Gothic: Water Circle G Focusing Stones Odcinek Czwarty | GOTHIC MACHINIMA | Dubbing PL S.F. Wendrowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=K_N6kDaCAcMNajlepsze komentarze:

ANUBIS9... Dobra, spróbuje coś napisać brzmiacęgo mądrze. Widać od razu, że jesteś fanem Dragon Balla, może aż za bardzo. Po kolei:
Fabularnie to taki nic twoich pomysłów i arcu Cella, co nie jest niczym złym Ale jest miejscami trochę zbyt widoczne. Fabuła twojej serii nawet mi się podobała jeśli patrzeć na to jak na parodie i pastisz.nigdy do końca Nie byłem fanem tego rodzaju połaczen uniwersów. W zasadzie to nie wiem dlaczego po prostu nie stworzyłeś własnego uniwersum zamiast doklejac do gotukowego uniwersum elementy z Dragon Balla. Dało by ci to większe możliwości.
Wątki bohaterów no prawie nie istnieją lub nie mają zbyt dużego wpływu na fabułę jako całość. Powinieneś następnym razem to bardziej rozwinąć.
Coś jeszcze napisze o elementach humorystycznych. W większości przypadków było nieżle l choć to z gadaniem z kamieniem i filmem przyrodniczym było takie sobie. Pierwsze ponieważ było aż nazbyt absurdalne i nagłe co nie pasowało do reszty, A drugie ponieważ to jest obrany żart, a do tego wkurzyłeś nim tylko wszystkich XD. No niestety ale finał to spatoliłeś. Zrobiłeś wcześniej nawet treningowe walki, ale w finale pokazałeś nam żart z Asterixa i opowieść o szczurze leśnym. To z łamaniem czwartej ściany za pomocą f8 też trochę nie na miejscu.
Muzyka była całkiem udanie dobrana. Pasowała do tego dziwnego klimatu. Także tutaj w porządku.
Efekty - z jednej strony straszna tandeta i to nadużywana, ale jednak nadająca też pewnej stylistyki całej serii. Mogłeś czasem sobie darować np. przy teleportach Mogłeś dać oryginalny efekt z gry.
Montaż raczej ok. Te walki robione podklatkowo tak samo jak z efektami. Niby jakiś styl, ale trochę bieda. Oglądało się je jednak z pewną radością. Na przyszłość jednak zainwestuj w nowe animację jeśli chcesz się bawić w tego typu serie.
Na zostało aktorstwo i tutaj jest dość nierówno. Choć w zasadzie tutaj nikt nie grał do końca serio ze względu chyba na styl tej serii, ale były też prawdziwe wpadki według mnie jak np.rola tego rycerzyka i jego "krzyku", a także połączenie żywych aktorów i ivony to kiepski pomysł i zalatuje straszną taniochą.
Podsumowując jest to z pewnością oryginalna i wyrózniajaca się seria jak większość dotychczasowych twoich filmów, ale często strzelasz sobie w kolano przez niedokladność, brak uwagi na szczegóły i chodzenie na łatwiznę. Pomimo to oglądało się to dość przyjemnie.
Jakimix... Hehe, anime napierdalanka - to lubię!
Robisz to dużo lepiej niż ja, ale będę się zasłaniać tym, że nie chciało mi się przykładać do tej sceny, bo i tak nie ma znaczenia dla fabuły :)
Milten ... Zajebisty serial mam nadzieję , że będzie ciąg dalszy
Moooras... Przydałoby się dorobić napisy szkieletowi.
G r o c... Zrob dluzszy film przyrodniczy o zwierzetach z gotika, zajebiscie by sie ogladalo
G r o c... Wróce pod ten komentarz jak obejrzę całą serie od nowa
Wojszac... Mam nadzieje,ze nastepny odcinek pokaze te walke bo bardzo boli. To bylo doslownie jak zostawienie komus duzego prezentu pod choinka po czym krzyknieciu "nie dla psa kielbasa" gdy juz go chwyta. to bylo po prostu zle
Wojszac... 22:40 co to kutfa jest?
ANUBIS9... Nie no, ale ta końcówka to chamstwo straszne XD. Dłuższy komentarz niedługo.
G r o c... Nie ogladalem ale Brudna Robota lepsza
Billy M... No trochę się zawiodłem. Znaczy Odcinek ogólnie był niezły, ale nie jako finał. Nie porwał tak jak powinien. Montaż i muzyka nawet niezła. Dubbing bardzo dobry. Szczególnie Sob Chuck się postarał. Fabularnie mi czegoś brakowało. Plot twist mnie jakoś nie poruszył. Te absurdalne wstawki typu czubówna mi jakoś nie pasowały. Miałem po prostu większe oczekiwania. Brakowało mi jakiejś epickości większej. Ale mimo tego odcinka oceniam całą serię bardzo dobrze. Podobało mi się większość odcinków i czekam na kontynuację. Oceniam Odcinek na 6,9/10
Mehrune... Super odcinkas ustaliłeś tu sporą część lore swojego uniwersum za co szanuję. Jednak to że nie pokazałeś finałowej walki psuję trochę smak jakiego mi narobiłeś na final fight ale znając cię nie zrobiłeś tego bez powodu więc podniecony i natchniony tym filmem czekam na kontynuację.
Absurda... Lovciam ten odcinek. Ale troszku mało epicki, zakończenie ssie pałke. Ale i tak lovciam. To był finał? Nie moge sie doczekac na następny sezon. Bo lubie grać te postacie. Absolutnie ten film nie ma błędów i niedoróbek jest dopracowany w każdym calu (sarkazm). 10/10