Michał Kołodziejczak: PSL to zdrajcy polskiej wsi


Gościem Macieja Wolnego był Michał Kołodziejczak, lider AGROunii. Tematem rozmowy były: zarzuty karne wobec lidera AGROunii, dlaczego rolnicy demonstrują zamiast rozdawać jabłka, czy problemy rolników są rozwiązywane, czy sieci nie chcą kupować polskich produktów rolnych, czy Kołodziejczak wejdzie do polityki?Michał Kołodziejczak: zdrajcy polskiej

Najlepsze komentarze:

Hussar ... Zarzuty są słuszne w mojej ocenie!
Za samo sienie anarchii powinna być paka.
Jak wam opony przed domem zapala albo zablokują wyjazd to już tak "cala Polaka" za nim nie będzie.
A le to tylko moje zdanie.
Joseph ... jeszcze raz ani forma ani czas jest właściwy do prezentacji swojego niezadowolenia bowiem mijały lata i nikomu nic nie przeszkadzało a swoja droga mamy problem bo mamy nadprodukcje a co będzie gdy będzie niedobór-bez emocji a zaangażowanie rozumu do mądrych działań chociażby spoglądając jak w przeszłości i obecnie realizowane są podstawowe zagadnienia rolnictwa i nigdy jeszcze nie udało się problemów rolnictwa rozwiązać w ciągu j e d n e g o roku a do rozliczenia macie swoich kolegów partyjnych tyle mówiących o waszych problemach i nic nie czyniących w praktycznym działaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cydru i... te wstawki wymyslone przez goebbelsa moglibyscie sobie darowac , nie jestem pewny czy to czasem nie jest nielegalne
Adam We... Jak można zarzucić partii zdradę która jako ZSL od 49 roku czynnie kolaborowala z Sowieckim okupantem. To jest bardzo niesprawiedliwe.
Plastbu... policja często fabrykuje dowody!!!
Zofia G... trzeba isc na Warszawe chca wykonczyc narod polski
Dupka L... Za darmo... Brawo!!!
Karol M... Ja jako konsument jestem zainteresowany zeby otrzymac tanią dobrą żwność. Ja nic nie mam do rolników i życze zeby kazdy wyszedł na prostą, ale zagwarantowanie komuś ze bedzie miał np. 50 % rynku (50 % polskich produktow w sklepach) to zagwarantowanie zwyklemu Polakowi ze bedzie drozej placił za jedzenie ... a osobiscie nie wierze ze wszsytko co Polskie to dobre. Z drugiej strony jesli np. "inni uniijni rolnicy" mają ochronę od Panstwa to też taka konkurencja nie jest fair. Moze ktos kto zna problem bliżej i potrafi go przeanalizować z punktu widzenia zwyklego Polaka konsumenta (nie tylko rolnika) by się wypowiedział. Z drugiej strony co to za wolny rynek w którym są dajmy na to 4 firmy ... siądą do stołu i powiedzą "to kto teraz przystepuje do przetargu ? Ty jasiu ? To kto teraz bierzę fuchę za cene 10 razy wieksza niz to warte" ... tak to się kończy
Janmark... Kołodziejczak,tu ci przyznam całkowitą rację. Jednakże skąd ty się wziąłeś z tak roszczekaną gębą.Bo napewno nie z rolniczego trudu. Kto cię kręci i jest twym donatorem?
Witk... Tu się zgodzę ? PSL niszczy wieś.
Maciej ... Od 1989 roku do dziś rzadz V kolumna,ale ludzie sa slepi/tv robi swoje/.
J J... Problemem jest zdradziecki polski zydowski rzad wspierajacy m.in. Ukraincow - to im przekazano np. sadzonki polskich odmian jablek , aby utworzyc dodatkowa konkurencje dla sadownictwa polskiego. Tak samo wyglada sprawa malin !! Ile jeszcze tego szmacenia polskich rolnikow ?!!!
Daras W... pierdolenie!!!!! tylko daj daj daj daj!!!!!! wezcie sie doroboty!!!!!!!
Daras W... nie idzie słuchac tego skomlenia!!!!
fumator... Po raz kolejny wielki szacunek dla p. Kołodziejczaka, widać że ten drobny chłopak ma "głowę na karku" i nie da się "w balona robić". Brawo AGRO Unia !!!
B??dz?c... Panie Michale ale jeśli chodzi o wybory jesienne to zastanówcie się czy nie warto iść razem z Konfederacją. Tylko tak można utrzeć nosa PO i PiS
Piotr B... Jak słucham tego goscia to mi słabo.
Rafa? F... Jak można takiego CHAMA zapraszać na wywiad? Z takimi CHAMAMI nie wypada rozmawiać,wstyd dla wPolsce. WSIoki nowego Leppera stworzyli i jeszcze wysyłają za nim armię trolli w komentarzach, ruska agentura nie spocznie póki Polska nie będzie pod ich butem.
Tomek L... Mamy nierząd antypolski . Bankster podpisał Agendę ONZ 2030 pod kłamliwa
nazwą tzw " zrównoważony rozwój " stoją za tym - ściąganie emigrantów ,
propagowanie dewiacji , niszczenie kultury , szkolnictwa , tradycji ,
wiary . własności , rolnictwa , aborcja itd . Jest też Konwencja
Stambulska , która jak widać nie wypowiadają , mimo nacisków Narodu .
Głosujmy tylko na Konfederację !
Tomek L... Myślę ze musi być porozumienie rolników z przedsiębiorcami polskimi .
Zrobić strajk ogólnopolski i nie wpłacać jak jeden PODATKÓW DO KASY
PAŃSTWA ! Jak się nie zabiorą do stanowienia prawa i ustaw korzystnych
dla nas Polaków ! Bo na razie nierząd niszczy wszystko co polskie a
bankster zadłuża nas i wszystko wbrew naszej woli ! To sabotaż jakiś !
Judasze !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 9694 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40723945 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73466 użytkowników.