Płonie Katedra Notre Dame Czy to upadek chrześcijaństwa?...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Płonie Katedra Notre upadek chrześcijaństwa? Łączenie wRealu Telefony widzów.

Najlepsze komentarze:

Sebasti... To 100% działanie masonerii,Katedra była pod wezwanie NMP,a oni nie nawidzą Matki Bożej.Zastanawia mnie jaką karę przyjdzie im zapłacić za te działania.Tylko Chrystus i jego matka pomogą nam pokonać szatana.Św Maksymilian Kolbe ostrzegał przed ich działaniem.
Fanta Z... Francja niegdyś kraj, który był ostoją chrześcijaństwa, ale to w średniowieczu. We Francji planują rozebrać czy zlikwidować około 4 tys kościołów.
szary m... Polska powinna odbudować Katedrę Notre Dame to symbol naszej chrześcijańskiej cywilizacji Europy , inaczej islam wygra w Europie.
Dominik... Jaka katedra się zawaliła mózg Ci sie zawalił......
Jerzy R... Europa pada, Francja płonie. Dajcie Uni Europejskiej większą władzę, dajcie większą władzę Tuskowi i jego popaprańcom a zniszczą Europę lepiej niż Adolf !!!
Ewa Ron... Nie wiem ale Narud jeśli jest silny w w chrześcijaństwie to przez spalenie możemy modlić się na ulicy jak nie było by domu Bożego. Po drugie tam jest Masonów dużo kturzy chcą zniszczyć chrześcijan.
Good Lu... To nie jest Noter Dejm!!!. Ale Notre Dam!.
Robert ... No Piotr niezła oglądalność 102 tysiaki wow
Mateusz... Chrześcijaństwo i białą Europę może uratować tylko nowa krucjata przeciwko islamskiej inwazji. Albo ludzie złapią za broń i będą bronić swojej kultury i domów albo zostaną pokonani. Dobrym słowem i miłością nie uratuje się tej cywilizacji.. Cała ta miłość i dobre słowo doprowadziło nas do tego momentu i dlatego Europejczycy nie mogę czuć się jak w domu w Europie.
janeczk... 28:38 Jakoś to uczenie na błędach nie idzie... Słuszna riposta pana Piotra. :(
Maria S... 11 MAJA POWINNOSCIA POLAKOW JEST B Y C W WARSZAWIE W PROTESCIE PRZECIW USTAWIE 447 , BY NIE POZWOLIC NA OGRABIENIA Z DOBR NASZEGO KRAJU PRZEZ ZYDOW.!
SzefQ M... I po co ku*wa było przyjmować tych brudasów????
Ewa Ron... Ja uwarzam że to jest straszne też co się dzieje w państwach Unijnych to działa Masoneria dlaczego tak długo walczą żółte Kamizelki i nic nie zdziałają sam Makron jest Masonem i co on robi nic więc Unia Europejska samo zło Ameryka też przecież jest za Projektowana przez Masonów poczytajcie sobie Stanów Zjednoczonych nie było i ja utworzyli Masoni tam jest dużo Masonów.
Dominik... No bo tak pierdoli bez sensu
Urszula... Więcej optymizmu! Katedra Note Dame zostanie odbudowana szybciej niż nam się wydaje a wiara jest w ludziach! Architektura to tylko dom, miejsce spotkań i modlitwy katolików. Papież za jakiś czas się zmieni.
Ewa Ron... Musimy się mieć na baczności ale już Szwecji już nie ma Francji też już na same święta po byli chrześcijan Kościoła. Ten papież to Mason. I już nie wierzę w Watykan.
JMO xD... Jeba*e Araby podpaliły
Iwona B... Niestety mam wrażenie że na naszych oczach kończy się pewna epoka, epoka chrześcijańska w Europie? Polacy w nas nadzieja! Bądźmy blisko Boga i módlmy się za ratunek dla Europy ?
Janusz ... Pierwszy co powinien ja gasic to papiez Franek!
Micha? ... Może to teoria,,, ale to mógłby być biznes idealny,
A) spadek poparcia dla Makarona- teraz sytuacja wręcz odwrotna, cały świat pokazuje Go i mówi na temat wspaniałej postawy

B) motyw ekonomiczny- cały świat odbudowuje Katedrę zanim się spaliła, pieniądze już były przelewane, aktorzy, gwiazdy, biznesmeni, prezydenci, każdy się prześciga, kto da więcej,,, straty finansowe minimalne,,,

C) biedniejący Paryż, który przestał być atrakcją turystyczna na miarę swojej potęgi sprzed 20,,, nowa trakacja turystyczna przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających,,,

D) jak dobrze, że nie spłonęły dzieła sztuki,,,, i zdążono je wynieść
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2452 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113808159 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 247916 użytkowników.