Mariusz Wach nie mógł powstrzymać łez po porażce z Bakole: Nigdy...

✔ Subskrybuj nasz kanał: ✔ Polub nas na Facebooku: ✔ Dowiedz się więcej: ✔ Instagram: www.instagram.com/superexpress_se.pl ✔ Twitter: ✔ Snapchat: SE.PLMariusz mógł powstrzymać porażce Bakole: Nigdy byłem wkurzony


Najlepsze komentarze:

blazej4... Mariusz.szacunek.
Na Sa... W pizda dostałeś i tyle! czas na emeryturę....
Zespó?... Mariusz i tak jest wielki, Szacun, Nr 1 w Polsce
Grzegor... Mariusz ma już 40 lat. Największa forma w wadze ciężkiej przypada na wiek 30-33 lat. Wieku nikt nie oszuka. Widać że forma coraz gorsza i nic z tym nie można zrobić. Myślę że powinien zakończyć karierę bo nie chcę patrzeć jak przegrywa ze średnimi zawodnikami. Nie chcę też czytać hejterów po internecie którzy na niego wyleją pomyję. Pamiętam jak kiedyś Gołota po walce z Ruizem i Byrdem każdy mało mu na internecie do dupy nie wszedł. Ale jak przegrał w 1 rundzie z Brewsterem to go wszyscy opluli. Mariusz nie idź drogą Gołoty i nie rozmieniaj swojego nazwiska na drobne walcząc z byle kim. Gołota i Wach to zawodnicy światowego formatu w wadze ciężkiej. Mam do nich wiele szacunku i zawsze im mocno kibicowałem.
Mateusz... Teraz szpilka na przetarcie
Jan KOT... Jak ktoś walczy już tylko by przytulić parę złotych, trenuje bo trenuje i wie, że forma słaba niech nie bierze takich walk. Niech bierze walki typu Szpilka, Adamek itp. Gdzie z takim koniem przy takiej formie.
nightma... To teraz zobaczcie jakimi umiejętnościami dysponuje Szpilka który męczył się z Wachem 10 rund i mało co nie przegrał
jam m... Szpile na pomstę. Szacun Mario
kc99999... Walka pozegnalna z kibicami. No nieźle jeden na wszystkich?
robas1k... Szkoda Waszka.. Trzymaj się.
ZYGGI 1... Tak to jest w boksie HW
mss Ddd... Kłajpeda idzie na 3 zmiany do pracy.Wstydu brak.
KOstyra... Prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się łez. Mariusz, szacunek.
polish ... Czas konczyc Mario! Jestem Twoim Fanem od poczatku I ostatnie 4 walki to juz jest coraz gorzej.Szkoda zdrowia masz do kogo zyc.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJ33TxiuEEYWLZ4ahILb0zQ