Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3133 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 25694885 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 32495 użytkowników.

NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła Klub Ronina


ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła Ronina

Najlepsze komentarze:

Marcin ... Trzeba jednak mieć zdrowie na ten Klub Ronina 2.0
Krzyszt... Panie Orzeł tematem głównym na najbliższe tygodnie nie jest bunt nauczycieli, jak pan stwierdził na wstępie, tylko ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE!
Jarosla... Mroki myslenia orła.
Jarosla... He ,he. Pis przyszedl do wladzy z wizja, mowi orzel beneficjent obecnej władzy,, juz widac ze pis przyszedl po wladze dla mnozenia wplywow wlasnej kasty., po pieniadze
Spring ... jozef orzel przyjaciel kaczynskiego to ten co powiedzial nie wiem jak ale bedzie trzeba izraelowi zalacic za 447 skandal https://www.salon24.pl/u/fgb/842872,czy-pis-doprowadzi-polske-do-upadku
monika... Dotrwalam do 30 minut , takiej zenady nie widziałam nigdy ....
monika... Co ten zydek Orzeł pie ------li ? i z tej strony atak na rzad ? tylko pogratulowac Roninowi . Reforme pañi Zalewskiej popieralo 80% rodzicow o czym ten kretyn Orzel nawija !Tylko Janecki , w zadnym przypadku Orzel !!!
string ... "[...]Ja bym go nie nazwał strajkiem Nauczycieli, nawet nie strajkiem ZNP, a szkolnym ciamajdanem, bo to jest dla mnie ciąg dalszy prób rozmontowania państwa przez totalnych agentów obcych stolic i komisji europejskiej "

Szanowny Panie, pora wziąć leki.

To jest własnie połączenie ciemnoty z ideologią. WSZYSTKO co mi nie odpowiada, nie mieści się w mojej głowie, to są agenci obcych stolic i komisja europejska, którzy robią nam rozmontowanie państwa. Są tych agentów tysiące, w każdej szkole, uczą naszych dzieci. Oczywiście, to ułatwia myślenie, bo problem już nie jest złożony, a "przeciwnik" nie ma żadnych racji- bo to agent obcej stolicy. Świat znów jest prosty, na miare widowni.

Współczuje Orłowi, który próbuje choć trochę orać tę głupotę i użyć logikii. Towarzystwo widać mocno zaorane intelektualnie i w głowie jedynie spiski i chciejstwo.

PS.
Płonie notre dame
I DOBRZE!

Ja proszę. Zróbcie tam testy na IQ, albo w net puszczajcie stream bez widowni- ponieważ o ile słuchając prowadzących człowiek może się nacieszyć analizą, o tyle słysząc głosy z widowni ma wrażenie, że to jakieś barachło. W rezultacie dobrą robotę ludzi, którzy się przygotowali, psuje wizerunek oszołomów.
Paul Sz... Orzel to straszny nudziarz i mowi o sprawach nie istotnych. Polska ma byc ograbiona z kasy w ramach ustawy 447. Majatek ma byc przejety przez Zydow a on zanudza o jakis nauczycielach. Kogo obchodzi ZNP? Dzis nauczyciele, jutro pielegniarki, po jutrze hutnicy... W miedzy czasie majatek naszego panstwa przejmuja Zydzi. PiS sprowadza tysiace emigranow z Azji. Juz jest 2 miliony Ukraincow w Polsce, a Orzel pieprzy od rzeczy o ZNP!!!
Conscio... Popieram: greka, łacina i filozofia to podstawy do obronienia prawdziwych tożsamości.
Angelo ... Brak dekomunizacji, nazwania i ukarania zła odbija się teraz czkawką. Może przekazać edukację rodzicom?
Lubansk... Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Dep. Stanu USA! - > https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8
<
Angelo ... Rozmowa o nowym Systemie Oświaty nie powinna odbywać się ze związkami zawodowymi. To temat dla polityków.
Amelia ... Ten bunt jest DEMORALIZUJĄCY MŁODZIEŹ .Dobrze , że ci antypedagodzy zostali ujawnieni . NALEŹY TYCH NAUCZYCIELI USUNĄĆ!!!!! Inaczej nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania szkoły po strajku.
Darek B... Józef O. histeryzuje.. Wywali sie na pysk upolitycznionych nauczycieli.. Nie będą dlugo strajkowac, bo trzeba domowe rachunki placic i cos jeść .. Mniej histerii wiecej rozumu zycze JO..
Jakub J... Odwracanie kota ogonem... Dlaczego wszyscy zapominają o tym, że nauczyciele o podwyżki upominają się od kilku miesięcy? Usłyszeli, że nie ma pieniędzy... Po czym w ramach kampanii wyborczej słyszą o 5 kaczyńskiego.... (koszt kilkadziesiąt miliardów) Nauczyciele zrozumieli, że zostali OSZUKANI (i to jest słowo kluczowe). O strajku było wiadomo miesiąc wcześniej niż sie rozpoczął. Po raz kolejny PiS olał nauczycieli. Wiadomo kiedy było kiedy będą egzaminy, matury itd. Oprócz ustawki z P Proksą rząd nie podjął żadnych działań!
Temat zmiany systemu edukacji, to temat zastępczy, tylko po to żeby zakończyć strajk i doczekać do wyborów. Pseudo minister edukacji ucieknie do Brukseli a nowy minister będzie musiał się "wdrożyć". A nauczyciele... no cóż, znowu nic sie nie zmieni...
Dlaczego ludzie z anomalią anatomiczną (serce po prawej stronie) szukają dziury w całym, skoro wszystko jest tak proste???
Jakub P... W sprawach nauczycieli p. Józef powinien się nie wypowiadać, bo myli warszawkę z Polską, akurat na Pomorzu dyrektorzy nie zapłacą za strajk i wywalają z pracy bezprawnych nauczycieli.
Ursus M... Przypilnować zdawajacych egzamin pisemny gimnazjalny czy maturalny to jedno ale kto sprawdzi te prace i jak będzie wyglądał maturalny egzamin ustny??????
Katarzy... Czy nikt z oświeconego audytorium nie zauważył prostej zależności: Pis rozpoczął demontaż państwa, gwałcił konstytucję, dzielił Polaków na tych lepszego i gorszego sortu. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Dopiero teraz mamy państwo w ruinie i to dosłownej. A do tego amerykanie wyegzekwują ustawę 447 o której nikt z rządu nawet nie wspomniał. A panowie "warzycie" rosół, gratuluję.
Reports... O?! Pojawia się Komitet Obrony Wyborów, który gdzieś się zadekował kiedy był potrzebny w Gdańsku, w marcu tego roku...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA