Krzysztof Bosak o imigrantach w Polsce: Moim zdaniem rząd...

Polska chce odstąpić od światowej konwencji ws. migracji. Moim zdaniem rząd prowadzi podwójną grę obliczoną na zagubienie i zdezinformowanie wyborców powiedział Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego. Problem polega na tym, że my w Polsce dokonujemy podmianki. Całymi milionami jest sprowadzana tania sila robocza ze wschodu. Wszystko to się dokonuje pod presją zagranicznych koncernów, które potrzebują taniej siły roboczej stwierdził z kolei Jacek Wilk, Wolność.Krzysztof Bosak imigrantach Polsce: zdaniem rząd prowadzi podwójną


Najlepsze komentarze:

Andrzej... Pan Bosak ma łeb jak sklep i w chuj półek.Młody, intelige ntny.
Andrzej... Umowa z jaką Koreą,?chyba północną,ale kto ich z tego kraju wypuści?,a jak z południową to żart?
Wies?aw... Dlaczego Naród Polski nie jest na bieżąco informowany o aktualnych decyzjach rządu jego planach na przyszłość, milczenie w ważnych sprawach wydawanych pieniądzach ,dlaczego o tym Naród dowiaduje się pokątnie !!! kuhwa kto Tu w Polsce w końcu suweren ???
Agata O... Super goście ?
Mata Ha... PIS to syjonistyczna chorągiewa jak mogą to szkodzą Polsce ale jak im się dupa zapala to robią jakiś ruch pozorowany żeby uspokoić opinię publiczną poczym znowu wracają do swojej parszywej antypolskiej polityki taka jest ich żydowska taktyka wyniszczania Polski . PIS z Kalkstainem na czele to klasyczny syjonistyczny koń trojański
Mata Ha... Jednym słowem ten parszywy antypolski rząd robi z Polski drugi Bangladesz na życzenie korporacjnych molochów.
LORD KR... Napewno prowadzą podwójną grę. W hu...lecą !!! 14 lat w gównianej UE a realne zarobki 400-500 euro , kurwa to jakiś dramat!!!
Jan T.... Dlatego między innymi PiS w zasadzie przegrał wybory samorządowe 2018 r. (wg mnie), że sprowadza obcokrajowców np. w I połowie 2018 r. to w sumie ok. 140 tys. osób w tym głównie: muzułmanów to prawie 4 tys. (Bangladesz, Uzbekistan, Azerbejdżan i inne);
hindusów czy im podobnych – 14 tys. (z samego Nepalu 10 tys. i Indii 4 tys.);
z Ukrainy i Białorusi – prawie 110 tys. (w tym z Ukrainy 100 tys.)
A zatem nie dotrzymuje PiS wcześniejszych obietnic wyborczych w sprawie obcokrajowców.
M M... Wystarczyłoby wyprowadzić minimalne wymagania płacowe jeśli chodzi o imigrantów zarobkowych, na przykład na poziomie 15.000 zł brutto miesięcznie. Jeżeli chodzi o imigrantów biznesowych to tylko w przypadku rejestracji spółki z.o.o. i kapitałem powyżej 500.000 zł. Nie dałoby się wtedy sprowadzać ciapatych z obsranymi łapami do dowożenia fastfoodów lub pracy na budowie za gówno stawkę. Pobyty stałe wydawać po min. 5 latach pracy i mieszkania tu i znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym a dopiero po 10 obywatelstwo rownież z podwyższonym stopniem znajomości języka. Kryminalistów od razu w samolot a tych z krajów Allaha ograniczyć jedynie do dyplomatów.
Luc Sca... Bosak.KLASA SAMA W SOBIE. Warto sobie wygooglowac jego wystąpienia, rożne aby mieć pogląd na tego człowieka. PS. Najlepsze chyba wg mnie było wystąpienie Pana Krzysztofa w "kropce nad i" Moniki Olejnik w TVN'ie.
Po prostu to było coś niesamowitego...
szkoda ze nie mam pełnego linku do tej rozmowy ale Pan Bosak wtedy mi zaimponował.
Szkoda tylko ze teraz trochę obniżył trochę agresywność w swoich wypowiedziach.
Inteligentny koleś.
gdyby ktoś miał link to byłbym wdzięczny.
Grzegor... Panowie może wspólna partia?
AdamMor... jaka reklama na koniec filmu? o LGBT xDD
Androfi... Jedynym wyjsciem z tego jest zmiana rzadu PIS na II RP albo Ruch Narodowy.
Pork Ea... Koreańczycy?? A niby którzy, bo dla tych z południa, Polska to kraj 3-go świata a ci z północy maja rodzić się, żyć i umierać w kraju wiecznej szczęśliwości czy w Korei Północnej. Czy jest jeszcze jakaś trzecia Korea?? :/
Lares... Słusznie mówi z tymi marszami dumy homoseksualnej (w Polsce też zaczyna się to nazywać pride week). Zauważmy, że w krajach gdzie wywalczyli już wszystkie przywileje rodzinne, oni nadal maszerują, właśnie w formule pseudofestiwali pride week.
Edward ... TO WSZYSTKO KŁAMSTWO !! Najpierw nazywa się ich pracownikami, później uchodźcami, a kiedy indziej prześladowaną ludnością. Ale cel jest jeden, UNICESTWIENIE BIAŁYCH PAŃSTW NARODOWYCH. A nazwy tego nowego okupanta i proletariatu, są najmniej istotne, a najbardziej miarodajną nazwą jest NAJEŹDŹCA.
11/11 P... Ruch narodowy to ci co popierają putina i piszą listy poparcia dla niego? A putin nam pluje w twarz ale takim zdrajcom jak RN to nie przeszkadza. Art. 354 kodeksu karnego ruskiego zabrania pisania o napaści na Polskę czy współpracy z hitlerem. I jacy z was patrioci? Zdrajcy.
Jan Sit... Super
oswieca... Bosak to mądry facet ale nie ma racji o kościele to to samo co islam wrogie wszystkiemu
anton D... jeszcze jedno - ja nie widze jakiegoś nawału imigracyjnego, widze duzo cudzoziemców z różnych stron świata ale nie słyszałem o ani jednym przypadku osiedlania się w Polsce. I jeszcze jedno - za rok UKRAINCY przeniosą się do Niemiec, w Niemczech już się o tym mówi. Radziłbym po raz kolejny nie brandzlować się za bardzo pod te imigracje :(((
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg