ŚLUB, ROZWÓD I POGRZEB w jednym odcinku The Sims 4 RWDG...

W poszukiwaniu miłości Cześć Kochani! Dzisiaj przed Wami kolejny odcinek RWDG! Pamiętajcie o zostawieniu łapki w górę wtedy kolejny odcinek Różnic w drzewie genealogicznym pojawi się szybciej! Pokolenie 3 "w poszukiwaniu miłości" przed Wami! :D Jeśli chcesz to wspieraj mój kanał na YT lub Patronite! PATRONITE: ZASADY AUTORKA MĘŻA DLA HAYLEY klaudiaaa883 MODY LINK DO OCZU: WAŻNE LINKI FACEBOOK www.facebook.com/mrsscarlettgames GRUPA NA FB: INSTAGRAM: SIMSTAGRAM WDOWY: SNAPCHAT: Pani Scarlett Origin: PaniScarlett SKLEP: (NOWE WZORY!) Nie zapomnij zostawić ŁAPKI W GÓRĘ! Będę wiedzieć, że podoba Ci się ta seria :) SUBSKRYBUJ, żeby zawsze dowiadywać się o najnowszych odcinkach! WSPÓŁPRACA DONEJTY #THESIMS #RWDG #MrsScarlettŚLUB, ROZWÓD POGRZEB jednym odcinku Challenge ODCINEK Pokolenie


Najlepsze komentarze:

Mrs Sca... Czy wiecie, że to prawdopodobnie przedostatni odcinek? :O
paul ni... Urocza jesteś
Misiula... Może jeśli urodzi się teraz kolejny chłopiec nazwiesz go Axl. Dla fanów Guns'n Roses nie muszę mówić kto to ?
Spikerk... długo i jak na szpilkach wyczekiwany film ukochanej youtuberki ♥ nie mogę się doczekać następnego ;)
Asia 13... Przykre że to ostatnie odcinki tego pokolenia ??
Alicja ... O miałam podobnie tylko że moja simka wyszła za mąż , tego ego dnia urodziła syna i była tak rozbawiona że od razu po porodzie zmarła ze śmiechu ?
Tosia W... Wyjdę na psychiczną ale nie wiem kto musiałby się urodzić żebym nie wybrała największej miłości mojego życia Kurta Cobaina, mam już nawet w głowie wizję simowej Courtney choć wiem że pewnie się nie spełni XD
Szalona... 26. odcinek 3. pokolenia RWDG
Scarlett ogarnia, że nie ma nagrobka Szarloty
??? kongratulationz Karolina
kongratulationz
Magdale... Scarlett, proszę, buduj mi domki w simsach!!
Nie a tak serio to twoi simowie mają szczęście. Jak oglądam Barbie albo RWDG to moje co drugie zdanie to O ale ładnie.
Po pros... Jej 50-ta XD ?. Kobieto coś ty nawymyślała?! Mój muzg już nie nadąża. Ha ha ale tak na serio to świetny odc. Pozdrawiam ??
majcia ... Przeczytałam o co chodzi w następnej generacji i myślę ,że skoro Dave ma tyle rodzeństwa będzie o wiele lepiej pasował do nowej generacji ☺️ super odcinek
Meg G.... 51. UWielbiam tą serię.
kotkot... Jest jakiś mod na jakby tworzenie nagrobka, niestety nie mam linka.
Beata B... Cześć Mrs Scarlett miło ciebie wiedć super mega świetny odcinek z sims 4 w poszukiwaniu miłości to moja ukochana seria pozdrawiam serdecznie miłe środy i wieczoru dla ciebie Karolina i Damian ❤️?
Klaudix... co do Charlotte to jeśli masz ja zapisana w galerii to wprowadź ja gdziekolwiek jako staruszkę i przez mc command’a uśmierc ja ?mam nadzieje ze pomogłam i ze jest to dla ciebie łatwiejsze niż ożywianie jej ?
Zuzia M... Życie Avril to tak trochę jak w tej piosence Carmen nie wiem czy słuchałaś ♥️
?wiat w... Mam takie pytanko. Gdzie można pobrać te takie płachty/kołdry na łóżka? Będę wdzięczna za odpowiedź
Maja w... Mogę serduszko plis??????????????????????
Little ... Bardzo ci pasuje ten kolor szminki❤❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVyGfpuCRD4uYHDmfUeskFg