LEGENDA WRÓCIŁA? T 50 2 World of Tanks


Wargaming postanowił przywrócić do życia maszynę, która kiedyś była bardzo dobra i bardzo popularna. Jak obecnie wygląda ten czołg w World of Tanks? Moje stare filmy z tym czołgiem, sprzed wielu lat. ZOSTAŃ MOIM PATRONEM I WESPRZYJ MNIE JEŚLI MASZ OCHOTĘ Inne formy wsparcia Moje streamy Facebook Chcesz wysłać powtórkę? NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WoT ( i nie tylko) LEGENDA WRÓCIŁA? World Tanks

Najlepsze komentarze:

Qba Zap... 5:10 Ty musisz uważać na wywrotki nawet jeżdżąc mausem ?
Dawid B... Dostałem
Zagrałem 2 bitwy , teraz stoi i zbiera kurz w garażu ale nie dlatego że jest jakiś słaby tylko dlatego że nie mam konkretnej załogi na ruskich lajtach .
Nie robiłem jeszcze tej gałęzi ruskiego drzewka technologicznego , a granie z załogą bez perków to kiepska sprawa .
Podejrzewam że kiedyś wyjadę nim z garażu , ale na razie niech stoi .

A bitewka fajna , wynik wskazuje na to iż pojazd słaby nie jest tylko masa słabych graczy nim jeździła i wymagania spadły .
Typem 64 robiłem już bitwy po 1300-1400 expa i dostawałem 1 klasę a tu za mniejszy wynik masz od razu asa pancernego.

Pozdrawiam
Sebasti... T-50-2 dostałem, nie grałem, sprzedałem. Lightami grać nie umiem, a kolekcjonerem nie jestem więc rozstałem się z nim bez żalu ;)
Sebasti... T-50-2 dostałem, nie grałem, sprzedałem. Lightami grać nie umiem, a kolekcjonerem nie jestem więc rozstałem się z nim bez żalu ;)
Filip C... Konto na którym gram założyłem w 2016 roku, więc nie dostałem t-50-2 i w sumie nie żałowałem, dopóki nie przypomniałem sobie o koncie które założyłem w 2013 roku i nie zagrałem na nim żadnej bitwy, a przypomniałem sobie o nim gdy próbowałem założyć nowe konto pod nowy program rekrutacyjny. Ostatecznie to konto z 2013 stało się moim rekrutem i okazało się, że tam dostałem cały ten podarunek za tyle lat stażu, a więc i t-50-2. Cały program rekrutacyjny robiłem na zmianę nim i A-20 i grało mi się naprawdę świetnie, aż zacząłem żałować, że nie mam go na głównym koncie.. No, może kiedyś WG jeszcze da, a jak nie to zawsze się mogę na tamto zalogować, dla tepisiontdwa zdecydowanie warto
Michal ... Fajna zabaweczka, chyba pierwszą M na lightach na nim zrobiłem a nie umiem grac lightami, starego nie miałem więc nie mam porównania. I 2 odznaki wbiłem po ok 100 bitwach.
raven20... Jest WOT jest i impreza.
Awesome... Trzeba mieć naprawdę szczęście żeby trafić Mke. Ja za bitewke 3k dmg dostałem aż 1 klasę..
Szok198... Stary ja wczoraj wyglebiłem T14 nie wiem jak więc tak fizyka się zmienienia i piszę tak celowo bo dalsze wprowadzanie kołowców takie zmiany powoduje . P.S. łapka poszła .
Martin ... PRZERAŻA mnie to, że po raz kolejny zostałeś zmuszony do tłumaczenia żartu z kolibrem. Serio.

Co do czołgu, to faktycznie dali ciała z tym, że to nie premium. Rozegrałem nim kilka bitewek i dałem sobie siana, bo dla takiego kaszuala jak ja ma on nikłą wartość. Ani się nim dobrze nie gra, ani się nim nie zarabia.
raven20... Gracze początkujący nie mają t-50-2. Tylko tacy co grają chociaż 6 lat.
Szok198... dobra oglądne drugiego kolibra
Assatho... W tym roku namówiłem kolegę na grę w wota,a ten sobie przypomniał,że kiedyś coś tam miał jakieś chyba konto. No i jakoś doszliśmy do tegoż konta.Jakie było moje zdziwienie,gdy okazało się,że po rozegraniu 7-8 lat temu dosłownie dziesięciu bitew góra,ma piękną złotą odznakę weterana wota i ten czołg :) To uświadamia jak bezsensowny był tryb przyznawania tych nagród. Potem zacząłem przyglądać się statystykom graczy,tych z ikoną beta testerów w grze, i na ogół "B" przy nicku oznacza gracza grywającego raz w miesiącu lub na wydarzenie grudniowe. Nie chodzi o czołg,bo przeciętny,ni zły,ni dobry.Chodzi o te dodatki które były przy okazji.Nie wspomnę już tych co mają 3 lata stażu,rozegrane 20-30 tyś. bitew i nie dostali prawie nic.Kolegę ten czołg jakoś nie szczególnie przekonuje do wota,bo ginie na początku bitew,a to najwyższy tier jaki posiada.Mówię to,gdyż zapewne pomysłem WG było przyciągnięcie do gry graczy,którzy mieli coś z wotem kiedyś wspólnego,stąd taki sposób nagradzania .Bez sensu.Mogli uwzględnić i staż i ilość bitew.Byłoby sprawiedliwiej.A tak wyszła Ruska sprawiedliwość :)
kaka123... Co ciekawe, za każdym razem jak się nim wywalałem (jakieś 10-12 razy do tej pory) czy to na bok czy na dach sam magicznie wracał do pionu
Kamil... Zasięgi!!!
sensual... mi osobiście gra sie tym lajcikiem swietnie , lubie takie działa z fajnym rofem
Tomasz ... wydaje się okej, ale nic nie urywa :D Pozdrawiam wszystkich i DEDa.
Piotr K... Czołg sam w sobie bardzo przyjemny, czasami trochę depresja nie daje rady, ale generalnie jest ok. Natomiast ekonomicznie ten pojazd jest tragedia, że względu na bardzo drogie pociski premium w stosunku do zadawanych uszkodzeń, i przede wszystkim względem czasu prześladowania - można bardzo szybko wystrzelać zapas kredytów.
Piotr O... Zacna bitewka :)
Dominik... Dedu jak założyłeś stabilizator na nim? :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCboNcwwHdX9aESZspg_Bqqg


DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2828 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14343690 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40251 użytkowników.