Musisz to wiedzieć! 436 Włosi robią swoje, nie dbając o...


Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich! Wspieraj niezależne dziennikarstwo! Darowizny: ► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas) ► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) Subskrybuj nasz kanał: ►Musisz wiedzieć! Włosi robią swoje, dbając amerykański biznes

Najlepsze komentarze:

Dezyder... ALEKSANDER JABŁONOWSKI TOPIENIE MARZANNY 2019

https://www.youtube.com/watch?v=eMMbPrSLS90


Aleksander Jabłonowski, DOWCIP WROCŁAWSKI…

https://www.youtube.com/watch?v=RSXXjkkweZg
Dawid B... Macierewicz to Agent Amerykański i wróg Ojczyzny.I wielu innych.Zapytajcie Pani Szydło co w U.S.A szkolona była.
Dezyder... Przeczytałem manifest zamachowca z Nowej Zelandii | J. Międlar…!!!

https://www.youtube.com/watch?v=xK5Ns3xaKkk
Lucyna ... Mamy rząd który nie myśli o naszej przyszłości widząc co się dzieje!
Dawid B... A jak pisowce mówią że dbają o interes narodowy to to nawet prawda.A jak nie widzicie jakiego kraju to dopytajcie.Dbamy o interes narodowy-ale żydowski Izrael.No i Ukrainy ale to już itak prawie to samo.?
Urs S... Natanyahu wlasnie przedstawil zydom 1wszego
Mesjasza zydowskiego ( Antychrysta dla nas)- Trumpa !...Donald Trump First
Messiah Of Israel - OMG Shocking Analysis - Evangelicals Wake Up!-https://www.youtube.com/watch?v=sKB_dAs12D8
Mariusz... Ciemno gród.. Śpimy.. Nie patrzymy nie chcemy widzieć, bo po co.. Przecież pieniążki są w kieszeni, jest dobrze prawda i reszta nie ważna a co mi tam. Sami sobie zgotujemy sobie los który jak mi się wydaje może być ciężki dla Polaków o ile jeszcze PL będzie ale wiem też że damy radę wszystkim oponetom dopiero wtedy kiedy staniemy bez wyjścia i połączymy siły i spalimy tych co nam tych krzywd wyrządzili były 3 robiory polski teraz zaczyna być 4ty rozbiór ale co jak co po 3 ech robiorach dalej być Polakiem mieszkać w Polsce mówcie co chcecie jesteśmy razem kozakami czytaj im większy problem tym bardziej się nam walczyć o swoje tylko trzeba się w końcu OBUDZIĆ TERAZ POZDRAWIAM TYCH CO CHCĄ BYĆ
Katarzy... Przez jednego debila z drugim, taka okazja przeszła nam koło nosa. Masakra.
Monika ... 50 ton zlota wojaki z USA wywiezli juz z Syrii . Jeszcze chca rope
Athair ... Trubunał Stanu dla tego, Trybunał Stanu dla tamtego. Trybunał Stanu ??? Czy ktoś mnie może oświecić kto przed nim kiedykolwiek stanął ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Suzanna... gdzieś widziałam mapkę Niemcy maja zająć miejsce Polski
janosik... Panie Maćku w Polsce to nierealne.
My jesteśmy pod butem USrAela i oni nam nie pozwolą.
Ewa Szy... Lubię jabłka , NASZE witaminy .
Fireman... eskimo= dymiarze
Chowder... Panowie redaktorzy nam wszystko Przechodzi kolo nosa. Odbywa się to od 30 lat.
Uszanowanie obu panom. Macierewicz pod sad.
DANIEL ... Oni pojechali do chin by wybadac co chinczycy im zaproponuja by po powrocie przekazac informacje do usraelskiej ambasady jak skosnoocy graja - plan mial byc storpedowany od poczatku
Jurand ... Stracilismy miliardowy handel z Rosja bo Znijowe naisienie z USA kazali zrobic embargo,wiec ,na poczatek wieprzowina,pozniej owoce.pozniej drob. i wszystko to byla najwieksza spedaz polskich produktow a rynek rosyjski byl bez granic. Ale PO z tuskiem hazarem musieli dupy lizac goebelsowskim korporacjom i amerykanskim pejsom. Nastepnie po odbiorze Krymu przez Putina nastepne embargo przez kundli w nasym rzadzie itd ,narzucone Rosji ,wiec Putin zabronil przyjmowania wszytkiego z Polski. Teraz kundle pisowskie totalnie niszcza naszych rolnikow sprowadzajac wszelka zywnosc z calego swiata tylko zeby nic nie zostalo sprzedane od naszych rolnikow..Chinczykom tez odmowili pisowskie skurwiele bo trump zydowskie scierwo kazal. Ale to wasza wina bo ciagle wybieracie zydowskie scierwa do sejmu,rzady i do ogladania zyrandola,wybieracie dupolizow ,pelazajacych kundli a Polska znika z mapy .
Tolek B... Dzień dobry! Trafiłeś w 10 wypowiadając się o Macier.... !(w mojej ocenie ten pan nadużywał stymulantów typy "Pervityn i inne amfetaminopodobne....) Nam też już zostało archiwizowanie i zabezpieczenie tego dla przyszłych pokoleń.... Tych ludzi trzeba postawić przed Trybunałem i skazać !!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ


CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18550 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45492867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82619 użytkowników.