Polska demontuje demokrację? Wg New York Times, z poparciem Trumpa

Aleksandra Rybińska omówiła i skomentowała najciekawsze artykuły z prasy zagranicznej.Polska demontuje demokrację? Times, poparciem Trumpa


Najlepsze komentarze:

Kamil B... Nie linkujcie tego stękania! Kto daje radę tego słuchać?
Adam Sz... The New York Times is in my case communist fake propaganda ????
Mieczys... Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla potrzeb KOMUNIZMU.Z "Przedwczesnego Świtu" : W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
g_r_e_g... Boze!!! Czy ta prowadząca nie potrafi czytać płynnie?!?!?! Ciezko ją słuchać.
Say it ... Aczy sa jakie kolwiek,pozytywne artykuly o Polsce ?. Czy wszystko czarno szaro niebezpiecznie?
Mirek M... New York Times jest zydowskim propagandowym pismem, tak, jak okolo 90% wszystkich mediow!  Zydowskie czasopisma nigdy nie powiedza prawdy, tylko beda pluc na Polske i ukrywac wszelkie dobre zachodzace zmiany!  Zydzi trzymaja korek na prawdzie historycznej, ktora wyglada bardzo niekorzystnie dla nich. Chowaja prawde o zydowskich mordercach na Polakach I wlasnych zydach!!!  Boja sie rowniez, ze wiele panstw mogloby oskarzayc ich o wyludzanie milionow na rzekomo "biednych I niewinnych Zydow w czasie wojny"!!!
Mirek M... The New York Times is rich Jew/Zionist magazine like most of the media. So do not wait for good opinion about Poland. Jew propaganda work for last 70 years against Poland to hide the truth about WWII and holocaust!  They also cover Jew war crimes against Polish Nation and Jew war crimes against own Jews!!!  They are afraid that they may pay back to all countries they scam for millions on "poor and innocent" Jews!!!
RobS64... Kto wygrywa wybory może WSZYSTKO, nie musi mieć większości konstytucyjnej aby zmieniać konstytucje, bo realizuje swój program i co obiecał to teraz musi przecież zrobić, bo wygrał a demokracja jest ok bo można MÓWIC co się chce. (w/g PiS)
oswieca... democratic liberals w niemczech niszczą niemcy kazde euro zapłacą Putinowi wykorzysta przeciwko europie i Polsce lewactwo pomaga Putinowi i niszczy europe
Aleks P... Brawa dla prezydenta Trumpa. Brawa dla prezydenta Dudy. Obaj Panowie się rozumieją bez słów. Pozdrawiam panią redaktor Rybińską.
zielony... SIEJESZ BABA PROPAGANDA
Say it ... Zydostwo w USA "odwdziecza" sie za setki lat "przechowywania" ich w Rzeczpospolitej.
Jerzy S... Najwięcej do powiedzenia w sprawie tego co się dzieje w Polsce mają oczywiście zagraniczni lewacy
Stanisl... A Ja bym apelował żeby nie tylko wymienić sędziów ale Panią redaktor za wyszukiwanie wiadomosci szkalujacych Polske.
greg gr... PO razem z KOD to szambo polityczne z polski a POLACY mieszkajacy w USA nie moge powiedziec wszyscy ale bardzo duza ich to trolle pozdrawiam z KANADY
zenon l... Niemcy dostają czkawki bo projekt Nord Stream 2 będzie nie potrzebny ?
Moto... jakie sądy są każdy widzi. Nie ma czego bronić. Podobnie z konstytucją Kwaśniewskiego. Natomiast ja się boję spisku PISu z żydostwem przeciwko Polsce. Żydzi zrobią z Polski drugą Palestynę z błogosławieństwem USA. No i co z tą deklaracją z Marakeszu podpisaną przez PIS ?
Serwis ... CZY NIEMCY ZOSTANĄ WYRZUCONE Z UNII EUROPEJSKIEJ?Myślę że są na dobrej drodze. Reżim z Berlina uruchomił traktat 7 UE wobec Węgier fałszując wyniki wyborów i planuje karać następne kraje za prowadzenie suwerennej polityki. Demokracja w Niemczech jest fikcją. Wszystkie instytucje ,partie polityczne ,media są podporządkowane reżimowi. Łamanie praworządności nie jest inncydentalne ale jest sposobem utrzymania się reżimu przy władzy.
Antyczn... Polak to dumny i mądry katolik z wielkiej cywilizacji wolności.. Vivat Chrystus król Polski...
CJG dug... Bez uni byl blogi spokuj teraz niszcza kraje i ludzkie zdrowie jak za marsista
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg