Walka z Chwastami Vlog29 Zdrowy Wydech JOHN DEERE 6630 Power

Siemano. Vlog o wszystkim i o niczym. W trakcie Vloga Jeleń przejął inicjatywę i pogadał dla fanów zielonego koloru :) Subskrybuj, zostaw komentarz i daj łapkę w górę :) Pozdrawiam.Walka Chwastami Vlog29 Zdrowy Wydech DEERE Power


Najlepsze komentarze:

J.Sparr... Jony klank - melodia dla moich uszu . Brawo oglądam każdy odcinek i żadnego nie omine. Łapka jak zawsze w górę . Pozdrawiam i życzę deszczu tej wiosny.
PanaR... Oponki dobre i w miarę tanie to kabat
GR KB... moje wymarzone gospodarstwo, 6930 premium z turem i 7830 oraz 300 ha ;D
dla samego dźwięku silnika warto mieć te dobre maszyny :)
kemon 6... Stomil polecam ??
?ukasz ... Trjborogi polecam
Zielony... Zapraszam na nowy film wyciąganie johndeera https://youtu.be/G4mX2SFi-QQ
Sherman... Może gumy od Kormorana spróbować do żółtego #Szerszenia? Wiem, że do mniejszych ciągników typu C-330 robią dobre do lekkiej pracy i transportu, kwestia sprawdzenia rozmiaru opon (czy są do większych maszyn). Jeśli "tak" ale wołają zbyt dużą cenę to lepiej inne, w mniejszym ciągniku sporadycznie użytkowanym sprawują się bardzo dobrze. Trzeba sprawdzić współczynnik przyczepności pod obciążeniem (tarcie), żeby nimi nie ślizgalo przesadnie kiedy wrzucicie więcej ciężaru na pakę. Nie oszczedzalbym przesadnie skoro mówisz że mało Ursus jeździ, a opony to jednak jest duży wydatek - i lepiej żeby te 7-10 lat były sprawne i dobrze służyły.
mafia b... O Myśliborzyce byłem tam siewnik oglądać do kukurydzy tydzień temu w sumie mam nie daleko pozdrawiam ;)
Fathere... Jeszcze niedawno nie chciales vlogow krecic a tu gadasz i gadasz a widzowie tyle czasu nie maja na ogladanie hehe ;) Pozdro
Agro Za... Napęd z przodu wyłączaj w ursusie ?
lugi23f... Jak tanie to weź 360 do 420 dobiorą tobie współczynnik czyli na 65 czy 70 na 24 firmy belshina . Miałem takie same w zetorku i kupiłem szersze i znikną problem lekkiej kolejny w walcowaniu np
czumulu... szoko mam pytanie na temat porzeczki czerwonej na sztobry. Będę pryskał ukorzeniaczem (blackjak) na jedną dyszę do rsm-u i czy mogę do opryskiwacza dodać saletrę amonową? Jak tak to ile kg na 300l opryskiwacz?
Micha? ... Polecam kupić opony mitas radialne
pawi914... Jeśli opony poleciały tak szybko to pytanie czy guma była słabej jakości czy może do ustawienia jest rozbieżność lub do wymiany łożyska na zwrotnicach.
Hans 01... Ja polecam mitasa i taurusa mam i bardzo dobrze się sprawują
farmera... Cultor
Sherman... @Szoko12, może zarejestrujcie go na żółte blachy, no przecież jaki to sens płacić diagnoscie jeśli ciągnik mało jeździ? A wy sami najlepiej wiecie co siadło, albo trzeba wymienić. ?✌️ Pozdrawiam, życzę dużo mocy w żółtej procy! ????
Szlakie... Nawiązując do tematu - Szoko jesteś szalony, mówię Ci! ???
Agro Ma... Polecam opony Voltyre. Kuzyn ma w osiemdziesiątce 5 lat i praktycznie nie widać zużycia. A ciągnik pracuje we wszystkim praktycznie.
Piotr S... Ja mam taurusa opony
Piotr N... Cultor dobra firma, sam niedawno kupiłem. 360/70/24 1300 zł za sztukę radialne oczywiście.
ADi TV... Opony polecam Taurus już do mojego new Hollanda założyłem 2 na przód i jestem zadowolony ?
PYRO TE... Nareszcie JOHN !!!
SOWA402... Jak kupisz nowe oponki to załóż je jodełką odwrotnie jak tylko jeździ po drogach to one mniej się będą zużywały
kubix_ ... Ładny jd
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFDCIQE18Cb2B3H-jxOZYvw