Ratownicy wyciągnęli chorą, nagą kobietę z mieszkania. „Wywlekli...

Rutynowa interwencja ratowników medycznych, w asyście policjantów i strażaków, zakończyła się skandalem. Wezwani do chorej kobiety funkcjonariusze, mimo zdecydowanych protestów sąsiadów, siłą wyciągnęli nagą kobietę z mieszkania i umieścili w karetce. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Ratownicy wyciągnęli chorą, nagą kobietę mieszkania. „Wywlekli zwierzę” UWAGA!


Najlepsze komentarze:

Maria N... Takiego czegoś to jeszcze nie widzialam.
Grazyna... Katastrophe co to jest po prostu skandal
adogaj... masakra, to jest aż straszne
Aga Szy... Najgorsi w tym wszystkim i tak są ludzie, którzy to nagrali, a potem udostępnili nagranie telewizji. Pewnie obejrzało to kilkadziesiąt osób, które przy sprawie pracowały i to nieocenzurowane. To ci sąsiedzi upokorzyli tę kobietę przed całym krajem. Czemu nikt o tym nie mówi? Ratownicy mogli postąpić inaczej, ale to nagrywający poniżyli tę kobietę najbardziej. Jeszcze zrozumiałabym, gdyby nagranie miało być tylko dowodem do ewentualnego zgłoszenia ratowników, ale udostępnienia nagrania telewizji już nie zrozumiem.
Marta N... Tak samo obchodzą się z pacjentami w szpitalach i w hospicjach. Zero szacunku.
Sad Sad... Te osoby już nie powinny pracować w pogotowiu
Karolin... Kochana sluzba zdrowia jak byla tak i jest prymitywna, posmiewisko calego swiata!Ludzie placa skladki na ubezbieczenie a sa traktowani jak smieci!?????????
malagen... Ciekawe czy w taki sam sposób jeden z drugim niósłby własną matkę lub żonę?
Kuba St... Wywiad z Trevorem !!!!
Krzyszt... Takie coś tylko w Polsce ?
Polski ... 1:03 ktoś sie zjebał
Luks El... Polska medycyna ?
Casabla... Do zwolnienia i to natychmiast
Maggan ... To tylko w Polsce i w Putina kraju cos takiego moze sie wydazyc !! Ciekawe jakie konsekwencje poniosa te ochlapy ludzkie . Tak histerycznie broni sie nienarodzonego plodu a tych ludzi co juz sa na ziemi Polskiej traktuje sie jak smieci !!!
Alfa & ... To nasi wspaniali pracownicy służby zdrowia...
Katrin ... Na przemial takie pogotowie.kto tam pracuje??
ANARCHO... Podać cweli do Trybunału w Strasburgu
P & G... Kpina. Szanuje lekarzy ale niektórzy to naprawdę skurwiele i większość bez ludzkiego instynktu. Wszyscy z miejsca dyscyplinarnie do zwolnienia.
Marzena... Witam serdecznie oczywiście zachowanie służby zdrowia nie do przyjęcia gdyż zapomnieli o godności człowieka napewno nie było problemem czymś ja nakryć i zanieść do karetki jak człowieka bo takim wleczeniem to jeszcze jej krzywdę zrobili z pewnością ale co mieli się przejmować chorej psychicznie nikt nie uwierzy jeśli nie mogli sobie poradzić oznacza że nie wykonują swojej pracy prawidłowo przecież mogli wezwać wsparcie jej nagi wizerunek może ktoś nieuczciwy wykorzystać chyba nikt z nas nie chciałby tego dla siebie takiego traktowania
Wojtas ... Mam nadzieje ze poniosa konsekfencje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN