Leszek Balcerowicz: Kaczyński i PiS traktują ludzi z pogardą |...

Gościem Jarosława Kuźniara był prof. Leszek Balcerowicz Forum Obywatelskiego Rozwoju. Rozmowa dotyczyła min. strajku nauczycieli. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Leszek Balcerowicz: Kaczyński traktują ludzi pogardą OnetRANO


Najlepsze komentarze:

Wanda H... P.Balcerowicz zapomniał jak doprowadził do upadku przemysł włókienniczy a teraz mówi że Polska jest zmuszona do importu coraz większej ilości różnych towarów.
abstrak... Gdy czytam komentarze po tym filmem to nabieram przekonanie że Polacy powinni dostać od losu porządny wpierdol.
Od bogactwa wam się w dupach poprzewracało!
Jak PiS was zmusi do pracy za miskę ryżu to może zrozumiecie co zawdzięczamy Balcerowiczowi,..
Wanda H... Dobrze pamiętam jak min.Balcerowicz będąc przy władzy obiecywał poprawę sytuacji ekonomicznej Polaków za dwa trzy lata.
Tomek G... Prosze o sparcie https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c
proste ... Nie da się tego słuchać. Abstrahując od poglądów politycznych. Rozumiem rozgoryczenie że nie jest tak jak było ale bez przesady.
Jacek O... o pogardzie dla ludzi mówi człowiek który Polaków pozbawił miejsc pracy przez swoją super reprywatyzację , zajumał kase z OFE., wcisnął toksyczne kredyty frankowe , pozostałych potraktował  Amber Gold i dziką reprywatyzacją. Debili szukaj w swoich szeregach Panie Balcerowicz.
Maciej ... Panie Jarosławie, cenię Pana, ale ten wywiad mógł Pan przeprowadzić nie na kolanach przed profesorem Balcerowiczem.
Roman D... Balcerowicz jak słucham tego fałszywego autorytetu to się cisną na usta najgorsze słowa
Jadwiga... Panie Balcerowicz, co wyście zrobili z krajem, jak zniszczyliscie jego gospodarkę, rolnictwo.
KS... Szkoda że Konfederacja nie potrafi porozumieć się z Idź Pod Prąd, NOP, Ruchem 11 Listopada, Tadeuszem Rydzykiem, Marianem Kowalskim, Zadrugą , Partią Piotrowskiego i Pawłem Chojeckim.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw