Zabiegi medycyny estetycznej robią osoby po 2 dniowych kursach...

Gościem Jarosława Kuźniara była Elżbieta Turlej autorka książki "Naciągnięte". SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Zabiegi medycyny estetycznej robią osoby dniowych kursach Elżbieta Turlej OnetRANO


Najlepsze komentarze:

Doppelg... Rozumiem że ktoś operuje odstające uszy, czy krzywy nos, ale to co robią obecnie kobiety (i nie tylko) ze swymi ciałami, to jakiś koszmar, przecież one wyglądają sztucznie, a wręcz tragicznie po tych wszystkich botoksach i przeszczepach. Poza tym, taką 'poprawę estetyki' widać na pierwszy rzut oka, a to jest sygnał - przynajmniej dla mnie - że z psychiką takiej 'baby' jest coś nie tak.
Katarzy... jeśli mowa o zakrzywionym własnym wizerunku: mam od wczoraj nowy telefon. zrobiłam sobie testowe zdjęcie twarzy żeby sprawdzić aparat. Nagle patrzę... cud! jak pięknie! podbródek wyszczuplony, skóra rozjaśniona, gładka, oczy większe... to nie ja! i wiecie co? nie da się tego wyłączyć! i nie mówię o filtrach itd. to robi zwykły aparat bez żadnych filtrów, zwykłe zdjęcie. Jestem przerażona gdzie zmierza ten świat.
7afi7... Dla osób, które chcą zatrzymać czas w zdrowy sposób polecam poszukać "zaklinacza piękna". 10 minut ćwiczeń twarzy czyni cuda:-)
Mateusz... Mam wrażenie że Pani nie wie o czym mówi albo ja mylę pojęcia mówiąc że medycyna estetyczna nie istnieje. Potocznie nazywana medycyna estetyczna dla mnie to medycyna plastyczna która wykonuje chirurg, dermatolog itp. od mało inwazyjnych zabiegów po ratujące zdrowie: żylaki, nadmiar skóry po odchudzaniu, przegroda nosowa itd. jak w przypadku programów typu Sekrety urody, gdzie zabiegi wykonuje lekarz.
Natomiast wrzucenie tego do jednego worka z kosmetyczkami po kursach jest mało profesjonalne i powierzchowne.
Niby ktoś kto się zna i pisze o tym książkę a jednak całość się nie klei...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw