Janusz Korwin Mikke: Dzięki moim wypowiedziom nasza partia żyje

Pierwsza część rozmowy Piotra Barelkowskiego z Januszem Korwin Mikkem, partia WOLNOŚĆ, o koalicji WOLNOŚCI z ugrupowaniem SKUTECZNI Piotra Liroya Marca.Janusz Korwin Mikke: Dzięki wypowiedziom nasza partia żyje


Najlepsze komentarze:

Don Dav... Ale w chuja lecisz panie prezenter. Dla głupich to twierdza, dla mądrych klęska, przysięgam.
Don Dav... Jak ktoś zapewnia, że jest skromną osobą to za pewne biorę, iż kłamie z premedytacją. Pozdro dla P. Janusza. Tęgim ujcem ich po twarzy.
Kacper ... Redaktor bogaty zasób słów i najważniejsze jest neutralny to świadczy o profesjonalizmie brawo !!!
Miko?aj... Chcecie głosować na JKM? To odsyłam do materiału z jego wizyty u Roli: "pracowników należy wyzyskiwać!".
Martyna... On reprezentuje poglądy liberalne, robi to co uważa za słuszne bo może. Widać że ten człowiek ceni ponad wszystko wolność słowa i wypowiedzi oraz wolność wyboru. Robi to od tylu lat, szanuje go za to.
?ukasz ... To ten rusofilski pajac w muszce jeszcze żyje?
arkadiu... W stosunku z naszymi politykami Mike to światły człowiek
Dwimery... Dzięki moim wypowiedziom nasza partia żyje
No to tylko pokazuje jebitny poziom tej partii. Jak pomyśle, ze kiedyś byłem korwinistą i to fanatycznym to aż mnie skręca ze wstydu i zażenowania
John Co... https://www.youtube.com/watch?v=YmFZihj8tYY - kolejny dowod ze zydzi uzywaja terroryzmu i terrorystow do swoich celow politycznych.
penetru... Dzięki wypowiedziom Mikkego jego partia żyje dopóki nie zostanie rozwiązana z powodu braku wyniku wyborczego.
Teresa ... Panie Redaktorze Barylkowski, przepraszam Barelkowski, jak sie rozmawia z czlowiekiem takiej klasy jak Pan Janusz Korwin-Mikke, trzeba sie troche wiecej liczyc ze swoim slownictwem. Obraza Pan nie tylko Pana Janusza, ale rowniez sluchaczy, a co gorsza sluchaczki.
HusarBB... Mniej proruskiego gadania i będzie 10 % :)
Szymek ... raczej dzięki moim podatkom złodzieju ,które ukradłeś z tzw europarlamentu .Jak nic nie robisz ,a zarabiasz 100 tysiecy zł z czyich podatków to złodziejstwo ,no nie korwinie.Twoje słowa sprzed lat ,rózni sią tylko kwotą .Nic nie robiłeś czyli kradłeś
Maria B... Większość ludzi to debile....i tyle...powodzenia JKM
John Na... Cóż za niekompetentny i obrzydliwy redaktor
Paul Pa... WOLNOŚĆ dla RYNKU
Aleksan... Protokół 1%
Tomasz ... Jestem muzykiem i co zauwazylem.Wszelkiej masci grajki teraz spiewaja jej piosenki.Pokazuje sie to w TV.Lansujecie sie koledzy po fachu na jej sztuce.Wydaje sie wam ze do jest dobre.Moze dla was jest.Bo sami nie robicie piosenek ktore ruszaja ludzi.Nie pamieta sie was a kiedy zaspiewacie piosenki Kory to przynajmniej zaczna o was mowic.Jest to tez taktyka marketingu.Wy tego nie robicie aby oddac Korze hold.Wy to robicie aby sobie dadac punktow.I to mnie w was mierzi.Znana vokalistka, taka ktora zabija was wszystkich umiejetnosciami Edyta Gorniak powiedziala ze nie bedzie spiewac jej piosenek bo nie da sie oddac ducha i klimatu Kory.Tak jak nikt nie zaspiewa jak Niemen.Ale wy, slabiaki czujecie ze macie wszystko aby spiewac jej piosenki.Nie macie nic.Waszych piosenek nikt nie spiewa tylko wy.Jak zejdziecie z tego swiata nikt nie bedzie spiewal waszych posenek.Nad tym sie zastanowcie troche wiecej i przestancie robic siare i sztuczne zamieszanie.
szokpl... Morały prawione przez dziadka co się uczciwą praca ani jeden dzień w życiu nie skalał.
PC KEY... Moze i sie czepiam, ale nie mowi sie w studio tylko w studiu, tak wiem, ze kiedys tak bylo jednak od jakiegos czasu"w studio" przestalo byc prawidlowe.
Pozdrawiam
Panna L... ten prowadzący tylko mnie wkurza?
Stronge... Co za troll z krula
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg