W PUNKT ANDRUSZKIEWICZ, KS. CISŁO CZY NARODOWCY SĄ...

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!PUNKT ANDRUSZKIEWICZ, CISŁO NARODOWCY PROROSYJSCY WIELKI CHRZEŚCIJAN


Najlepsze komentarze:

Bob San... Profit wynika z tego ze tresci sntyunijne nie przechodza przez media niemieckie. A dalej prasa zach boi sie antysemityzmu. Sputnik w tej sprawie jest bardziej neutralny.
Mateusz... Tfffuuuuu
Micha? ... Może kuzwa zapytajcie o to Pana Bosaka, a nie sprzedawczyka Andruszkiewicza, oczywiście nie zrobicie tego bo dostaniecie prawdę między oczy i ludzie dowiedzą się prawdy. Zero faktów tylko ataki personalne, mam gdzieś taką telewizję.
Mariann... Jakim prawem ktoś ma zabraniać lub dyktować komuś z kim ma się spotykać, czy udzielać wywiadu. Co za czcze gadanie. Zarówno Bosak, jak i Braun mogą rozmawiać, z kim im się podoba i POPiSowcom nic do tego.
Tadeusz... nie pro-rosyjskość jest istotna a pro-kremlowskość, to jak z konfederacją targowicką - też uważali się za patriotów i nawet pouczali z wyższością a skończyli jako ułatwiacze likwidacji Polski
Mateusz... Bardzo słaba praca Pani Redaktor. Ciężko się słucha gdy dziennikarz ma swoją tezę, której bronić idzie na wywiad. Jak lubię TV Republika, to takie dziennikarzenie mnie odstrasza.
Joseph ... nadchodzi czas gniewu BOŻEGO zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią związaną z przyjściem na Ziemie, JEZUSA CHRYSTUSA-czy to nauczyło nas czegokolwiek i czy na codzien żyjemy tym szczególnym znakiem?????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Malgorz... Pan Poseł Winnicki nie atakuje rządu, tylko mówi jak jest i to tak was boli. Co powiecie na ujawniona notatkę z ambasady USA i polecenia w sprawie 447, my już o tym wiemy. Tego się nie da zaklamac.
Joseph ... fotografia czarnej dziury to nic wobec niejasnych wypowiedzi przedstawiciela ruchów narodowych a sprawa strajku tzw.nauczycieli powinny zająć się organa ścigania bowiem jedna ze stron procesu kształcenia/uczniowie/są totalnie zagrożoną grupa i czy to jest normalne????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Exegi M... Grzesiu Braun, Winnicki i Bosak, to ruscy ludzie w Polsce :-))
Andrzej... Republika srają w gacie.
Pawel B... Zal wam dupe sciska ze powstala Konfederacja
Tomasz ... Boze co sie dzieje z ta telewizja ??? Ta pani to frontowa pisowska propagatorka, niech odrobi lekcje z elastycznej polityki i skupi sie moze na notatce ujawnionej przez S. Michalkiewicza! Polityka Pisu co do Ameryki jest jedno wektorowa i amerykanie wiedza ze pis nie ma odrotu i beda musieli placic roszczenia zydowskie! pamietajmy ze w sprawie 447 pispo mowia jednym glosem!!! TVPIS=TVREPUBLIKA=TVWPOLSCE=TVN !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw