald C. Shank, Ph.D.; Thomas J. Slaga, Ph.D.; and Paul W. Snyder, D.V.M., Ph.D. The CIR Director is Lillian J. Gill, DPA. This safety assessment was prepared by Christina L. Burnett, Scientific Analyst/Writer and Bart Heldreth, Ph.D., Chemist CIR. Hair keratin film as a substitute device for human hair Application in hair care science Toshihiro Fujii Bioengineering Course, Division of Applied Biology, Faculty of Textile Science and Technology, Shinshu University, 3 15 1, Tokida, Ueda, Nagano 386 8567, JAPAN pieczywo przy produkcji ktorego nagminnie stosuje sie ludzkie wlosy straszy nad wisla odpowiedz ministra zwala z nog How Oil Spills Can Be Cleaned Up With Human Hair Keratyna LUDZKICH włosów Poznajemy składy!

Najlepsze komentarze:

WWWLOSY...DWIE SPRAWY
1. Piszcie co sądziecie o keratynie z LUDZKICH włosów! Hot or not? -> najlepiej w nowym komentarzu bo wtedy dostaję powiadomienie!
2. Czy tego typu filmy i rozkminy są ok czy tzw. przegięcie pałki?
Magda...Przetwarzanie surowców zwierzęcych jestem na nie. Powinniśmy dążyć do tego, aby zlikwidować przemysł zwierzęcy zamiast go zasilać. Nikt nie przetwarza ludzkich paznokci, żeby zrobić z nich coś pożytecznego. Powinniśmy szanować zwierzęta, zamiast masowo przetwarzać to, czym są.
Kinga M...1. Oczywiście, że hot...ciekawe czy działanie jest lepsze ? Wiesz może czy jakieś inne produkty w USA są na bazie keratyny z włosów? Ten Keracyte-b wygląda jakby został wycofany z produkcji, więc nie próbujcie zamawiać online, bo prawdopodobnie to fake ? a ten drugi produkt jest strasznie drogi ?
2. Filmik - wiedza, zawsze spoko ?
Ane?ka ...„Zwierzęta jedzcie szybko” ?? ❤️❤️
witalia...Kiedy test nou nou
martyna...Hej, Aga. Jaką odżywkę jako podkład pod olej polecasz? Najlepiej coś z drogerii stacjonarnej ?
sallyde...❗gdzie ten olej Kopytko mogę zakupić bo mam fobie na punkcie zdrowych mega grubych gestych włosów i chętnie bym to wcierala w nie by się zakonserwowaly i nie psuly XD ❣❣❣
Monka 9...Kawał dobrej roboty! Dziękuję ?
dziubas...Jeśli są to włosy z salonów fryzjerskich, które są później wyrzucane, a ich właściciele wyrażają zgodę na takie ich przetworzenie, to nie widzę przeszkód. Oczywiście że często zaczyna się od czegoś a później będzie gorzej blebleble, ale no nie wpadajmy od razu w paranoję xD
Danka D...Ty to jesteś prawdziwą pasjonatką i skarbnicą wiedzy włosowej... oczywiście słyszałam o tych kosmetykach z ludzką keratyną,..i ponoć jest rewelacyjna,...ale mnie odrzuca samą myśl od tego,..choć zwierzęta to też żywe istoty ,które człowiek wykorzystuje do swych celów..
Pieprzn...Siedzi w europie grupa10 mądrych osób , oni mają pieczę nad etyką badawczą.Jak powiedzą,, nie "to ,,nie" i nikt się temu nie sprzeciwia.Wymienia się ich tylko jak ktoś umrze ☺Na reformy w etyce trzeba wiec poczekać, aż przynajmniej polowa ,,szalonych "tam się dostanie ?
Alexinc...Swietny film! Ja nie mam nic przeciwko keratynie z ludzkich wlosów, wlos jest martwy. Wiecej takich filmow poprosze ?
iskierk...Zeby sie woda nie zorientowala, tak z zaskoczenia, Aga jestes bosssska, splakalam sie ze uśmiechu.
Jagoda ..."Szkielet żółwia. Polecam" :,D
WWWLOSY...https://www.cultbeauty.co.uk/search?q=virtue kod 15% i darmowa wysyłka do PL YOU15 - info z włosingu :D jakby ktoś chciał zakupić i się nasmarować ludzką keratyną ;) + podejrzliwy agnieszeg bo w opisie nie jest jasno napisane, że to ludzka...
Kinga G...Czemu nie? :-) Ja bym używała. Skoro robią badania i jest ok :-) Ja tam nie mam nic do żywności czy innych modyfikowanych genetycznie ;-) Co do owiec czy drobiu,to uważam,że dobrze jest wykorzystać wszystko. Skoro i tak idą na mięsko,to dlaczego ma być nieetyczne użycie reszty? To,że człowiek to użyje do czegokolwiek nic nie zmieni. To,że nie użyje im życia nie zwróci,więc po co ma leżeć miesiącami i się rozkładać?
A co do pasz, używa się białek pozyskanych z piór, często do hydrolizowanych hypoalergicznych karm. Jak dla mnie spoko. Skoro np taki pies nie jest w stanie ze względów np. na alergie pokarmową etc strawić normalnych białek,to po co pozyskiwać je z mięśni,rozbijać na mniejsze i marnować mięso,skoro można użyć tych z czegoś co się zmarnuje? ;-)
Karol W...Osobiście uważam, że nie ma w tym nic niemoralnego, jeżeli obiektywne poszerzone badania wykazałyby wyższość takiej ludzkiej keratyny to polecałabym.
Myślę, ze jeśli chodzi i inżynierię genetyczna i wytwarzanie w ten sposób keratyny to może to fajnie rokować, analogicznie jak insulina ludzka produkowana w ten sposób jest od dawna z dobrymi efektami używana.
2. Super, że poruszasz takie tematy i posiłkujesz się badaniami i nauką, bo mam wrażenie że w dzisiejszych czasach większość blogów związanych z kosmetykami przypomina raczej opisy magicznych praktych jak z książek fantasy i pokazów alchemii :)
hoh lol...Aga! Super film, ale też ciężki temat. Chyba na długi i wyczerpujący komentarz za mało czasu i miejsca. Ogólnie jestem za rozwojem różnorodnych metod czy to w medycynie czy kosmetykach, ale ...no właśnie zawsze jest jakieś ale. Niestety może nie jest to czas , miejsce, ale oglądałam w kinie "Twarz" na podstawie prawdziwych wydarzeń ( niestety tragicznych ). Mężczyźnie , który uległ strasznemu wypadkowi lekarze przeszczepili twarz( bardzo ogólnie ujmując) więc super, za taki postęp medycyny, ratowanie życia etc, wprowadzanie i udoskonalanie nowatorskich rzeczy, ale z drugiej strony rok po operacjach ten człowiek nie potrafił przełykać, jeść, cały czas się ślinił,,,kurcze przepraszam za takie wywody, ale każdy medal ma dwie strony. Odnośnie firmy Virtu Labs Kinga z kanału Thepinkrook stosuje szampon i odżywkę i jest meeega zadowolona i jak sama podkreśla przy jej wiecznym koloryzowaniu i eksperymentowaniu z włosami te produkty uratowały jej włosy. Buziaki
Olka Fa...Hej, kupiłam sobie annatto i chciałam zrobić płukanke, ale co jeśli wyjdzie mocny odcień i wyrzucą mnie ze szkoły, egzrocyzmy itd.? Wyjdzie coś porządnego czy raczej odcień będzie delikatny? Help XD
Alicja ...Nie umiem w etyczne rozkminy więc o keratynie z ludzkich włosów się nie wypowiem :D, ale każdy pomysł na przetwarzanie odpadów w coś użytecznego jest dla mnie dobrym pomysłem :). Keratyna z piór jak najbardziej na tak!

PS. Bardzo lubię te felietony naukowo-kosmetyczne!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9d_YMBa-jGetCazqGUAQhQ