Ciężarna 21 latka, z udarem trafiła na SOR. „Pytali, ile wypiła”...

Paulina będąca w drugim miesiącu ciąży przeszła udar mózgu. Kobieta jest całkowicie sparaliżowana, nie mówi, nie porusza się, a jedyny jej kontakt z otoczeniem odbywa się przez ruch powiek. Pracownicy szpitala, do którego się zgłosiła sugerowali, że jest pijana. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Ciężarna latka, udarem trafiła „Pytali, wypiła” UWAGA!


Najlepsze komentarze:

Damian ... Coś się dzieje nie tak w Polsce że 21 latka ma udar 35 latek zawał czy 39 latek zator w nodze kiedyś takie choroby mieli 50 ,60 latkowie.... Trują nas wszędzie jedzenie powietrze woda napoje.
Botond ... Masakra
Botond ... Lekarz badajacy zdal studia medyczne na trojach
Botond ... Wiejska
Botond ... To nie szpital pod wplywem kompetencji to przychodnia
Botond ... Jakie sa inne sposoby na wylew?????
Botond ... Polska to ciemnogrod niestety
Botond ... Wymioty bol glowy problem z mowieniem praliz objawy udaru, nir jestem lekarzem a to i ja wiem. Dlaczego nie bylo badan i przeswietlen???
Botond ... Rzad Polski powinien cos z polska izba zdrowia bo ta polska zacofana Sto lat po arabach I murzynach wstyd
Rusek k... Masakra współczuję rodzica chłopakowi i całej rodzinie
Gra?yna... To nasza służba zdrowia.Szok.???
Vern0x... Napiszcie na YT SOR dąbrowa gornicza kobieta tam zemdlala bo nie chcieli jej pomoc
NEON... XD
Anna Mo... Czy ten burdel w tych polskich szpitalach sie nie zmieni????!!!!! Conajmniej raz w tygodniu doprowadzaja jakiegos pacjenta do stanu krytycznego!!!! AROGANCJA I PROSTACTWO I NIEKOMPETENCJA !!! Dopuki tacy lekarze nadal beda pracowac strach prosic o pomoc w szpitalu!!!!
Hardfal... Państwo w państwie ehh samowola i tyle... może czarownice zatrudnia lub jakiś innych pseudo lekarzy do diagnozy to szambo już wybucha , kolejny raz coś ze szpitalem ....
PS miałem nieco podobną sytuacje z mama, noga (chodzić nie mogła musiałem iść prywatnie) nawet rentgen'aa nie miała do dzisiaj chodzi o kulach tez będzie sprawa masakra jakaś PYTAM GDZIE :
empatia lub w ogóle jakieś uczucia ?
mój ?w... Choć sama jestem pielęgniarką,widze.ile patologii jest wokół mnie w sl zdrowia.Niech KAZDY..ALE TO KAZDY zapamięta.ze nagły ból głowy zwłaszcza u dziecka i osoby młodej sugeruje zmiany przeważnie krwotoczne w mózgu. Z reguły jest to pęknięty tętniak!!Zmiany te prowadzą do udaru KRWOTOCZNEGO.a mówiąc obrazowo do zalania obszarów mózgu .Czesto prowadzi to do śmierci lub pozostania człowieka w stanie wegetatywnym..?..Wierzę.ze ta dziewczyna wyjdzie z'tego bez deficytów neurologicznych..
Eskulap... To są studia za pieniądze!
Sylwia ... To nie lekarze sie ta dziewczyna zajmowali, a niedouczone konowaly ktorych nalezaloby poslac do kopania rowow, a nie leczenia ludzie.
Dadan D... Gnoje I tyle . Dzieki internetowi wychodzi prawda. Takich przypadków jest setki tysięcy. a jeszcze proszę o podwyżki
Maggan ... A w Polsce mowi sie o wrogach czychajacych na nasz kraj ktorzy chca zniszczyc Polakow ! Ludzie, to Polak Polaka niszczy , takich opowiesci jest dziesiatki tysiecy .Dlatego chca nas zastraszyc czyms z zewnatrz zebysm przeoczyli niebezpieczenstwo od wewnatrz , od naszych rodakow . Ironia jest to ze nasze pieniadze ida na ich pensje .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN