Speed Build Dom Czarownicy , The Sims 4 szybka budowa

Budowania ciąg dalszy! Zapraszam Was na "szybką budowę" w #TheSims4. Dziś budujemy dom dla czarownicy. 1000 łapek w górę i build wędruje do galerii + wrzucę link do pobrania :) WAŻNE LINKI WSPIERAJ KANAŁ! na Youtube: na Patronite: (link dodam po weryfikacji mojego profilu) Wspierajacy zyskują dodatkowe bonusy! :) FACEBOOK www.facebook.com/mrsscarlettgames GRUPA NA FB: INSTAGRAM: SIMSTAGRAM WDOWY: SNAPCHAT: Pani Scarlett Origin: PaniScarlett SKLEP: (NOWE WZORY!) Nie zapomnij zostawić ŁAPKI W GÓRĘ! Będę wiedzieć, że podoba Ci się ta seria :) SUBSKRYBUJ, żeby zawsze dowiadywać się o najnowszych odcinkach! WSPÓŁPRACA Speed Build Czarownicy szybka budowa


Najlepsze komentarze:

Mrs Sca... 1000 lapek i udostepniam - link +galeria (jak bedzie a zapomne to dawajcie znac ;D)
Wiktori... Kocham twoje filmy wszystko oglądam? smuci mnie to ze masz tak mało wyświetleń i łapek w góre. ???? udostępnij proszę... Kiedy live?
Roksane... O ! A akurat dzisiaj naoglądałam się nowego sezonu Sabriny :3 Tak trochę w klimacie no, bo ona też jest czarownicą (wiedźmą jak kto woli) <333
Aleksan... Oj przepiękny j nie umiem budować i mwbloqC jest tak pusto
nicolee... Na temat pytania "jakich youtoberów polecam, dobrych w budowaniu" ja polecam Mrs Scarlet. Tak wiem że to ty ale jesteś naj lepsza?
Koship... Scarlett jest bardzo fajna ytuberka która buduje przepięknie. : Natysz
Tamaara... Aż mi słów brakło jakie to cudowne jest ????widziałam ten domek na skarpie biały z piękną droga kamienisto kwiatowa. ?
Maria S... Wow! Coś cudownego ??? Twoje budowle to zawsze najlepsza inspiracja żeby stworzyć coś własnego, jesteś zdecydowanie najlepsza na Polskim simsowym youtubie. Nie mogę się nadziwić, że nie masz więcej subskrypcji ?
michalc... Super odcinek życzę wszystkim miłej nocy i piątku
Kamila ... A pro po TS2 to było by fajnie gdybyś udostępniła folder z modami do dwójki bo szuka modów do budowy i do CAS XD na ten temat wypowiadasz się w około 22 minuty.
Olsa Ga... Jesteś najlepsza. Bardzo ładna budowla. Oglądam szystkie twoje odcinki, ale najbardziej podobało mi się LIS . Pozdrawiam ??
Lexy St... A kiedy dasz link?
Chmurka... Emm nazwa kanału na którym pewna dziewczyna (pani) świetnie bduje to Mrs Scarlett
iga Iga... Super filmik ❤️ to jest cudo ❤️ czekam na ten dom w galerii ❤️
Roby Br... Ocziwście daje łapkę w góre.
Scarlett super wyszedł ci ten dom ja i jak ty też czekam na to żeby dodali do ts4 robienie swojch jezior i chciałby żebyś udostępniła folder z swoimi modami z TS2 proszę proszę jeśli będziesz chciała go udostępnić ❤️<3❤️
Karolin... A może założysz kiedyś taki kanał z grami typu GTA czy wiedźmin? Chętnie bym obejrzała bo lubię takie gry i myślę że nie tylko ja. Oczywiście jeśli nie będziesz miała czasu to rozumiem bo drugi kanał to 2 razy więcej pracy ?
kotkot... Twórca, który świetnie buduje? Mrs Scarlett :3
Kacper ... Jeju jaki piękny. Ja nie umiem wstawiać takiej ilości szczegółów z zewnątrz. Przypominają mi się twoje kolorowanki bo tam też jest tego mega dużo ??
Justyna... Naprawdę ładnie budujesz... czekam aż to cudo zobaczę w galerii?
Oliwia ... Super filmik
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVyGfpuCRD4uYHDmfUeskFg