BARTASS ciekawostki

BARTASS ciekawostki

Historia kanału BARTASS zaczyna się w dniu 2010-04-21 21:45:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 453 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11374139 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60317 użytkowników.

Zrzutka na remont silnika z Captivi


Link do zrzutki Link do filmu Michała Komentarz do skopiowania i wklejenia pod filmem Michała Wpiszcze tytuł filmu na YT "Zrzutka na remont silnika z Captivi"Zrzutka remont silnika Captivi

Najlepsze komentarze:

BARTASS...Dajcie komentarz pod filmem Michała o treści - Wpiszcze tytuł filmu na YT "Zrzutka na remont silnika z Captivi"
kostek ...Jaka zrzutka ??? Te ,,pseudomechanicy"" mają oddać naprawione auto i sprawne w 100%-ach !!! Nie wolno tej ,,patologii" na to pozwolić, aby im to uszło bezkarnie. To wina tylko i wyłącznie właściciela tego warsztatu, że oszczędza i wyzyskuje pracowników i klientów na kasę. Gdyby dobrze zapłacił miałby świetną renomę i najlepszych mechaników ! Nie wolno zbierać kasy i pozwalać, aby ta patologia dalej ,,remontowała" auta. Muszą zapłacić za uszkodzenie silnika, dać auto zastępcze i nawet zapewnić hotel właścicielowi wraz z rodziną tego uszkodzonego auta, jeżeli jest z daleka, na czas trwania naprawy...
Sebasti...i cyk, poszła symboliczna dyszka :D
Max Kol...Bartass masz całkowitą rację, warto dorzucić swoje trzy grosze by pomóc w tej sprawie.Dla Ciebie też wielki ukłon za poruszenie tematu i pomoc. Szerokości dla Ciebie oraz szybkiego i bezpiecznego powrotu do domu ; ))
Darek N...U micha na kanale padła nazwa i adres warsztatu ale już usunięta.
NeVisGa...Jestem pod wrażeniem ??
bo tak...Czy to chodzi o warsztat na początku Brodnicy przed orlenem od strony Nowego Miasta? Też czytałem komentarze na jego temat i większość niepochlebnych. Dyszka poszła. Pozdro Bartass.
M J...Który warsztat w Brodnicy zwalił tak robotę?
?ukasz...Warto pomagać szczególnie takim ludziom jakim jest Michu
Witold ...baretas dobrze gadasz ale kurde to czemu nie obciązom tego kolesia zatom maniane co zrobił ?
Sebasti...oglądam Michała i wiem o co biega, problem w tym że nie upubliczniacie nazwy tego warsztatu !!! by nikt już więcej się nie nadział !!! zbiurka jest ok, ale poco gościa chrnić. Będziecie robić zbiurki na każdego klijenta tego ch...
Janek K...Szerokości ?
Filip P...Szczerze także jestem z Brodnicy i słyszałem nie tylko o jednym, ale o kilku warsztatach, których nie chwalą.
Bardzo dobrze, że gada pan o tym publicznie, bo jak niestety pan, który teraz musiałby zapłacić nie małą sumę, gdyby nie Michu to mogłoby to spotkać każdego.
Za takie coś powinno się karać, bo ja nie wiem jak można takie coś zrobić i to jest to, co właśnie Michu z M4K mówi bardzo często.
U nas w Polsce najgorzej jest przyznać się do niewiedzy. Jeśli czegoś nie umiemy lub nie jesteśmy pewni jak to zrobić, to po prostu się do tego trzeba umieć przyznać i tyle, bo nikt nas za to karać nie będzie, bo przecież mechanik to też jest człowiek i nie jest wszechwiedzący. Każdy z nas popełnia błędy, ale nie każdy potrafi się przyznać i to jest niestety największy problem. Oczywiście są ludzie, którzy od razu wystawiają złe opinie danemu warsztatowi lub wmawiają każdemu, że do tego warsztatu nie należy jechać, bo nic nie potrafią zrobić, ale lepiej zapłacić drożej lub nie robić wcale, niż zrobić, ale byle jak i potem użalać się nad późniejszymi kosztami napraw.
hubi hu...Zanim zaczniecie się zrzucać to trzeba by zadać pytanie po co ktoś oddaje młode auto z nie dużym przebiegiem i rozrządem na łańcuchu na kontrole rozrządu? Nie ma co robić z kasy czy z silnikiem coś nie tak? Jakim cudem od źle ustawnego wymienionego rozrządu nie pogięło zaworów, nie pobiło tłoków?
Mariusz...Gwiazde było widac pozdroooo
damiank...zeby było jasne, bardzo szanuje taką inicjatywę, ale poprawcie mnie jeśli się mylę. Bartass mówi o pomocy Michałowi z m4k, zeby nie obciążał budżetu, ale wydaje mi się, że w żadnym momencie Michu nie powiedział, że pokryje koszty remontu. Powiedział, że się go podejmie a to znaczna różnica (szanuje Micha i subuje go od poczatku, więc żeby mi ktoś nie wyjechał zaraz, że go hejtuje), więc jeśli chodzi o pomocną zbiórkę dla kogokolwiek, to tylko dla właściciela Captivy.
Parki...Jaki maly jest ten Jutub :D koncze ogladac film M4K patrze a tu bartass o tym samym i mysle" Lo kurla" :D
Daniel...Ale dlaczego zrzutka? Niech za to płaci właściciel tego warsztatu... a jak nie chce płacić to pozywa się go do sądu za zniszczenie mienia. W ogóle jak właściciel mógł pozwolić na przetrzymywanie własnego samochodu przez tyle miesięcy zamiast za 2 tygodniach zadzwonić na policję
Qlisty...było widać tą gwiazde!!
Robet K...było gwiazdę widać :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCS33nr99sxztBaq_lzDNhYg