Nauczycielka Mówi Prawdę o Szkole i Systemie Edukacji w Polsce...

► Placówka Pani Agaty ► ► Prawda o Polskiej Szkole ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Nauczycielka Mówi Prawdę o Szkole i Systemie Edukacji w Polsce Wywiad Analiza Komentator Librus Synergia Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Ceny w Sklepach w Polsce Wzrosną Nawet o 165% ► 2. ► ► Prawda o Polskiej Szkole ► 3. ► Naukowcy z NASA: Szkoła Szkodzi Dzieciom Uczeń Traci Potencjał ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): ► ► Kontakt biznesowy: ► ► ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► co to jest kreatywnosc badania dowodza ze kreatywnosc zanika z wiekiem #strajk #strajknauczycieli #szkoła #pieniądze #podatki #budżet #komentator #ator #bank #naukaNauczycielka Mówi Prawdę Szkole Systemie Edukacji Polsce Wywiad Analiza Komentator Librus


Najlepsze komentarze:

Polskie... Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie wydała 9 kwietnia prawnie wiążący i oficjalny komunikat: strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia oraz być zmuszani do strajku - ustaliła Wirtualna Polska.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-krakowska-rio-nauczyciele-nie-moga-otrzymac-wynagrodzenia-za,nId,2928512#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Tina K... Nauczyciele nie protestują przeciwko dzieciom...to bzdurna prowokacyjna rozmowa...
Gówno Prawda!
nitrous... Jeśli ktoś zarabia zbyt mało względem swojego wykształcenia to należy albo zmienić pracę i/lub nabyć nowe umiejętność potrzebne do większych zarobków a nie szantażować społeczeństwo i dzieci... jak ktoś nie chcę pracować to "tam są drzwi, proszę uprzejmie wypierdalać".
Kamil K... Udostępnienie dla zasięgu.
https://youtu.be/6QJortxd6Uk
Iza Mil... Bardzo mądra Pani. Mówi jak jest
T W... Wspanialy i bardzo pouczajacy wywiad :)
tiggerw... Od kiedy nauczyciele dostają nadgodziny za wyjazdy?? o.o
Marcin ... Krzysiu kolejny bardzo trafiony gość... ????
Obywate... Nauczyciele są ostatnimi, którzy powinni strajkować. Wakacje - dwa miesiące urlopu w lecie, wszystkie święta, ferie. Każdy pracuje po 8 godzin dziennie, nauczyciel często ma 3 albo 4 lekcje, które przez lata wyrył na blachę i powtarza podpierając się materiałami z książki. A słynne "zabieranie pracy do domu" - pracuje po 4 godziny dziennie ale ciężko już nawet zabrać do domu klasówki [na które sam zna odpowiedzi] w celu sprawdzenia? W każdym zakładzie mają jedną przerwę 15-20 minut. Nauczyciel ma kilka przerw w tym 15-sto i 20-sto minutową na każde 45 minut pracy. Polski system edukacji ma swoje wady ale tymi, którzy powinni strajkować są przede wszystkim UCZNIOWIE, nie nauczyciele. W Polskiej szkole to uczeń ma prawie tyle godzin co robotnik i kilkanaście przedmiotów do których musi się przygotować, często po 7-8 lekcji dziennie a każdy nauczyciel uważa, że to jego przedmiot jest najważniejszy. Jeśli więc chce być dobrym uczniem, mieć prawie same piątki, oznacza to zero czasu dla siebie. Ojciec przychodzi z pracy i odpoczywa. Syn czy córka przychodzi po ośmiu lekcjach i dodatkowo musi się uczyć w domu. Niech nauczyciele nie robią z siebie męczenników. Ilu ludzi ze studiami musi tyrać normalnie we fabryce za 2000? Nauczyciel dostaje 2600 za połowę tych godzin i dwumiesięczny urlop można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że na tle innych zawodów są obok urzędników klasą uprzywilejowaną.
El?biet... Kasta porzuciła pracę! Robotnik sprzątaczka byliby ukarani w/g kodeksu pracy a kasta w/g karnego!A tu zadają podwyżek!A zaraz wejdą seks edukatorzy i popilnuja dzieci!Jeśli ktoś ma nadzwyczajne przywileje to dlaczego nie przestrzega nadzwyczajnych zasad!przepisów! Nie wspominając o etyce zawodowej!
1985may... Bardzo sympatyczna Pani :) i do tego inteligentna :)
Ciekawy wywiad ...ciesze sie że obnażyliście Panstwo oboje całą prawde niejednokrotnie niewygodna
Mam nadzieje, że ta Pani nie bedzie miała po tym wywiadzie problemow
Dzieki temu materiałowi udało mi sie wiele zrozumiec
Moj kolega jest historykiem oprocz tego ma jeszcze z 4 fakultety z kursów tak to dziala a teraz robi piąty fakultet
To straszne bo z tego co on mowi i ta Pani to nauczyciel jest poganianhy jak krowa na pastwisku i rozliczany ze wszystkiego a potem sie dziwimy ze sa sfrustriwani nauczyciele a my jako ucznowie mamy braki w wiedzy
Najgorsze ze oni sami czesto niedouczeni
Ja na szczescie mialam super nauczycieli :) teraz to doceniam z czasem
gacek28... Pytanie z innej beczki, po co uzywasz debilnej nowomowy? Przedsiębiorczyni? Nie ma takiego słowa w języku polskim.
MR T... powinien byc jasny system oceny wynikow pracy danego nauczyciela, tak jak w kazdej firmie w ktorej bylem byly cele do osiagniecia i potem przeglad co roku/pol roku co sie udalo osiagnac...bylem nauczycielem krotko, w gimnazjum... duzo administracji, uklady nauczycieli, rozdawanie sobie lepszych klas i zostawianie tych 'gorszych' np dla stazystow...ogolnie potrzebna jest reforma edukacji a nie tylko podwyzka plac..
adamcze... Zaraz zaraz ile godzin pracuje nauczyciel tygodniowo ? Godzina nauczycielska ma 45 minut . Więc nauczyciel pracuje Od 18 do 24 godzin tygodniowo i jeszcze trzeba odliczyć 15minut z każdej godziny. To oni chcą zarabiać za 40 godzin tygodniowo ? Kto jest pracodawcą kto zwalnia nauczycieli za złe wyniki uczniów. Ten strajk to prowokacja PO .
Maciej ... Rozmawiamy ciągle o tym samym, że to jest złe to do zmiany, ale nic się nie zmienia. Cały czas jest degradacja wszystkiego wokół. Co zrobić by zmienić całe nasze życie społeczne, nie tylko dotyczące oświaty? Zmiana rządzących nic nie wnosi
Ma?gorz... Byle kto nie może zajmować się dziećmi na świetlicy. Czasem taka osoba może wnieść dużo więcej w psychiczne życie dziecka niż nauczyciel odnoszący sukcesy dydaktyczne.
Okiem P... Fajny MILF
Hubert ... Zadaniem szkoły jest zrobienie z młodego człowieka współczesnego niewolnika zaprogramowanego przez system aby robił codziennie to samo i był posłuszny.
kanciak... Krzysiu masz dołek w ścianie. Trzeba zaszpachlować.
Stanisl... Ryba psuje się od głowy, a Polski rząd jest posty od 30 lat. Jeśli chcemy jakiś zmian to trzeba nam świeżej krwi w rządzie, a w tym roku możemy zastosować na konfederację.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g