Sekcja Piłkarska 10: Fornalik: Miałem powiedzieć "przepraszam,...


► Czy Piast Gliwice będzie w stanie zagrozić Lechii i Legii w walce o mistrzostwo Polski? Waldemar Fornalik, trener Piasta, wspomniał w Sekcji Piłkarskiej również o swojej pracy z reprezentacją Polski. ☆ SUBKSRYBUJ ► ✔ Newsy: Sekcja Piłkarska Fornalik: Miałem powiedzieć "przepraszam, spiepłem sprawę reprezentacji?"

Najlepsze komentarze:

Kuba J... Fajny program , goście itd ale dwóch głównych redaktorów TRAGEDIA
Wojtuni... Dobry trener ale tylko na Slasku w Legii Lechu czy Jadze juz by niedal rady nie wspominajac o reprezentacji. Szacunek Trenerze.
Rado Ma... Może zaprosicie Piotra Rutkowskiego skoro był Mioduski
Teo Mal... nie lubię Fornalika od kiedy oszukal PZPN ze swoją pensją podczas pracy z kadrą co dopiero po latach ujawnili dziennikarze. podobno najpierw, po wygraniu nieoficjalnego konkursu zwlekał z podpisaniem umowy na 80k miesięcznie, pojechał bez kontraktu na mecz kadry, a po powrocie stwierdził że albo 120k miesięcznie albo rezygnuje. PZPN obawiając się kompromitacji że selekcjoner prowadził kadrę bez kontraktu uległo i Skąpy Waldek dostał 120k miesięcznie.
Bruno M... Boże, on naprawdę uważa, że był znakomitym selekcjonerem ... Ręce opadają. Dla mnie Fornalik to drugi obok Nawałki Dyzma polskiej piłki kopanej. To co ugrali to wynik niebywałego szczęścia i tyle. Masakra.
Micha? ... Ujmę to tak: fajny program, fajni goście, tylko Ci prowadzący jacyś tacy nie na poziomie. Gdy tylko słyszę rzeczy jakie wygaduje redaktor Staszewski dostaję białej gorączki, nawet Redaktor Wilkowicz (nie bez powodu pisane wielką literą) niestety dostosowuje się do tego poziomu, nad czym ubolewam. Szacun dla trenera Fornalika, że po niektorych z pytań po prostu nie opuścił studia
?ukasz ... Nie tylko Ukraina Słowacja także
Daniel... Troche przesada z tymi atakami na trenera
zdoswia... Szacunek dla Pana trenera. Ciekawie mówi i przyjemnie się go słucha ;)
Tymoteu... 54:04 xD trochę zaprzeczenje tego co redaktor dalej mówi
Sebasti... Fajna rozmowa Panowie, oby tak dalej ;)
Super G... Waldek to najlepszy trener w ekstraklasie, kibic Ruchu pamięta i zawsze będę wdzięczny, szkoda że pozbyto się co w taki sposób, bo sam Waldek odchodzić nie chciał, świetny wywiad, mega inteligentny człowiek.
Arnoldo... Bez dwóch zdań inteligentny facet .
Marek Z... Kurwa Waldek KING a Dlaczego ???? Nigdy nie widziałem Waldka butnego i złego dla piłkarzy może czasami brakuje Waldiemu Gotówy ale jest Kozak
BB King... Panowie albo głośniej mówcie ale podgloscie to w post produkcji bo ledwo was słychać...
Galicia... Panie Waldku zapraszam do reprezentacji
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC3kdAhlT82_QG43j3xSbPyg


Sport.pl ciekawostki

Sport.pl ciekawostki

Historia kanału Sport.pl zaczyna się w dniu 2011-09-21 12:48:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3056 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 37209198 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 115766 użytkowników.