Tajne Rokowania Rządu PIS i USA o Roszczenia o Pieniądze od...

► Polscy Żydzi Przędziw Roszczeniom o Just Act 447 ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Tajne Rokowania Rządu PIS i USA o Roszczenia o Pieniądze od Polski z Just Act 447 Analiza Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Szef Mosadu Ma Polskie Obywatelstwo Zgadnij Za Co ► 2. ► ZACZĘŁO SIĘ Polska Oficjalnie Dostała Żydowskie Roszczenia na 330 MLD w tle 447 i USA ► 3. ► Wyciekła Tajna Notatka PIS o Ustawie IPN Spór Izrael Polska ZAPLANOWANY? ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): ► ► Kontakt biznesowy: ► ► ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► #pieniądze #usa #447 #polityka #handel #prawo #pis #polityka #podatki #morawiecki #pieniądze #afera #komentator #ator #bankTajne Rokowania Rządu Roszczenia Pieniądze Polski Analiza Komentator


Najlepsze komentarze:

Teresa ... Jesteś NAIWNY Krzysiu jak zwykle
Marian ... Nie nie ... Nie że będa wypłacać potajemnie etc. Bo niby z czego ??? !!! Pl się co roku ślizga z budżetem. Dług publiczny etc. Jeśli to przejdzie a przejdzie. To moim zdaniem. Będziemy w swoim kraju z roku na rok widzieć coraz więcej zamożnych panów z pod znaku gwiazdy... Co będą sobie wygodnie żyli. Na stołeczkach które im dadzą !!! Ich koledzy!!! A jeśli nie będzie tzw miejsca. To będą im wypłacane pieniądze i to nie małe. Bo i niby 300 mild długu jest. To na dostanie życie dla wszystkich starczy. Polaczki "mężczyźni" będą paliwem napędowym tego kraju. A poleczki będą im dawać. I rodzić. Bo będzie im się opłacać. Takie mamy kobiety ( kto ma więcej )
kaszeli... "Konfederacja" jest przeciwko uroszczeniom
Antoni ... kids
Yan Kow... W obecnej sytuacji na wszelkie żądania nienależnych roszczeń - PL rząd powinien odpowiedzieć wielopoziomowymi roszczeniami wzajemnymi które są zasadne na podstawie wydarzeń z 2 wojny !
Yan Kow... Sprawa jest bardzo prosta NIENALEŻNE ROSZCZENIA stają się należne jeśli zostanie wyłudzona na ich poczet tylko złotówka ! To stary bandycki sposób na uznanie nienależnych roszczeń ! Oczywiście agresor/oszust opowiada o swej dobrej woli zapłaćcie tylko drobną część lub rozłożymy wam na małe ratki - Przecież tą metodą rabowana jest ludność Polska od dawna przez pseudo firmy windykacyjne ! Daje to do myślenia kto jest ich właścicielem - prawda ?
Yan Kow... Ale nawet drobne ustępstwo w sprawie uroszczeń to jest przyznanie się do WINY !!! Jakiej WINY !!! ? Polska niech wystawi roszczenia za zamordowanie Polaków ukrywających czosnkowych ! TO SĄ ROSZCZENIA ZASADNE I OGROMNE !
Yan Kow... Ale to Polska ma pełne prawo wystawienia roszczeń do zdrajców którzy nie reagowali podczas napaści niemieckiej w 39 roku - to oni są winni holokaustowi oraz zrujnowaniu polskich terenów oraz wymordowaniu milionów Polaków oraz Czosnkowych obywateli PL !!!!!!!! A to z tego powodu że Polska po napaści niemieckiej przestała istnieć znalazła się pod wyniszczającą okupacją gdzie to okupant niszczył zajęty kraj !!!!
Kacper ... kds
jacek m... kds
Dominik... Jedno mowią drugie robią, brzydko brzydko:(
Kamil S... pozdrawiam
Tagnar... W wyborach mamy pozorny wybór, możemy głosować na "Hände POch", PISrael oraz mniejsze partie które albo nie przejdą przez próg wyborczy albo będą stanowić nic nie znaczący margines.
JF KENE... Pozdrawiam serdecznie Krzysztof ?
Luc Bul... Po prostu trzeba to rozpropagowac na arenie miedzynarodowej I protestowac przeciw rasizmowi I szowinizmowi!!!!!!!!Opinia publiczna w Polsce I na swiecie nic otym nie wie!!!!
/nierzadowi o to chodzi!!!!!!!/
Luc Bul... Tu chodzi o przejecie terytorium!!!!!!----roszczeniom nie bedzie konca!!!!!!!!To jest wojna na wyniszczenie!!!!!!!!
Luc Bul... PIS--to bydlo I kanalie polityczne.Zdrada!!!!!
Luc Bul... Zawsze jest wyjscie!!!!-ale PIS wprowadzil nas w bezalternatywny sojusz-- gra razem z wrogami przeciw Narodowi!!!!!To zydowska agentura!!!!.To jest katastrofa dla Panstwa I Narodu!!!!!!Wszystkie dzialania PIS sa antypolskie!!!!
W?dkars... im się od nas nic nie należy dasz palca zabiorą całą rękę
Mariusz... 19.04.2018 13:19
?
Nazgul ... Więcej Michalkiewicza! Może byś go też zaprosił na rozmowę.
Ziutek ... Wymagać od PiS, aby był uczciwy, to dokładnie tak, jak wymagać cnoty od prostytutki! Przecież Rząd to przeważnie żydzi!!!!
Damian ... "Co świętowali apostołowie: Paschę i Pszaśniki Jahwe czy Wielkanoc/Estera pogan?"
https://youtu.be/sO2zcp5nIyE
Peter G... Niech ludzie wiedzą!
Tomasz ... Pastylki na kaszel.
rudzind... Coś miłego w komentarzu dla statystyk!
mohito ... KDS
Zastawi... KDS
Micha? ... Dobre...:))) Są ocalali z pożaru...;)

Kiedy pszczoły wyczuwają ogień i dym, bronią swojej królowej i miodu. Ten gatunek, czyli pszczoła miodna, nie opuszcza swojego ula - powiedział Nicolas Géant, pszczelarz z katedry Notre Dame.

Pszczoły mieszkają na dachu katedry od 2013 roku w trzech ulach. W sumie jest ich ok. 180 tys. Obawiano się, że nie przetrwały tragedii. Jednak Géant poinformował, że płomienie nie dosięgnęły uli.

Rzecznik katedry potwierdził, że pszczoły wchodzą i wychodzą z uli.

https://wiadomosci.wp.pl/pozar-katedry-notre-dame-zaskakujace-odkrycie-na-dachu-6371952076449921a
Pawe? F... 11 maja protest w Warszawie przeciwko 447.
Maciej ... Czopki przeciw schizofreni wykrztuśne
Pawe? F... GŁOSOWAĆ NA KONFEDERACJE!!!! Nie wierzcie w sondaże, to tylko propaganda PO i PISU.
Ziutek ... Żydostwo chce w naturze!!!
S?awek ... Panie Ator,, widzę że wybiela Pan PO jaka to słowna partia. Dlaczego zatem nie odzywają się w sprawie roszczeń? Padła już propozycja wzięcia tego pod obrady Sejmu i zarówno PO jak i PIS to odrzuciły. PO to tacy sami kłamcy , tyle że mają ogromne poparcie mediów należących do Niemców bądź TVN czy Agory.
Artur N... Fakt że PiS nie chciał by Sejm podjął uchwałę o bezzasadne ściany roszczenia447. Wczoraj mówił o tym w tvp info Kukiz.
Stronge... Uuu rzydwajsofobia
tomasz ... za dużo tego ergo
Ziutek ... Nie będę agitował za żadną formacją, ale proponuję już stawiać kosy na sztorc!!!!
Filip Z... Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego !
wilkune... Sugeruję oddawać masowo mienie roszczeń i przywracać budynki do stanu powojennego z właścicielami w środku
Tomasz ... Pastylki na kaszel
quake2r... WELCOME POLIN!!!
knaimad... Masoni wkur***li się na zablokowanie złodziejskiej reprywatyzacji. Przecież te pieniądze nie zostawały w Polsce, a jednak wówczas Żydzi nie krzyczeli, że są okradywani.
Tom Tra... Rzad pis czyli banda k...w I zlodziei okupujacych Polski parlament. Zgadzam sie, ze nie bardzo jest na kogos glosowac, ale na kazda lajze ktora zaglosowala przeciw Polsce nikt juz nigdy glosow nie powinien oddac!
Micha? ... Bardzo doby materiał, Pozdrawiam :)
lucyfer... Szwajcaria nie zapłaciła ani grosza żydom!!!!. rząd Szwajcarii powiedział ze jest to sprawa między bankami a żydami i niech banki to załatwiają, banki jak zobaczyły ze w usa zaczęto ich bojkotować przeliczyły ile mogą stracić i się ułożyli z żydami , kosztowało ich to około jeden rok zysków. liczy się tylko kasa, 360 miliardów zapłacić czy być szkalowanym i bojkotowanym? niech władający przeliczą co się opłaca. ave
Kr?ty... Sprzedadzą nas razem z tym 500+ i całym pierdolnikiem....
tomasz ... git
Ziggy B... Tylko Konfederacja!!!!
szymon... RZĄD TO MY ALE POLACY SIEDZĄ NA DUPIE I NIC Z TYM NIE ZROBIMY
Pierre ... Dzisiaj pan krzysztof mnie zmartwil. On chyba jest a moze i nalezy do "po". Skoro poza popisem nie widzi innej opcji to przestane go sluchac. Ja rozumiem ze kazde nowe ugrupowanie opowiada cuda a potem cudow nie ma ale jakie mamy szanse z pis? Juz zamykaja ludzi za mowienie prawdy. Trzeba wybrac trzecia wersje bo te dwie sa juz spalone jak ta katedra. Troche rozumiem krzycha bo jemu musi juz sie troche w glowce przewracac od tych wszystkich ystkich teorii orii i nocy nieprzespanych anych. Ja w kazdym razie wole zaryzykowac z KONFEDERACJA acja niz wchodzic wglembie oceanu skoro wiem ze jet za gieboki i nie a sie tam zyc.
Igor... To jak PiS wygra kolejne wybory dzięki rozdawnictwu i dokończą demontaż polskiego państwa, to można będzie powiedzieć, że sprzedali Polaków za ich własne pieniądze. A z Ukraińców się śmieją, że mają państwo teoretyczne...
Karol D... Pastylki na kaszę... ;-)

KDS
Artur M... i strach przed Moskwą nie usprawiedliwia takiego zachowania PIS-u Zdrada.
Bo wygląda na to że lekarstwo na chorobę jest tak samo zabójcze jak sama choroba bo zakładam że jest tak że PIS tak bardzo boi się ruskich że zrobi wszystko by po zyskać pomoc USA i nie zauważają tego że tracą to co ochronić no jakaś paranoja czy ktoś w tej partii ma jeszcze cały mózg bo wygląda na to że wszyscy tam po wariowali albo są zdrajcami i taki plan był od początku
Stanis?... W 2020 zmiana konstytucji a wniej 2 j. urzędowy. Podatek katastralny. Na Roszczenia
Adam Gr... Ja już nie mam złudzeń, to nie jest w mojej opinii szantaż, a raczej służba sprawie do której zostało się wyznaczonym. Szkoła liderów chyba mówi wszystko...
Robert... Krzysztofie.Polacy jak podatnicy gangstrrce hebrajskoamerykańskiej nic nie zapłacimy.Wystarczy że zrobimy to samo co Islandczycy ze swoją złodziejską sitwą polityczną.Albo ma się mentalność niewolnika albo ma się mentalność wolnego obywatela.Mamy wybór!!!
shon Pa... Pastylki na kaszel
Swag Mu... Państwo to mafia.
Ma?gorz... Pastylki na kaszel ?
Dev Rif... zadnych negocjacji z bandydtami, trzeba wyjsc na uliece i dupy im pokazac
Tomasz ... Krzysztofie zainteresuj sie Konfederacja.
Imperiu... PIS nie dementuje tych informacji, a zatem przyznaje się do niecnych , antypolskich działań. NALEŻY JAK NAJSZYBCIEJ ODSUNĄĆ ICH OD WŁADZY !
Alte Kr... Pozdrawiam wszystkich
Grzegor... pastylki na kaszel
Diamond... KDS
Raf Sta... KDS
Raf Sta... KDS
Raf Sta... KDS
dawid s... Pastylki na kaszel , smutny ale bardzo dobry vlog ,pozdrawiam ?
Tomasz ... Konfederacja to nasza ostatnia nadzieja.
Dev Rif... Pownno sie zrobic demonstracje na 1 milion ludzi przeciwko USA i zydom i bedzie OK
extrasu... polaczki zapłacą Amerykańskim żydkom oj zapłacą... Wszystko oddadzą co mają... Będzie wielkie aj waj oddawaj...
Antysem... Ator weź się ogarnij jakie negocjacje negocjować to można jeżeli jest się winnym a nie przyznawać się do czegoś czego się nie zrobiło . Po drugie weź powiedz mi kiedy pis był szczery i uczciwy ze społeczeństwem . Po trzecie to gówno z Wiejskiej trzeba wymieść i powiesić bo to co robią z nami po 89 r to jawna zdrada to jest plan który dobiega już do końca potem zostanie tylko płacz i zgrzytanie zębami . Co do chrzczonych scyzorykiem to w prost trzeba odbierać obywatelstwa wsadzać w samolot ale nie do usraela tylko do Palestyny niech Palestyńczycy sobie ich wezmą i zrobią co tylko zechcą . Widzę że wcale nie rozumiesz kim jest żyd i nie gadaj mi czasem że są dobrzy żydzi albo co lepsze Polscy żydzi bo czegoś takiego po prostu niema . A za zdradę narodu jest jedna kara tylko brakuje nam Pinocheta żeby z nimi zrobił co należy
Marcin ... Głosujcie na KONFEDERACJE!!!!!!
Mateusz... Kaszel na pastylki
Jerzy k... PIS wygra wybory i zapłaci im haracz czy się to komuś podoba czy nie...niestety. Również niestety nie da się z tym nic zrobić jedynie można patrzyć i zastanawiać się jak znajdą kasą 360 mld USD i nie rozjebią budżetu na 0 , ale to inna bajka. Prawdopodobnie kase oddadzą w terenach, ziemi zabytkach itd. Czy to wina PIS ,poniekąd tak. Wydaje mi się że kto by nie rządził u nas to i tak na to nie ma wpływu bo Polska nie jest w rękach Polaków , tylko żydów , Amerykanów , Niemców i Rosji...
marcpro... Super vlog Krzyśku.
Ciekawe po co tak naprawdę pojechał Morawiecki do LA. Coś nie bardzo wierzę że prawdziwym celem wizyty jest promowanie filmu o Polsce. Filmu, w którym podobno wątkiem głównym jest powstanie w getcie warszawskim.
AS 17... Ator wypowiedź się na temat KONFEDERACJI, powiedziałeś, że nie widzisz żadnego ugrupowania w Polsce, więc wypowiedź się co powinni zmienić, żeby była dla Ciebie warta głosu.
skrawek... Wielkopiątkowy KDS !!!
Anonima... Pastylki na kaszel.
DragonG... Pis Nie-Rząd Polski
gattlin... Przejęcie terytorium Polski przez Żydów jest jedyną szansą na przetrwanie nawały uchodźców (planowane 240mln z Azji) i uniknięcie wojny z Rosją. Owszem nie będziemy mieli swojego rządu, ale czy kiedykolwiek mieliśmy? Na konfederację możecie głosować, ale ona nie wygra bo większość ludzi już poczuła 500+ i zagłosuje na PIS. A nawet jakby jakimś cudem konfederacja zaczęła rządzić to EU poruszy niebo i ziemię aby ich od władzy odsunąć.
Rafa? C... Pastylki na kaszel :)
aczej B... Ja się tylko boję o to że z tej sprawy żeby po tym nie wybuchła jakoś wojna w Polsce nie wiem co mam powiedzieć jestem tą sprawą zhakowany i to grozi i że dom musimy oddać całe majątki i inne dobra i ziemi coś jest nie tak Nie wiem jak się mam do tego odnieść Jestem po prostu normalny proste synek polityką się nie zajmuje ja wolę tego słuchać niż to komentować ale Jedynie co mogę zrobić to mogę się modlić żeby do wojny w Polsce nie doszło bo to wszystko do tego sprowadza
KILL TH... Kds
Alicja ... pastylki na kaszel ;3
andrzej... Teraz PiS myśli tylko jak oszukać Polaków i zapłacić żydom kasę. Aby to ukryć Kaczyński wypuścił śmierdzącego bąka o tzw. odszkodowaniach od Niemiec. Kaczyński to tylko szuja.
Pedro D... Wygląda na to, ze chciwi Żydzi mocno zejdą z tych 300 miliardów dolarów. To głównie dzięki takim ludziom jak Ator, którzy nagłośniają sprawę. Bo na pewno nie dzięki naszym zdradzieckim partiom politycznym.
Lester ... U mnie zniknely powiadomienia , w sensie , ze musialem jeszcze raz klknac dzwoneczek
rafii74... Precz z koalicją PO-PISu ! Precz z szabesgojami !
Batrek ... Kwity na spłatę długów są już pewnie dawno podpisane. Stąd ten smród wokół roszczeń.
Borys W... kom
Erico P... PiS PO jedno zło
alan 00... W geopolityce nie ma racji ten kto wedle wszelkich praw zdrowego rozsądku czy logiki ma rację. Rację ma najsilniejszy.
Tobiasz... Pastylki na kaszel
David M... Bagatelizując problem i przekazując "dobre informacje" na końcu bardziej szkodzisz niż pomagasz
LORDssP... Pastylki :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCv9wKjBogC5AVG54s_Imn0A