Duda: Na pewno nie siądziemy razem do stolika z ZNP


„W poniedziałek będziemy brali udział w prezydium Rady Dialogu Społecznego. Jeśli faktycznie na tym spotkaniu rozpoczną się negocjacje z rządem, to Solidarność będzie domagać się osobnych negocjacji, ponieważ nasze postulaty są zupełnie inne od ZNP” – mówił w RMF FM o proteście nauczycieli szef NSZZ „Solidarność” Piotr Duda. „To pokazuje wielką odpowiedzialność Solidarności nauczycielskiej, że nie chcą brać uczniów jako zakładników, chcą ten protest rozwiązać między dorosłymi. I to jest sytuacja dla mnie najważniejsza” – dodał. „Na pewno nie siądziemy razem do stolika z ZNP” – podkreślił gość Krzysztofa Ziemca.Duda: pewno siądziemy razem stolika

Najlepsze komentarze:

Jan Gwa... Duda napewno ci się nie uda!
Jan Gwa... Solidaruchy wasz koniec już nadszedł....
yeti go... Jak by Duda byl przewodniczacym Solidarnosci w latach 1980-1990 to bym nie mial watpliwosci czy przewodniczacy wspolpracowal z sb. Ciekawe kiedy Duda wstapi do pis?
Anna An... Tak jak poprzednia władza PO-PSL, tak i obecna żydowskiego PiS-u utraciła zdolność do prawdziwego zarządzania, bo przecież robią wszystko, abyśmy byli zamknięci w nietrwałych strukturach wykonując wypaczone zarządzenia aborcyjno-genderowskiej Unii Europejskiej.
Wesz ?o... Cała Polska (budzetówka) po podwyzki pensji! Co to ma znaczyc do jasnej cholery! Policjanciki przycieli z państwem w pałe i popłynęli na L4, dostali, piguły też przygrywają w prącie. Ile jest innych budżetowych grup zawodowych? Jednym miłościwy PiS daje, a innym gówno! Co do związków zawodowych w Polsce, kolesiostwo i palenie głupa.
polska ... To z kim Panu po drodze Panie Duda?
Ryszard... Obrońca pomnika pedofilusza Jankowskiego... To wyczerpuje temat zaufania względem tego pacjenta ?!
Holende... DAWAĆ TEN HANDEL W NIEDZIELE
Mateusz... Pełna zgoda co do niedziel niehandlowych.
Ryszard... Wreszcie ktos mowi ludzkim glosem. Pozdrawiam jakon stary czlonek Solidarnosci z USA
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA


Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2714 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 33337140 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 49615 użytkowników.