Netflix od Apple gry na iPhone’a w abonamencie! | pokonferencji 3

Myślisz nad zakupem sprzętu Apple? Wpadnij tutaj: Smartfony: Laptopy i tablety: Komputery stacjonarne: Partnerem kanału jest sklep x kom. Partner nie ma wpływu na treść merytoryczną moich materiałów. Powyżej podane linki są afiliacyjne. Klikając w nie wspierasz moją twórczość na Youtube. Kontakt: Web: Instagram: Twitter: Facebook: Materiał zawiera fragmenty utworów: Rain Dance Sweater Beats Dj Quads It just makes me happy #AppleTV+ #AppleArcade #keynote2019Netflix Apple iPhone’a abonamencie! pokonferencji


Najlepsze komentarze:

nieanty... Apple Card, Apple News+, AppleTV+ a może Apple Arcade?
Co według Was jest najciekawsze? ?
Mateusz... Ogólnie się zgadzam, ciekawych usług w Polsce póki co nie będzie a TV+ jest póki co zagadką i nie wiadomo co z tego będzie. Dużo ludzi narzeka, że skopiowali Netflixa a o ile wiem to Netflix skopiował styl od Apple TV. Ogólnie mimo tego, że nie wszystkie usługi wydają się idealne (zapewne zostaną z czasem dopracowane na podstawie reakcji użytkowników) to ogólnie kierunek który pokazali jest według mnie całkiem niezłe. Rozszerzają pakiet swoich usług które mają szansę na największą popularność jak np. Apple Arcade i wraz z kupnem ich telefonu czy komputera mamy dostęp do działających idealnie między sobą usług (synchronizacja, współpraca z ich systemem, prywatność itd) jak to zwykle w przypadku Apple tak, że potencjalnie nie potrzebujemy niczego więcej. Taki jest pewnie zamysł i jeszcze spora droga do realizacji ale ogólnie uważam, że kierunek nie jest zły, zobaczymy co na to użytkownicy. Ale fakt, druga część prezentacji byłaby spoko lekiem na bezsenność :D Ogólnie chyba to nie była ta konferencja na której można by spodziewać się czegoś więcej a ludzi którzy ciagle się śmieją z „emejzingu” i „zacofania” Apple to mam wrażenie, że najbardziej boli, że sobie nie mogą ikonek zmienić i zrobić choinki z telefonu tak jak na Androidzie co jest wręcz żałosnym featurem w porównaniu do usług i ekosystemu jakie rozwija ?
Jedyny ... Kto co lubi. Ja seriali z nielicznymi wyjątkami zwyczajnie nie trawię więc Netflix mnie niczym nie zaskakuje. Większość tych lepsiejeszych filmów zaliczyłem gdzie indziej a te pozostałe to takie tykające bomby z filmwebowymi ocenami gdzieś max 4 - na które szkoda czasu. Także ja jestem na nie.
Dawid D... Widać że Apple tv + ma Seriale Orginalne z Amazona
Martyna... Ahh to chodzenie w butach i w kurtce w domu xd
Tomasz ... Gotujesz switcha?
Emilian... Kozacki wstęp??
Time Wa... Kocham twój kanał ziomek
YooR Fa... XD
Kup ajfona wartego ok. 7.000 zł
Kup osobno dodatki (słuchawki, przejściówki) ok. 400 zł - 500 zł
Kup cejsa z oficjalnej strony za 10x więcej bo to przecież icase
Kup dodatkowo abonamenty na gry, filmy i książki. Ok. 50 dollarów/miech
Wydaj ok. 8.000 zł na pełen potencjał ajfona + abonament.
Albo

Badź użytkownikiem androida
Kup galaxy badz inny telefon z androidem za 4.000 zł
Słuchawki + dodatki gratis
Case ok. 100 zł wraz z ochrona na telefon (szybka)
Wiekszość gier za free
Muzyka za free
Ksiazki za free
Kup abonament 10 zł/miesiąc i ciesz sie wszystkimi filmami i serialami.
Wydaj 4.500 zł na cały potencjal androida.

Wybierz mądrze.
TaoMash... Android modernizuj swój telefon! ustawiaj dowolny kolor systemu!!

Ios pobierz pierwszy i jedyny launcher z app store za 100$!
Miko?aj... Apple.COM a nie pl XD
BL?CK... Gratuluje, ACTA 2 przeszła... Czemu tak wpływowe kanały nie potrafią tego nagłośnić? Tak trudno nagrać o tym film, aby więcej ludzi się dowiedziało? Najlepiej mieć wywalone i niech się dzieje co chce... I zaznaczam, że tu wcale nie chodzi o dobro autora, chcą ocenzurować internet pod przykrywką praw autorskich. Skończy się YouTube, udostępnianie linków, wysyłanie memów, wyrażanie opini w internecie. Możemy to jeszcze zmienić, bo zanim to wejdzie w życie minie ok 2 lata i przez ten czas możemy się temu przeciwstawić, zażądać PolExitu itp. W grupie siła, możemy z tym walczyć wystarczy, że wszyscy się zjednoczymy i co najważniejsze weźmiemy ten temat na poważnie, a nie jak niektórzy "nie znam się to się nie wypowiadam", "to nie przejdzie" (jak widać przeszło). Trzeba z tym walczyć. Wstawiam to pod każdy możliwy film. #SaveYourInternet
Andrzej... Świetny wstęp ❤️
BeNeK... 0:09 Tak było u Apple, nie zmyślam. Potwierdzone info
Bartosz... Reklama przed filmem? NETFLIX oczywiście ?
Mateusz... Niezły początek ?
Pawe? T... ile można płacić miesięcznie, aby móc korzystać z tego, co daje nam internet (tj. prasa, "telewizja"..)? Powoli, za każdą osobną stronę przyjdzie nam płacic miesieczny abonament, a to chyba nie o to chodzi.
Aby móc oglądać wszystkie programy dostępne w sieci trzeba płacić za treści na 4 stronach, teraz jeszcze dochodzi Apple TV+.
wilczy ... Karta kredytowa od Apple ? to mnie interesuje ?
Cyprian... Dawno cię nie było na tym tle ?
S?siad ... Czy te słuchawki (air pods 1i 2 bo to jest to samo) są szkodliwe dla zdrowia? Z tego co czytałem sygnał bluetooth umieszczony blisko ucha zwiększa szansę na raka mózgu. #nieantyfan Co ty o tym myślisz?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFGud6qsbaAjuP6WaXAJj3Q