Żegnajcie główni bohaterowie CUDOWNA AUDREY The Sims 4 |...

Nowy sezon "Cudownej Audrey" przed nami. Właściwie trzy pierwsze odcinki stanowią pożegnanie z bohaterami starej serii i powolne przywitanie nowych... Co wydarzy się w życiu Audrey i Jerryego? Jak w dorosłym życiu poradzi sobie Ryan i Michael, dlaczego Ryan wyląduje w więżeniu, czy Michael pomoże mu wybronić się z absurdalnych zarzutów? Jaką w tym wszystkim rolę odegra dziewczyna Ryana? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w kolejnych odcinkach "Cudownej Patologii" ;) WAŻNE LINKI FACEBOOK www.facebook.com/mrsscarlettgames GRUPA NA FB: INSTAGRAM: SIMSTAGRAM WDOWY: SNAPCHAT: Pani Scarlett Origin: PaniScarlett SKLEP: (NOWE WZORY!) Nie zapomnij zostawić ŁAPKI W GÓRĘ! Będę wiedzieć, że podoba Ci się ta seria :) SUBSKRYBUJ, żeby zawsze dowiadywać się o najnowszych odcinkach! WSPÓŁPRACA DONEJTY #CudownaAudrey #MrsScarlett #TheSims4Żegnajcie główni bohaterowie CUDOWNA AUDREY odcinek


Najlepsze komentarze:

Mrs Sca... Witam wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że pożegnanie się Wam spodoba! Pamiętajcie, że w gruncie rzeczy jest to dalej odcinek testowy - czy seria w ogóle się przyjmie :* Jak mówiłam następny odcinek to przypomienie tego co działo się w "Cudownej..." a kolejny to już właściwa historia <3
Ronnie... Długi wstęp jeeeej! ?xD bardzo lubię takie pogadanki o wiele inaczej mi sie wtedy oglada filmik. A zwłaszcza przy speed buildach odpowiadanie na pytania jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ogromnie sie ciesze z Cudownej Patologii, nie moge sie doczekać odcinków a zwłaszcza ze prowadzą je bliźniaki ! ❤️??
Oszukan... Mi się zawsze Audrey myli z Avril
Dawid S... Cudowne Potyczki:P
Av Is... Idealnie cudowna Audrey na cudowny koniec roboczego tygodnia. ♥ "Cudowna Patologia" brzmi w porządku, szczególnie, że jest 'nazwą zamienną' stosowaną przez Ciebie i Nas od dawna.
Jak zdrowie, Karolina? Mam nadzieję, że trochę lepiej...
Klaudia... Ładne ogarnęłaś światło! Brawo Scarlett ??
anna op... Cieszę się z powrotu do dawnych lat? Będzie super?
_Izabel... Szczerze nie oglądałam Audrey od samego początku ale włączyłam się w nią gdzieś pod koniec serii. Bardzo się cieszę w jaki sposób powraca ona na kanał <3 Co do nazwy jak dla mnie jest trochę za mocna jeśli można to tak w ogóle nazwać. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zaproponowała jakiegoś zamiennika tej nowej nazwy, może np. "Cudowna anomalia" cudowna tak jak było do tej pory a anomalia to w pewien sposób synonim słowa patologia, sens ten sam ale brzmienie jak dla mnie lepsze. Oczywiście to tylko propozycja... Pozdrawiam cieplutko wszystkich czytających :)
Maciek ... Tak nazywaj Audrey Cudowną Patologią
jednoro... Moja ulubiona seria ❤️❤️??
Ms. Sim... Audrey ♥
iga Iga... Oglądałam Audrey od początku i cieszę się że wróciłaś do tej serii ???
Rosalie... Byłam 100 procent pewna nowego tytułu❤️❤️Ale się cieszę że nasza patologia powróciła❤️❤️
Karolin... Jaaaaaa jak ja na to czekałam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Helix .... Poprawisz mi chumor bo rozbiłam telefon auredy najlepsza:((((
zuzi lu... A może zmiana nazwy skoro już nie będzie audry
Przyjac... Nie mogę się doczekać dalszych odcinków!!!!! ?????Pozdrawiam serdecznie ?
Julia P... Zaczelam się oglądać w maju 2016 r. I doskonale pamietam Audrey ❤️gdy przestałaś ją nagrywać to ciężko mi się było z tym pogodzić bo to jest moja ulubiona seria a jesteś jedyna simsberką jaką oglądam ?
Natalia... Pozdrawiam z premiery :D
The Sim... Cieszę się, że zdecydowałaś się zrobić taki ,,Spin-off" tej serii, gdzie wracamy do starego uniwersum, który w gruncie rzeczy nie jest taki stary, haha! ;D ? Będzie suuuuuper!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVyGfpuCRD4uYHDmfUeskFg