Tylko wRealu24.tv! Ramówka na Wtorek 15.04.2019! Serdecznie...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Tylko wRealu24.tv! Ramówka Wtorek 15.04.2019! Serdecznie zapraszamy

Najlepsze komentarze:

Katka R... WAZNE!!!!
Notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawa 447 -S. Michalkiewicz, TVasme
Zarian0... Właśnie płonie katedra Notre Dame w Paryżu!!!
carla v... no i co ? : ?"szczena opadła" > tej szujce co tu tak Beatę negatywnie komentuje

ta nasza "ramówka" nawet Google się podoba i zasięg ma wielki jak nawet ?naczelny nie ma
Józef ... Polska trzeszczy w szwach. Inaczej o strajku nauczycieli: https://www.salon24.pl/u/nikander/948758,polska-trzeszczy-w-szwach-i-czeka-na-reformy
Janek j... Alizeeeee
Zamknięcie czata Cię uchroniło!:))
carla t... już wiem ! (zupełnie poważnie) : co dla Beaty na first time/duże interview

w ramach stażu najlepsze by było > rozmowa z Braunem ! (szarmancki jest)

a i wystarczy tylko "szczęść Boże" powiedzieć a potem już tylko >? słuchać

(to tak, żeby nareszcie absolutnie wszyscy zadowoleni byli a szujki gęby rozdziawiły)
carla t... OK widzę, że już tu nie mam nic do roboty :
emocje opadły, stresu ani śladu, tekst lepiej redagowany .. częste ?zmiany zastosowane
naturalność i urok osobisty pozostały a nawet sympatycznie się uwydatniły
Marek G... Tylko DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA jest demokracją. Pośrednictwo to niewolnictwo a politycy to zdrajcy. Władza dla Suwerena. Referenda on-line.

Obywatelska inicjatywa ustawodawcza(inicjatywa ludowa) – jeden z elementów demokracji przedstawicielskiej, umożliwiający ściśle określonej przez prawo grupie obywateli, posiadających pełnię praw wyborczych wystąpić z inicjatywą ustawodawczą do parlamentu. Obowiązuje m.in. w Polsce, gdzie prawo takie przysługuje grupie co najmniej 100 tys. obywateli mających prawo wybierania do Sejmu.
Doctor ... No dobrze, żeby nie było tak słodko - bo tu widzę jakiś fanklub powstaje, a sprawa jest poważna, ponieważ telewizja wRealu24 chce chyba być poważna.
Postępów żadnych ja nie widzę. Pani jest sztywna, duka i stara się udawać, że wie o czym duka. Przy tym kiwa się pretensjonalnie, jak podlotek opowiadający o swojej pierwszej randce. Ostatnio ktoś podrzucił linka do spotkania sprzed pół roku, gdzie pani Beata także udawała spikerkę. Na tej podstawie twierdzę, że przez pół roku żadnych postępów nie uczyniła. Niestety, są ludzie, którzy do pewnych rzeczy się nie nadają. Może pani Beata chce być dziennikarką prowadzącą (spikerką, reporterką), ale nigdy nią nie będzie i kropka. Zero predyspozycji. A zachwyty, że udało jej się płynnie jakieś zdanie wypowiedzieć są dla dziewczyny uwłaczające, bo to chyba nie dziecko specjalnej troski.
Mike Sm... Pani Beatko priszę oprawku zmuenić na jakueś delikatnw dziewczęce bo w tych pani wygląda kiazmarnie i quęcej uśmiwchu i luzu i będzie ok.
Sandra ... Beatko samych dalszych sukcesow! Jesteś super!
Hhh Jjj... Więcej nagrywajcie tej propagandy.....
Bartosz... Bardzo nieprofesjonalnie. Jeżeli ktoś nie umie z głowy to powinien sobie napisać parę zdań. Potem zrobić przywitanie do skutku aż wyjdzie - to nie na żywo. Potem powinna być grafika z programami a dziewczyna mogłaby porządnie przeczytać z offa. Na koniec pożegnanie. A tak to wygląda na opier#ol się
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2452 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113808159 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 247916 użytkowników.