Księża spalili Harrego Pottera na stosie - BunnyKouTV


►FACEBOOK: ►POBIERZ MP3: ►SKLEP Z KOSZULKAMI: ►GRUPA: ►MONTAŻ WIDEO: KACPER STASIEŁUK: ►MINIATURKA | JAMAJKA: C5%82 Bielewicz Jamajka/100001849849670
Najlepsze komentarze do filmu "Księża spalili Harrego Pottera na stosie":

Mateusz Gawlewicz: Jak dobrze cie słyszeć mc
Adam Szczuko: Przeczytaj źródłowy artykuł. To wierni przynieśli co uważają za słuszne, gdy przyjrzymy się były palone nie tylko książki, ale też inne przedmioty (poza parasolkami ;) bożki itd.).
I wszystko było w myśl Pisma Świętego, którym sam broniłeś Harrego (w oryginalnym artykule są przytoczone fragmenty) :)
Ale żeby nie było, że ślepo murem stoję za tym - sama idea może nie byłaby zła, ale ktoś te książki powinien przejrzeć i do spalenia dać tylko te bezkompromisowo "złe" czyli tego Harrego czy parasolkę dajmy na to oszczędzić. A jakieś bożki itd... Czemu nie? Palimy zdjęcia swoich byłych, różne pamiątki itd, to czemu nie jakieś figurki. Bo jak czasem u kogoś krzyż widzę, a obok budda stoi albo żydek w korytarzu (przesądy przesądy...) to aż mnie skręca z hipokryzji tych osób.
Trzymaj się!
J. S. Artur: Rozwój umysłowy ludzkości nie nadąża za postępem kulturowym i technologicznym. Ot co XD
Wieszak: Inkwizycja głównie działała w renesansie ;)
EragonArgetlam: Reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż to jest bardzo śmieszne i głupie to co zrobili Ci księża.
Emilian Wojnowski: O książkach się dyskutuje, a nie się je pali.
EragonArgetlam: Żeby księża nie doczepili się do ,,Zwiadowców"
Kasja 1129: Mam nadzieję, że naszego Geralta to zostawią w spokoju, bo aż słabo się robi. Już nawet czytać nie można dla przyjemności? x.x
Avelin Delacour: Definitywnie chcą wrócić do średniowiecza gdzie kościół miał władzę. Niech zapomną. I palną się w puste łby za przeproszeniem . Dlatego właśnie olewam tą religię. To wszystko jest wielkim przekłamaniem. Ale to tylko moje zdanie.
Le?ny Piwo??op: magia wg. doktryn kościoła jest zła i zakazana przez Boga. dozwolona jest tylko jedna jej forma, mianowicie modlitwa. wszelakie wróżbiarstwo, przepowiadanie przyszłości, ezoteryka, czarna magia itp. są zabronione. są na to wersety zarówno w starym jak i nowym testamencie. i właściwie nie ma znaczenia czy hari pota niesie ze sobą jakiekolwiek pozytywne wartości, które wymieniłeś. niesie też ze sobą oswajanie czytelnika (w tym wypadku dzieci i młodzież) z pojęciem czarostwa i naginania rzeczywistości na swoje potrzeby za pomocą zaklęć. w książce nic nie wskazuje na to aby uczenie się praktyk magicznych to było coś złego, wręcz przeciwnie, dzieci uczęszczają tam do szkoły aby zdobywać ukrytą wiedzę. ot co.
EragonArgetlam: MC SILK mam prośbę. Zrób rap o serii ,,Temaraire"
Dead Fray: Moim zdaniem to już jest powolny upadek naszego społeczeństwa... Nie mogę doczekać się co jeszcze wymyślą ludzie , może teraz będziemy wieżyc że ziemia jest środkiem wszechświata a słońce krąży wokół niej lub ,że ziemia jest płaska... Po prostu sam nie wierzę w to co się tu dzieje
Przemek Kuk: Za spalenie Wiedźminka chyba bym oficjalnie wystąpił ze wspólnoty Kościoła (perhaps)
MrSzymonh: A teraz odwróćmy sytuację i spróbujmy spalić Biblię. Już wyobrażam sobie ten raban w całym kraju, za znieważenie, i czczenie Szatana czy kogo Sobie kto jeszcze wymyśli.
KAZ: A później ksiądz wraca do siebie i sięga po prawdziwą literature fantasy czyli Ja Inkwizytor Jacka Piekary
Karol ?wiechowski: To może jakaś nuta o Wiecznym Ogniu by wpadła :p XD
R L 9 Le5and9wski: Ateistów takich jak ja też by pewnie chcieli spalić, ale już nie mogą na całe szczęście, ale np. wiedźmina słowiańskiego to by pewnie spalili, bo to też fantasy. To jest mafia watykańska. Nie ma czegoś takiego jak bóstwa w chmurach.
nerox: 1 Fajnie że robisz takie materiały oby więcej bo często są podobne sytuacje
2 osobiście spotkałem księdza który mi powiedział ze nauka np. astronomii chemii itp.to dzieło diabla bo wszystko jest od Boga i tyle w temacie miał ewidentny problem z tym że ludzie szukają wiedzy .
A i 3 . Jesteś chyba jedyną osobą na YT u której nie ma "gówno burzy" w komentarzach
pozdrawiam :)
Lodomir: I co z tym uleczeniem wzroku?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t0OeNuQlFf8