Janusz Korwin Mikke: Lepiej jest dla kraju jak rządzi nim małpa...

Druga część rozmowy Piotra Barełkowskiego z Januszem Korwin Mikkem, partia WOLNOŚĆ.Janusz Korwin Mikke: Lepiej kraju rządzi małpa socjalista


Najlepsze komentarze:

kuba911... Socialism Kills - 100-200mln humans kills
Olo W?s... 3:57
Korwin-Mikke Krul o małpie
Piotr P... Denerwują mnie ten gość który prowadzi ten wywiad, non stop podkreśla że Korwin w polityce nie odniósł żadnego "sukcesu"ze się jego teorie nie przekładają sie na słupki sondażowe... Prymitywne
Devilis... 2x0=0
anja no... ma racje ja nigdy kory nie sluchalam ,bo co bo inni uwazaja ze to byla dobra muzyka?
Miceliu... Akurat karierą Hitlera jak najbardziej kierowała Rosja - w tym sensie, że go sponsorowała, wspomagała materiałami strategicznymi (aż do chwili najazdu!!), a poprzez zakaz dla komunistów do sojuszu z socjalistami Stalin w ogóle umożliwił dojście Hitlera do władzy. - Nie musieli sterować jego poglądami, tylko wyhodowali tego "wściekłego psa", żeby się rzucił na Europę. Dziwne, że pan Mikke tego nie wie...
cierp i... Korwin na Wawel - wybierzmy mniejsze zło! >:D
l M... O matko całe to wPolsce wPolityce itd to takie pisowskie bagno, że aż dziw bierze, że ktoś to ogląda/czyta. Zupełnie jak gówno wyborcze tylko inna partia. Tylko redaktorzy bardziej jakby po głębszym.
Tomasz ... Jak zwykle pokazał klasę. Brawo i tak dalej
KAMIL S... JKM!!!!!!
Mr. Sev... JKM na króla Warszaw! <3
Sheut6... Lubie tego prowadzacego, nie jest chamem.
Ekhart... Już się niedobrze robi od tego Korwina i śmiesznych wypowiedzi jego nastoletniego elektoratu. Nie ma to jak od lat dzielić prawicę i wyznaczać jakieś śmieszne trendy, że prawicowa partia musi być w pełno wolnorynkowa, bo inaczej są socjalistami, czyli lewica. No, a dzieciaki łykają jak pelikany i powtarzają później bzdury, których często nie rozumieją. Korwin to dobry felietonista, myśliciel i filozof, dużo osób nie rozumie jego metafor i anegdot, ale prawica powinna go w końcu ostro zdyskredytować i jasno odsunąć go na margines, bo tylko od lat ją dzieli, a na dodatek bardzo szkodzi swoimi wypowiedziami i prawicy, i centroprawicy (m.in. libertarianom), bo później różne ugrupowania są kojarzone z jego rewelacjami.
Marek P... Macie przyklad czlowieka ktory zrobi ci wszystko za kase ...czas nieublagany"
Gadka komucha
Marek P... Redaktorzyna...zapyta i juz sam odpowiada...dziad nie nadaje sie ..a ten wkurwi...glos
Do pegeeru go
Dwimery... No, Janusz. Słupki ida w góre jak POPIERDOLONE. Jeszcze nieługo przekroczą 5%, musisz coś z tym zrobić
Marcin ... Co do Paraolimpiady się z nim NIE zgadzam - skoro ułomki chcą uprawiać sport i zdobywają medale z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI i ktoś organizuje paraolimpiady bo ma PRYWATNĄ kasę na to to ok. NATOMIAST co do spraw gospodarki zgadzam się z nim w 100% - obniżać podatki, biurokrację umniejszyć i TWORZYĆ DOBRE PRAWO przyjazne zakładaniu przedsiębiorstw bo 1) korzysta pracodawca bo ma łatwość w prowadzeniu firmy i niskie podatki dzięki czemu maksymalizuje zyski i 2) korzysta pracownik bo ma szanse znalezc pracę i też ma niskie daniny na rzecz państwa na wypadek gdyby znalazł się (nie daj NIKOMU Boże) na bezrobociu. Rzecz kolejna wojsko - również utrzymywane z kasy państwa ale do tego wolność w zakładaniu organizacji strzeleckich oraz PRAWO DO POSIADANIA BRONI PALNEJ - cywil uzbrojony w Colta SAA zdziała tym jednotaktowcem więcej niż policjant drogówki.
mylo pa... Folklor polityczny...
Marek M... Barełkowski ale ciotka z niego, po co tyle błaznuje?
Brutus ... Chińczycy przeszli do kapitalizmu bez prywatyzacji, więc miałby Korwin pole do popisu, zamiast ryć ze śmiechu. Sprzedałby Orlen, PGNiG i wszystko, ku uciesze Putina i rozmaitych monopoli, ale Chińczykami się zachwyca.
Damian ... Prowadzący jest beznadziejny tak skrajnie, jak tylko można. Masakra... dno i 5m mułu. Kto go w ogóle wpuścił do TV???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg